• Dudu
    2.6k
    Malo se pravimo ludi, isključive zasluge kao treneru idu Zoranu Mamiću za ovu sezonu, Krznar je njegov potrčko.
  • marcio amoroso
    32k

    A gle, prvenstvo je mogao uprskati bez problema, Tottenham je vodio on. Meni je jasno šta ti hoćeš da kažeš, ali nije baš ni da nema nikakve zasluge za ovu sezonu.
  • Kwedi
    3.8k
    imao je iskustva i autoriteta ostvarit jednu od tri najveće europske pobjede u povijesti, ući u finale kupa, odigrati osam utakmica u prvenstvu i tri remija odradit (ponavljam, dva od tri su poljud i gradski vrt) - al to nije dovoljno izgleda.

    ljestvica se visoko podigla, šteta što je roma već kaparila trenera.
  • Mali dioničar
    14k
    Malo se pravimo ludi, isključive zasluge kao treneru idu Zoranu Mamiću za ovu sezonu, Krznar je njegov potrčko.Dudu




    Istina, Mamić je od najave debakla ispadanjem od Ferenca i katastrofalnim prvim poluvremenom protiv Feyenoorda doma na kraju napravio rezultat iznad svih očekivanja.

    Mislim da su igrači prvo popizdili zbog njegovog dolaska što je rezultiralo lošom atmosferom i igrama na početku sezone pa su onda ipak shvatili "jebi ga, igramo prvenstveno za sebe" i kao rezultat buđenja igrača i Mamićeve trenerske strategije imamo ovakvu sezonu.

    Ni ja osobno ne bih tu previše zasluga davao Krznaru. Na kraju krajeva i Primorac je bio godinama pomoćnik Wengeru pa ga to ne kvalificira da bude samostalan trener.

    A najbitnije je da ni Mamići ne vjeruju u njega. Od početka sezone je u Dinamu prodefiliralo nekoliko trenera koje su imali u talonu u slučaju odlaska Zorana Mamića;

    Sedloski i Prelec koji su se pokazali potpunim promašajem i Cvitanović koji se pokazuje dobrim. A i Kopić se tu negdjemota.

    Isto tako, Krznar je u stožer htio nekog drugog, a Mamići su mu napenalili Milina.
  • xavier
    11.1k


    Ponavljam da u principu nemam ništa protiv njegovog ostanka, ali isto tako bih volio da dođe netko tko je po meni kompetentniji i to nema ama baš nikakve veze s rezultatima.
  • SAS1987
    13.3k
    Problem je da u biti nitko ne zna koliko dobar glavni trener je Krznar. Možda bi bio odličan a možda bi bio loš pa je zato neozbiljno da si Dinamo dozvoli takav riziko.
  • Kwedi
    3.8k
    Malo se pravimo ludi, isključive zasluge kao treneru idu Zoranu Mamiću za ovu sezonu, Krznar je njegov potrčko.Dudu

    i tu se slažem s tobom u potpunosti.

    jednu od najvećih sezona u povijesti odradio je zoki, njegov sancho panza je krznar.

    sad da odemo na temu "koliko je zoran mamić dobar kao trener" vidli bi roze cvike i koliko se kenjalo po njemu.

    i sad u toj varijabli potrčka, ak u jednoj od najvećih sezona u povijesti je i potrčko bio neki kotačić, dovršio tu sezonu na vrhunski način - da li je taj potrčko samo tu da zoran izgleda bolje i suverenije ili nešto potrčko ima u glavi?


    i evo malo provokacije, da li je ivica horvat '67. bio potrčko kad je osvojio KVG s obzirom da je većinu odradio branko zebec?
  • Neki tip
    19.1k
    ali mene pri postavljanju nisu zanimali razlozi zbog kojih bi netko htio da Krznar ide ili ostane..

    Jer onda sam mogao staviti i d) nek se tera u 3pm, on je "Mamićev potrčko"

    Pitao sam ono što me zanimalo - jesu li zonaši nacelno zadovoljni Krznarom, zasad ili bi htjeli promjenu.

    Jesu li poluzadovoljni, jako zadovoljni, potpuno nezadovoljni, ide li im na živce njegova bradica, manjak autoriteta, pomoćništvo Mamiću ili nešto četrspeto, mi nije bilo od interesa/volje.

    Koga to zanima, uvijek slobodno postavi sva dodatna pitanja, anketu na SurveyMonkey i obradi je u SPSS-u. :)
  • Mali dioničar
    14k
    i evo malo provokacije, da li je ivica horvat '67. bio potrčko kad je osvojio KVG s obzirom da je većinu odradio branko zebec?Kwedi

    Odlična usporedba, jednostavno se tako odigralo.

    Po mojem mišljenju si u pravu, bez Zebeca ne bi bilo finala, a finale je osvojio Horvat i finale je zasluga Horvata, sve do tada Zebeca.

    Istu analogiju bih primijenio na ovu sezonu.
  • marcio amoroso
    32k
    Problem je da u biti nitko ne zna koliko dobar glavni trener je Krznar. Možda bi bio odličan a možda bi bio loš pa je zato neozbiljno da si Dinamo dozvoli takav riziko.SAS1987

    Ali Dinamo si je taj rizik već dozvolio i Krznar je test položio. I ja bi volio da nas preuzme Flick ili bar Kek, ali ako je to nemoguće onda ću radije gledati Krznara nego nekog Cvitanovića, Preleca ili Kopića.
  • Dudu
    2.6k
    i sad u toj varijabli potrčka, ak u jednoj od najvećih sezona u povijesti je i potrčko bio neki kotačić, dovršio tu sezonu na vrhunski način - da li je taj potrčko samo tu da zoran izgleda bolje i suverenije ili nešto potrčko ima u glavi?


    i evo malo provokacije, da li je ivica horvat '67. bio potrčko kad je osvojio KVG s obzirom da je većinu odradio branko zebec?
    Kwedi

    ja cijelo vrijeme govorim da si me u bilo kojem trenutku pitao želim li da Mamić odstupi s mjesta trenera, rekao bi DA, kažem i za Krznara isto. Ne gledam ni rezultate, ni igru, ni ništa drugo.

    Kad kažem potrčko, mislim osoba od povjerenja i poslušnik čovjeka za kojeg je sramota i skandal da je sjeo na klupu uopće u okolnostima nadolazeće presude. Ne podcjenjujem ulogu dobrih pomoćnih trenera, ni njegovo znanje.
  • xavier
    11.1k
    Pitao sam ono što me zanimalo - jesu li zonaši nacelno zadovoljni Krznarom, zasad ili bi htjeli promjenu.Neki tip sa Zapada

    Ali o tome se i radi...većina onih koji bi željeli novog trenera, ne žele to iz razloga što nisu zadovoljni ovim što je on pokazao otkad vodi momčad nego misle "meni je svejedno što on napravi do kraja sezone, ali u ovom trenutku jednostavno nema iskustva i autoriteta za voditi Dinamo dugoročno".
  • Neki tip
    19.1k
    pa ok, neka misle.. :lol:

    Ne razmemo se. Svejedno mi je bilo u ovom slučaju "iz kojeg razloga" misle ovo ili ono. Je li im/vam Krznar ok, ali bilo bi bolje da dođe netko s više autoriteta. Simpa je lik, ali nije za glavnog trenera. Potrčko je vrazima, hebe bi mi se za rezultate. Ostvario je povijesni rez, on je novi Gvardiola. Dakle, svejedno.. meni, u ovoj konkretnoj anketi.

    Jedina greška koju sam napravio u odnosu na ono zbog čega sam otvorio anketu je što sam išta dodao uz još jednostavnije odgovore:

    A) da

    B) ne
  • The Undertaker
    4k
    Ja sam mislio da je to svima jasno. Krznar ne ako su opcije Kek, Jurić ili netko takav. Inače, svakako da.
    Meni se, osobno, ne sviđa njegovo vođenje ovih zadnjih utakmica gdje igramo bunker protiv Hajduka npr. ali dozvoljavam da je to zbog premorenosti ekipe i ziheraškog pristupa gdje treba prvenstveno osigurati titulu. Ono gdje sam ja sumnjičav je da može uspješno napraviti novu selekciju, naći potrebna pojačanja i definirati igru za novu sezonu.
    Edit: Dok sam ja pisao esej, kolega xavier je to lijepo sažeo.
  • xavier
    11.1k
    Krznar ne ako su opcije Kek, Jurić ili netko takav. Inače, svakako da.The Undertaker

    Upravo to i govorim cijelo vrijeme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.