• Bosna86
    11.5k
    Ludi ritam nastavljamo polufinalom kupa protiv Gorice. Na putu do polufinala Dinamo je izbacio Ferdinanovac, Rudes i Slaven Belupo. S druge strane, Gorica je izbacila Belisce, Sesvete, Lokomotivu i Hajduk. Dinamo u ovu utakmicu ulazi kao veliki favorit. Nalazi se u dobroj formi i na putu je da odbrani titulu prvaka u prvenstvu. Sto se tice Gorice, oni se nalaze na trecem mjestu i predstoji im velika borba sa Rijekom za to trece mjesto... Ako Istra ne osvoji kup, za Europu ce im biti dovoljno i cetvrto mjesto... Prije nekih mjesec dana ova dva tima su igrala medusobnu utakmicu u kojoj je Dinamo pobjedio sa 1:0. Utakmicu je obiljezio stravican lom noge Suka i nakon toga Gorica biljezi losije rezultate. U dosadasnjim susretima, Gorica nema ni jednu pobjedu i vjerujemo da ce tako i ostati nakon polufinalnog sraza

    179003149_321084846052581_3817108721461912383_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=e3f864&_nc_ohc=vq7qrhuhmDgAX80Tyyf&_nc_ht=scontent-iad3-2.xx&oh=67aacef7e997f41de6ccf060c5b03474&oe=60AEE184
    1. Kakav rezultat ocekujete? (41 votes)
        Prolaz Dinama
        83%
        Prolaz Gorice
        17%
  • deda
    27.3k
    Ritam je stvarno lud, svaka čast igračima što ovo izdržavaju. Pa mi jedva stignemo otvarati teme :lol:

    Zato bi bila velika stvar riješiti prvenstvo što prije i zadnja 2-3 kola odmoriti barem reprezentativce
  • Miro93
    2.7k
    Prijenos na Youtubeu?
  • r1oma
    1.5k
    Prijenos na Youtubeu?Miro93

    HNTV yt kanal
  • deda
    27.3k
    Vidite koliko su nam utakmice u nizu, nema tko što za reći o današnjoj tekmi.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa, nadam se čim lakšoj pobjedi uz čim manju potrošnju glavnih igrača. Obično ne komentiram previše utakmice jer ne volim predviđati a nada je svaki put ista xD
  • Infinity
    15.1k
    Imamo 4 boda viska i utakmicu manje. Danas treba istrcati u sto jacem sastavu i izboriti finale. Naravno da treba odmoriti igrace koji nisu odmorni i spremni. Da nemamo ovu prednost rekao bih da nemam nista protiv da izadjemo s juniorima, ispadnemo i da idemo spremni po titulu, ali mi do kraja sezone mozemo izgubiti dvije utakmice i opet cemo biti prvaci. A koja je sansa da cemo izgubiti dvije utakmice od sest? Nije bas velika. Danas jako, a do subote cemo vidjeti.
  • Dudu
    2.6k
    Očekujem pobjedu naravno, ali i da se dogodi da u finale uđe Gorica, bio bi to teški ikonizam, nostalgično spominjanje vremena kad su u finalu zaigrali Istra i Gorica :rofl:
  • Keyser Soze
    8k
    Koliko god želim da uzmemo kup nakon 3 godine, isto tako bi mi bilo drago da ga uzmu Gorica ili Istra.
  • deda
    27.3k
    Sastav Dinama (4-2-3-1): Zagorac - Ristovski, Lauritsen, Theophile, Čabraja - Franjić, J. Mišić - Kastrati, Ivanušec, Oršić - Petković.

    Na klupi su: Livaković, Ademi, Hajrović, Majer, Leovac, Stojanović, Perić, Atiemwen, Jakić.
  • LovroZG
    1.3k
    Čudi me da odmaramo cijelu vezu, al fale Gorici Steenvoorden, Suk, Kalik i Lovrić pa smo si očito dozvolili odmaranje više igrača. Sam da nam se ne obije to o glavu.
  • jp23
    2.2k
    Špikić zabio za vodstvo Gorice... Dobro šta je ovo
  • Nino Bule
    11.2k
    Decko je u opasnoj formi, sta pukne uđe u gol.
  • Dudu
    2.6k
    Amaterski potez Theophila :D
  • jp23
    2.2k
    Nadam se da će tu formu nastaviti u Dinamovom dresu isto... Taman sam se uključio u prijenos i njegov šut, tko je ovo izgubio loptu na sredini?
  • Nino Bule
    11.2k
    Nisam upratio tko je izgubio loptu, u svakom slucaju teofil ga je prelako pustio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.