• Mali Zeus
    8.7k
    Uvijek može bolje. :grin:
  • Neki tip
    18.3k
    Uvijek može bolje. :grin:Mali Zeus

    Sve u tvojim rukama.. napravi još djece, zaradi više para i nađi ljubavnicu i eto te na 10? :chin: :lol:
  • Mali Zeus
    8.7k
    A dobro, onda će biti 9. :grin: :grin:
  • seljak86
    2.2k
    Dinamo osvajač LP bi onda bilo 10 :rofl:
  • Mali Zeus
    8.7k
    ↪Mali Zeus Dinamo osvajač LP bi onda bilo 10 :rofl:seljak86

    To je to. :grin:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Žena, nešto djece, ok posao, para dovoljno iako uvijek može više, al najvažnije zdrav. 7/10.
    Puno toga ovisi kako gledaš na stvari oko sebe i život općenito.
    — Mali Zeus

    Slažem se. I zato mnogi s ovim što si nabrojao bez problema procjenjuju na 9/10. ;)
    Neki tip sa Zapada

    To sam iskreno i ja pomislio. Ja imam sličnu situaciju i ocijenio sam se sa 9 :grin:
  • Neki tip
    18.3k
    Ja imam sličnu situaciju i ocijenio sam se sa 9marcio amoroso

    Isto tako, zato i napisao. :)
  • Brotnjo
    430
    Trenutno da dadnem bilo šta ispod 10 bio bi lud. Jebena psorijaza me ubijala do unazad godinu dana (+ psorijatični artritis ). Pojavila se u srednjoj školi i pratila me sve do prije godinu dana, ali biološka terapija joj je je**la mamu. + Tata,mama, sestre sve živo i zdravo , dragom Bogu hvala neka tako i ostane.
    I reći ću vam samo jedno - JEBO PARE zdravlje na prvo mjestu :smile:
  • Dino
    2.1k
    ali biološka terapija joj je je**la mamu. +Brotnjo

    Bogu hvala!

    Takoder se pridruzujem na 10/10
  • Tom vg
    947
    Tak 6/10
    Kad sjednem u svoj auto 8/10
    Kad sam na sjevernoj tribini 11/10
  • Captain America
    12.3k
    10. Kad ti je "problem" u životu gužva na mostu jer se sada jedan obnavlja ili izostanak tople vode zbog obnove vrelovoda i slične gluposti, bio bi nezahvalni idiot da stavim bilo što osim 10.
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.