• Pop corn
    4.9k
    Jel to znači da prekida i sponzorstvo? Do kada je ugovor ako netko zna?The Undertaker

    Ne prekida se. Ugovor je aktivan. Detalji su poslovna tajna
  • Bosskovitz
    7.3k
    https://www.vecernji.hr/sport/doznajemo-evo-zasto-je-jedan-od-najodanijih-barisicevih-ljudi-napustio-dinamo-u-klubu-postoji-cinker-1764195

    "Inače, Hanžel se uvijek predstavljao kao veliki dinamovac, kojem je klub iznad svega, no kako to da svoje sponzorstvo uvjetuje pozicijom u klubu, a ne ili željom za pomoći ili tržišnom evaluacijom reklamiranja tiskare na dresu Dinama?"
  • Mali Zeus
    9.4k
    Rekao bih što mislim o Zovku, al onda bi mi morali dati ban zbog oštrih riječi.
  • Jos-Optimus
    206
    Taj govnar Zovko me je blokirao kad sam mu na taj famozni status samo odgovorio sa protupitanjem. Sramotno je da takvi ljudi mogu biti blizu Dinamu, sramotno
  • mali M
    3.4k
    Nikole Hanžela o ispisivanju iz članstva u Dinamu.Imamo Dinamo

    Ovo govori sve o ljubavi... Pa zašto prestaneš biti član kluba kad izgubiš poslovni interes tj. Kad više nisi u kombinacijama za vođenje kluba. Kakva ljigica... Neka ga tamo gdje već ide..
  • kibic
    1k
    prosječan transfer u austrijski Rapid”Noel

    Ovo me pokidalo. Kolko samosvjesti ti mora falit. Ovo je u stilu kaj bi čul od kečera na WWE :rofl:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Džon obraz govoriti uopće o klupskoj legendi i to na takav način. Čovjek za kojeg nitko ne zna što je i tko je uzima si za pravo da pljuje po jednom Cici Kranjčaru. Uglavnom, tu ću stati, ali padaju mi na pamet riječi poput bolno i stručno u kombinaciji.
  • Mali dioničar
    14k
    Čovjek vjerojatno tada nije pratio nogomet i uopće nije svjestan konteksta nogometa 80tih u odnosu na danas.

    Već smo dosta teksta ispisali o činjenicama;

    1. da su u Cicino vrijeme nogometaši morali ostati u Jugoslaviji do navršenih 28 godina
    2. da je postojalo ograničenje broja stranaca u svakom klubu pa naravno da nije bilo toliko transfera
    3. da je europska natjecanja igralo značajno manji broj klubova i to kup sustavom, a Rapid je s Cicom igrao finale Kup kupova 1984/85
    4. da su kup prvaka igrali samo prvaci
    5. da se tada u nogometu vrtilo manje novca osim u apsolutnom iznosu i u realnim veličinama


    I dalo bi se toga ispisati, i realnih i racionalnih stvari o njegovom neznanju koje susamo šlag na tortu malicioznosti na temu purgera.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Nisam točno upratio pa me zanima ako netko ima konkretnu informaciju: Koliko trenutno ima u skupštini "Karlovčana", odnosno Hanželovih ljudi koji su ušli sa liste druge izborne jedinice u skupštinu?

    Možemo li sad očekivati nagli gubitak ljubavi prema Dinamu i od njih i napuštanje svojih pozicija u skupštini i tko su ljudi koji bi u tom slučaju ušli umjesto njih?
  • The Undertaker
    4k
    Da li se Hanžel ispisao jer je htio preduhitriti izbacivanje ili je ovo "ničim izazvano"?
  • Sajla
    3.3k
    Ulazak Zovka u skupštinu me podsjetio na to kakva je ustvari pobjeda izborena 10. ožujka. Možete li zamisliti scenarij po kojem netko poput Zovka ponovo ulazi u skupštinu dinama? Čak i kad ne bi došlo do promjene Statuta, a naročito kad se to dogodi - tko bi takvo biće (da zadržim pristojnu razinu komunikacije) izabrao ili imenovao za skupštinara? Takvima će ostati da pišu zlobne komentare po internetu, a bilo kakvo odlučivanje ili sudjelovanje u radu kluba neće im moći ni pasti na pamet, kamoli nešto više.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Da li se Hanžel ispisao jer je htio preduhitriti izbacivanje ili je ovo "ničim izazvano"?The Undertaker

    Sam je htio odstupiti kad je saznao da će se na IO raspravljati o stegovnom postupku protiv njega.
  • The Undertaker
    4k
    Čemu onda priče o prekinutoj ljubavi i prestanku navijanja za Dinamo? O Hanželu nemam pojma ali čovjek svake godine utuče u klub pola milijuna eur (bubam cifru) pa malo pristojnosti ne bi škodilo.
  • Ludovic IX
    5.2k
    moraš uvijek kontru lupat.. lik je oportunist prvo, drugo nemoralan čovjek a tam negdje pedeseto, simpatizer dinama. Njemu je cilj bio kupiti dinamo. i zaraditi još više jer ako može mamić, može i on.

    jebo njegovih pola milje eura..jebo takvo sponzorstvo di on mora odlučivat o svemu. sponzoriraj i podrzi.. nakon što istekne ugovor, obnovi ako ti koristi a ako ne, doviđenja.
  • Mali Zeus
    9.4k
    ↪Mali Zeus Čemu onda priče o prekinutoj ljubavi i prestanku navijanja za Dinamo? O Hanželu nemam pojma ali čovjek svake godine utuče u klub pola milijuna eur (bubam cifru) pa malo pristojnosti ne bi škodilo.The Undertaker

    O čemu ti točno?
    Pristojnost prema liku koji je htio preuzeti klub na silu i dovodio svakakvu ekipu u skupštinu, uključujući i navijača Partizana?
    Što se tiče love to se zove sponzorstvo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.