• ShanKu
    353
    Do kad bu Vlatka u klubu?
  • emilperska
    3.1k
    Ja stalno refresham, ocekujem otkaz momentalni svima osim Podnaru eventualno..
  • miro
    3.1k
    Polako dečki. Ima vremena i postoje prioriteti. Treba ovladat svim funkcijama kluba, treba istovremeno pripremat utakmice, putovanja...

    Neće ovi nigdje pobjeć i neće izbjeć neminovno
  • Mali Zeus
    9.6k
    IMG-20240310-WA0041.jpg

    IMG-20240310-WA0040.jpg

    IMG-20240310-WA0039.jpg

    IMG-20240310-WA0042.jpg

    Molim admine da prebace ovo u temu Izbori, krivo postao.
  • Purger
    360
    Index javlja da Vlatka ostaje, trebali bi joj isplatiti pola milijuna eura odštete, a to je za klub ipak prevelik zalogaj.
  • Laugreano
    1.3k
    Volio bi vidjeti Kamenskog kao clana uprave, i naravno Bobana kao predcjednika.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Index javlja da Vlatka ostaje, trebali bi joj isplatiti pola milijuna eura odštete, a to je za klub ipak prevelik zalogaj.Purger

    A Večernji da ide.
  • Purger
    360


    Nadajmo se da je večernji onda u pravu
  • jedan u nizu
    6.1k
    Ako se otkriju malverzacije i izvlacenje love iz kluba na mutnim poslovima, ici ce ona i bez odstete i sa sudskom tuzbom!
  • Jurki
    8.7k
    Nece ostati Peras sto posto.. pa ona je kompromitirana i prek mjere.
    Ak su oni navodi istiniti da si je povecala placu prdekana joj ne gine.. a siguran sam da joj nije samo to krimen.
  • dumitrumitu
    560
    Ako Vlatka već prima tu lovu, treba je poslati na teren i isprobati na lijevom beku.
  • sport
    2.3k
    Index,ha,ha ključna riječ je "navodno",a prvo treba provjeriti onaj famozni ugovor o povećanju plaće bez odobrenja I.O. pa će se nakon toga penezi brojati.
  • superhik
    10.3k
    Spomenuta otpremnina je po novoj plaći do koje je došla na sunjiv način
  • LaznjakProsineckog
    453
    Gledao sam sport nedjeljom, izjava Kamenskog me malo šokirala, jel moguće da financijski mi ne stojimo dobro? Kakve su to bedastoće? Kao da on novoj upravi daje rok 1-2 god i da će biti potop ako se ne uđe u Ligu prvaka. Kao on je imao uvid u stanje kluba i da su analizirali da moramo igrat Europu, i to samo Ligu prvaka, jel lik bezveze govori ili?
  • Jurki
    8.7k

    Uvijek se imalo para za tekucu godinu.
    Sljedeca sezona se moze zdrzati bez lige prvaka (dolaze rate od transfera) al ona iduca tesko ak nastavimo trositi kolko se trosilo do sad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.