• sport
    2.4k
    Ne znam čemu svađa jer smo odavno konstatirali da je ova Uprava nesposobna i da stari Barišić i njegovi pajdaši moraju prepustiti mjesto mlađima,sposobnijima.Ajmo reći da Brekalo nije kriv što nije došao u Dinamo ali je kriv što je otišao u Hajduk i završimo s time jer nas očekuje žestoka borba za naslov i ne trebaju nam međusobna prepucavanja kad imamo medije koji će sad kad Hajduku malo visi naslov pokušati dodatno destabilizirati Dinamo.
  • emilperska
    3.7k
    Po sto pedeseti put velim da je Uprava nesposbna i zajedno s Domaćicom nedorasla zadatku.
    Ali ovo sto rade mediji je plaćenićko orgijanje po Dinamu pod sponzorstvom vjv BiH centrale..
    Hajduk ima znacajan kumulativni minus, znacajan minus navodno i ove godine, od 2016. najavljuju naslov, osvojili su 2 kupa, a nitko ne orgija po njima. Naravno da ce ova nesposobna Uprava kad tad otic i to ne radi malog kmecavca koji se usrao Hoxhe. Ali ovo sto nam se radi ima jasan cilj destabilizacije..

    Svi na Goricu!
  • nemapredaje
    2.1k


    Napisao je da mi ne vidimo da nam je uprava nesposobna. To nije istina.
  • Sljeme
    2k
    a nitko ne orgija po njimaemilperska

    Ko da orgija po njima kad drže sve poluge vlasti i većinu medija. Režimski klub oduvijek. Zvezda iz Splita.
  • kibic11
    131
    kak cemo svi stat na gorici? :D jadna gorica uvijek dođe u nezgodan trenutak ,e sad, kako za koga jel.
    uprava odlazi, zeko dolazi
  • sport
    2.4k
    Prošle godine sam pisao da Barišić I ekipa spremaju listu i za drugu izbornu jedinicu tako da imaju u Skupštini 60 svojih istomišljenika pa je to prošlo ispod radara a neki su se čuditi što ja trkeljam jer za to služe izbori.Sad kad znamo da su na toj listi Otto Barić i Krešo Antolić valjda vam je jasno što smjeraju.
  • Bruh
    901
    a tko će za njih glasat...
  • Jurki
    9.4k
    a tko će za njih glasat...Bruh

    Pusti ti to tko ce za njih glasat.

    Nama treba zestoka mobilizacija i da se slozi jedna lista koja ce se gurati od strane boysa da se ne razvodne glasovi.
    Jbg znam nije demokraticno ali u ovom slucaju ako ne zelimo da klub u potpunosti preuzmu je nuznost. Ako je ikad potrebno da svi clanovi pusu u isti rog onda je to SAD.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Pa to je bilo i za očekivati, kaj ste mislili da će oni sjediti skrštenih ruku oko te jedinice.

    S jedne strane tattićevci su jaki samo na netu, ne kad treba nešto konkretno napraviti, al sad kad malo povežem možda je uvođenje online glasovanja povezano s tim. Ne volim teorije zavjere, ali malo smrdi sve skupa.
  • Bruh
    901
    pa ne al velim doslovce... ekipa koja je za mamića nisu bili nikad ni članovi kluba niti su išli na utakmice po 20 godina samo vole srat po facebooku itd. Izaći će na izbore vjerovatno 7-8 tisuća ljudi ovi kaj idu na sjever i zapad na svake tekme i ovi kaj dolaze tu i tamo na utakmice protiv rijeke i osijeka nekak sumnjam da ce svih 35k ljudi izać. Još kad ubrojiš glasove bbb koji će bit online iz raznih naselja po hrv nemaju oni šanse
  • sport
    2.4k
    Na žalost ima ih koji hoće,zato je potrebno izaći na izbore i smanjiti im manevarski prostor za moguće manipulacije jer ponavljam ti ljudi su premazani svim i svačim.
  • Jurki
    9.4k
    S jedne strane tattićevci su jaki samo na netuMali Zeus

    Slazem se u potpunosti s tobom i prica o "teoriji zavjera" pije vode. Ali siguran sam ako budemo jedinstveni da nemaju sanse. Ako ih ima vise od nas, to je nas najveci poraz.
  • Bruh
    901
    pa dobro to je logično i kod mene će ići svi glasati naravno da zovem sve da idu al velim da sumnjam da će imat neki glas
  • Facke
    2.5k
    Ja opce ne mislim sa netko unutar Dinama sabotira klub. Oni jednostavne nisu sposobni voditi nogometni klub el im fali znanja. To je moj dojam. Veliki problem je koj uopce nema nikakve komunikacije prema van. Zake ta Vlatka neda bar jedanput na mesec neki Interview? Da se zna koj se dogada. Ona je u klubu od 1998. Valjda je u to vreme neke nafcila. Bar kaj se financija tice. Veliki problem je kaj uopce nema nikakve komunikacije nase uprave. Mediji konstanto sereju po nama i mi sve vidimo samo negativne. Cisto sumnjam da oceju klubu lose. Nas miniraju Andy Bara i mozda Mario Mamic. Neznam. Mi sme vec dug period nekak sivi u crnilu i svi se izivljavaju na Dinamu. Na Nove, Jutarnji, 24Sata , Index svi samo cekaju negativne vesti. Da mi imamo minusa od 12 milja kak i veni dele, mediji bi pisali da sme pred bankrotem. Mene uopce to svrsavanje strane medija na Hajduka nije jasne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.