• emilperska
    3.4k

    Znam jednog prvotimca jer mu znam curu, fkt neću ime reć, ali ne lažem.
    Na pitanje o ukrajincu mi se samo nasmijao i rekao vidjet ćeš sve uskoro. Ostale nismo kom, ne sjećam se više zato jer on nije htio odg ili sam ja zab pojedinačno pitat..
  • mali M
    3.6k
    Znam jednog prvotimcaemilperska

    ni ne kažem da lažeš, ali stavit ću ti to ovako u prespektivu.. Podsmjehnut se samo može/smije Petković.. I možda Ademi.. Ostali su tako kriminalno loši u bitnim utakmicama da se nitko nema pravo nasmijati ni za oružara...
  • sport
    2.4k
    "Ona nije smjela biti u Dinamu već dugo,ali to nema veze s ovim transfer rokom"E to je ključno jer ima itekako veze sa ovim transfernim rokom jer je predsjednica uprave i donosi odluke.Bio sam SD u jednom klubu i znam kako stvari funkcioniraju ako imaš takvog predsjednika uprave.
  • Facke
    2.3k


    Sad me zanima de si bil SD. Vlada nam te smijes reci
  • sport
    2.4k
    Neću jer je nebitno za temu Dinama,a klub je tada bio drugoligaš.
  • mali M
    3.6k
    klub je tada bio drugoligaš.sport

    nastavak - "danas igra europske kvalifikacije!!!" :lol:
    Sportija za SD-a!!!!!
  • sport
    2.4k
    :grin: kak i Zeku pregazilo me vrijeme
  • Dudu9
    493
    Mislim da bi Ivan Mance bio najbolji, odličan posao radio u Rijeci, sa boljim proračunom vjerujem da bi jos bolji bio, glupost bi bila postaviti nekog samo zato sto ima poznato ime, trebamo nekog ko je vec u tom poslu i vec je u kontaktu sa puno menadžera, da ima ekipu skauta koji će pratiti igrače, a ne da kupujemo na osnovu nekih snimki utakmica pa na kraju kupimo Andersona costu
  • Ludovic IX
    5.8k
    Može SD bit bilo tko ako nema nekakvu autonomiju. Ako se svaka odluka preglasava na upravi di perasica sama ima dva glasa, može bit i teta čistačica SD.

    Tko zna, upali FM pa dovede kakvu nepoznatu buduću zvijezdu.
  • OsamŠest
    2.6k
    Ako se svaka odluka preglasava na upravi di perasica sama ima dva glasaLudovic IX

    Možda je ta fora bila samo zato jer nije bilo SDa.. Možda se to promjeni dolaskom istog..
  • Ali
    2k


    Trener Bišćan je otpisao Jankovića a posao SD je da ga unovći ako ima ponuda ili proslijedi na novu posudbu.Otišao je u Rijeku i Dinamo ima pravo na 50% od budućeg transfera.

    Zar je 50% od iduceg transfera najviše što je Dinamo mogao izvući iz svog igrača kojeg ima u klubu od dječakove 8 godine sa jednom pauzom izmedju 14-16g.
    Dečko je u svim mladjim uzrastima pokazivao da je iznad prosjeka. Nije bio Messi ali je bio igrač koji se isticao.

    Dakle prvo Bišćan pa potom i Šimić su zajedno odlučili da je Antonio Marin bolje rješenje za Dinamo od Nike Jankovića. Samo to je već dovoljno da se propitaš koje su njihove kompetencije, jer vjerujem da bi 80% neutralnih promatrača na Zoni odabralo drugačije. A tu ima i totalnih amatera do rekreativaca a sigurno i nekoliko ljudi koji su igrali donekle ozbiljan nogomet.

    Meni osobno je to bio potez kojim su mi dali do znanja da postoje neki običnom puku nevidljivi interesi. Dečki su napravili odluku koja se pokazala krivom i sada su bez angažmana u voljenom klubu. Tko zna da je Janković ušao umjesto Marina protiv Aeka (ranije naravno) ili u Pragu da je bio on opcija umjesto Marina. Možda bi i Dario i Igor imali i dalje angažman i klub bi moguće imao na računu od uefe barem 5-6 mil € više nego kaj danas ima.

    Tak da tih 50% od transfera nije najviše sto se moglo izvući. Taman da napravi rekordni izlazni transfer iz Rijeke.
  • Jurki
    9.2k
    i da bu stvar jos bolja, na kraju dovedes Halilovica (nista protiv njega nemam) koji igra istu poziciju ko i Jankovic centralnog/ofenzivnog veznjaka.
    A Marin koji je ostavljen u krugu prve momcadi ce dobiti slobodne papire za 8 mjeseci.
    Bas krasno.
  • The Undertaker
    4.3k
    Meni je još čudnije da su se riješili Jankovića a zadržali Perkovića koji uopće ne igra.
  • DiddyGuela
    1.1k
    Isti ovi su inzistirali na Topicu. On nam je neko vrijeme bio prva zamjena za desno krilo/napad. Nakon potpisa ugovora, prakticki nestaje iz kruga prvotimaca da bi onda uskrsnuo u ekipi Rudesa. Koje su to seme i rikverci...
  • Ali
    2k

    A dobro Ti se sada zezas. Mi pricamo o slicnoj poziciji i dva igraca iz svoje skole.
    Ti ubacijes elemente druge pozicije, placenog igraca kroz transfer itd...
    Ak je cilj relativizirati i trolati da bi se razvodnila tema, nemoj nema potrebe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.