• superhik
    10.3k
    pa što mogu navijači u slučaju podnošenja kaznene prijave nego tvrditi? Donijeti sami presudu?
  • The Undertaker
    4.1k
    Ne mogu ništa i ne trebaju ništa, kao što ja i tvrdim.
  • superhik
    10.3k
    znači trebalo je šutjeti na krađu love iz kluba?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Kako zbaš da sam to ja?The Undertaker

    Pa jesi ili nisi. Cemu zagonetnost.
  • NORTE
    9.3k
    Potpuno je legitimno pozivati Barišića da sazove skupštinu ali je potpuno krivo, nelegitimno i izvan ovlasti i navijača i (buduće) skupštine utjecati na odabir zaposlenikaThe Undertaker
    Ima li on reference biti direktor marketinga dinama?
    Ili to ide na temelju dosadašnjih poslova s klubom?
  • The Undertaker
    4.1k
    Ma jesam, nije tajna. Uostalom, na taj nick sam i dobio poziv na Zonu.

    Da se razumijemo, ja stojim iz toga što sam napisao. Samo što je post napisan u odgovarajućem kontekstu priče da se ne mogu spriječiti tuče i neredi na cesti. A koristiti ga kao "argument" u potpuno drugoj nevezanoj temi je pak poseban promašaj.
  • superhik
    10.3k
    Osim toga, Miličević je već jednom izgubio sud s Dinamom.

    "Upravo je on bio među osobama koje su od kluba svojedobno dobile pozajmicu u iznosu od nekoliko stotina tisuća kuna, što je otkriveno kada su istražitelji ušli u Maksimir. Pozajmicu nije vratio, zbog čega ga je klub tužio i dobio presudu te je Miličević ovršen. "

    Pa ajde neka mi netko sad kaže da je normalno da na mjesto direktora staviš osobu koja se dva puta našla na sudu zbog krađe kluba?
  • The Undertaker
    4.1k
    Nije na navijačima da to procjenjuju. To je posao Uprave.
  • The Undertaker
    4.1k
    Navijački model može funkcionirati samo ako se svi strogo drže svojih ovlasti i obaveza. Sve drugo vodi u nered.
  • Nino Bule
    11.5k
    U najmanju ruku je neiskreno ako ne i zlobno predstavljat trazenje ostavke osobe koja je upletena u vise afera u kojem se ostetilo dinamo kao "ulica vodi klub i kadrovira".
  • Nino Bule
    11.5k
    Navijački model može funkcionirati samo ako se svi strogo drže svojih ovlasti i obavezaThe Undertaker

    S obzirom da trenutno dinamo nema nadzorni odbor ovo je jedini nacin da se ukaze da se pozicija dodjeljuje osobi s vise afera vezanih za dinamo
  • The Undertaker
    4.1k
    To je baš to, pogotovo što nikakve optužnice ili presude nema, barem koliko ja znam.
  • The Undertaker
    4.1k
    To sigurno nije jedini način. Moglo se iskomunicirati direktno i nejavno. Vjerujem (to je moje nagađanje) da je to već bilo iskomunicirano ali nije poslušano pa se onda vrši javni pritisak.
  • Nino Bule
    11.5k

    "Upravo je on bio među osobama koje su od kluba svojedobno dobile pozajmicu u iznosu od nekoliko stotina tisuća kuna, što je otkriveno kada su istražitelji ušli u Maksimir. Pozajmicu nije vratio, zbog čega ga je klub tužio i dobio presudu te je Miličević ovršen. "
  • The Undertaker
    4.1k
    Kao prvo to je, pretpostavljam, radni spor a ne krivično djelo. Kao drugo, kakve veze to ima sa nabavkom sjedalica koji se spominje u članku? Kao treće, čak i da je to sve točno, imenovanje je odgovornost Uprave dakle i Šimića a ne Barišića. Postoje još i neugodnije implikacije ali stat ćemo na ovome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.