• Infinity
    15.2k
    Ja sam se nadao da ce nekome doci iz guzice u glavu i da ce barem na kraju ostati u dvorani i biti suzdrzan, pa neka bude i protiv, samo da se ispuni kvorum. Odlazak je dokaz da si najveci moguci sljam i ucinit ces sve za govno u Hercegovini.
  • LovroZG
    1.3k
    Čekaj malo, IO-u završava mandat za par dana, a on bi trebo predlagat nove članove skupštine. Ko će predlagat nove članove za izbornu skupštinu ak se ovo ne riješi do kraja godine?
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Barišić: Počinjemo raditi novi Statut!
    Mirko Barišić najavio je:

    "Bez obzira na ovakav kraj, mi nećemo prestati raditi. Odmah krećemo s izradom novog Statuta, također, radit ćemo oko stadiona i baviti se rezultatima i sportskim dijelom, Škola ne smije patiti. Mi želimo novi Statut, radit ćemo ga s predstavnicima navijača i po njemu ćemo birati nove članove Skupštine. Pozivam i ja IO da do subote pojača sastav Uprave.", rekao je Mirko Barišić
  • markoli
    1.7k
    Statut mora opet Skupština potvrditi. Vrtimo se u krug.
  • Droljo
    4.9k
    Jebala nas demokracija. Trebali smo s tenkovima ući u klub
  • Jurki
    8.6k
    Dal se moze tim clanovima skupstine koji su zaposlenici kluba uruciti šut karta?
  • Somport
    556
    Ko će predlagat nove članove za izbornu skupštinu ak se ovo ne riješi do kraja godine?LovroZG

    Predsjednik predlaže nove članove IO-a Skupštini koja ih odobrava. IO, gledajući Statut, je jedino tijelo kluba koje može imenovati članove Uprave.

    Ukratko, požuriti IO da ne nastanu novi problemi.
  • Ludovic IX
    5.3k
    Nogometnim rječnikom, nismo dobili na penale ali smo dobili na osnovu fair playa.

    Iskoristiti činjenicu da se u I oko kluba ne mogu više vratiti ni zoric ni rozic jer im ističe mandat i pokrenuti sve da nova skupština bude onakva kakva treba. Bez šljama
  • Prle1008
    1
    Gadi mi se taj metuzalem...godinama ga nije bilo briga za statut dok je mamicu iz supka virio..sad odjednom mu je stalo sta navijacu kazu i odjednom mu je statut bitan...fuj... Ali ako s njim jedino se moze taj statut na kraju i izmijenit , neka...Podrška Šimiću nadam se da ima volje radit u ovom cirkusu..
  • xyz
    840


    To ne znači da bi prestali biti članovi Skupštine...
  • Li d1986
    75
    Prosli tjedan sam poslao upit DTSM vezano za moje clanstvo. Uclanjen sam u 10 mjesecu preko povjerenika iz Tomislavgrada a receno mi je da se racunaju samo clanovi koji su uclanjeni izmedju dvije skupstine. Ako sam dobro opet ce se birati novi povjerenici. Ako je tako trebali bi sto prije krenuti sa novim uclanjivanjem/reuclanjivanjem.
  • KlasicZg
    515
    ako je tako, onda je "glava" iz međugodja odigo jebenu igru i sad stigne do iduce skupstine sponzoritat tisuce hercegovaca s besplatnim uclanjenjem...moram se s nase strane krenut jos jace
  • NitkoBitan
    12.1k
    Organizirat uclanjivanja u svim gradovima.
  • Droljo
    4.9k
    Da se ponovo moram učlanit nakon tjedan dana?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.