• Infinity
    15.2k
    Meni je u oko zapao nastavak teksta

    - Vidjet ćemo kakva će biti njegova situacija, Dani je jedan od naših stožernih igrača. Treba mu čestitai kao svima, izrastao je u sjajnog nogometaša, a riječ je o vrhunskom dečku. Sve će doći na red u svoje vrijeme, hoće li Dani otići sada, za tri mjeseca ili godinu dana još ne znamo. I kakva god bila naša odluka, on će je prihvatiti na najbolji mogući način.

    To zvuci kao da je sve na Dinamu, kao da im je Olmo dao odrijesene ruke i da sami odluce da li ce ga zadrzati ili prodati.
  • reziser
    6.4k
    male su šanse da Olmo ostane u dinamu, kao i Liva.
    Bojim se da će još neki otići da "riješe" egzistenciju.
    daleko je kraj prijelaznog roka :(
    Bit će tu puuuno informacija i dezinformacija.

    Bjelici svaka čast što je Olma izvadio na kraju tekme da dečko dobije zaslužene ovacije.
  • Eduardo
    17.6k
    Perić 6, ok za rotaciju ali nedovoljno dobar da izgura Dilavera i Thea. Igrač kojega bi ja prodao.

    Lešković 7, idealan za četvrtog stopera. Iskusan i pouzdan. Iako bi ga se mnogi željeli rješiti ja bi ga ostavio sa smanjenim ugovorom.
    marcio amoroso

    Meni obratno. Perić ostaje dok Leš može ići. Perić i Rrahmani u kombinaciji sa jednim od mladića u paru za poziciju stopera broj 4.

    Majer 7, veliki potencijal ali očigledno ima neku grešku. Bjelica mu nije dao ni minute u nekoj bitnoj tekmi a to ipak mora nešto značiti.marcio amoroso

    Po meni je on 5 od 10 s obzirom na očekivanja s kojima je došao. Beli pa čak i Andrić su pružili više od njega.
  • reziser
    6.4k
    majer jako sliči na halilovića
    potencijal, potencijal, ali se nigdje ne pokaže
    nadam se da sam u krivu
    perića obavzeno ostaviti
    leškoviću, by by
  • Mr Anderson
    5.4k
    Realno, Majer je dobio jako malo šansi za razliku od Halilovića i Ćorića.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Bilo bi super kad bi svi napravili osvrte i onda na kraju zbrojili bodove i rangirali igrače. Naravno da ima različitih mišljenja ali u tome i je bit :grin:
  • Eduardo
    17.6k
    Ne bi bilo loše :) Bacit ću se na domaći zadatak večeras
  • Majki2111
    2.6k
    Zaboravio si bitni kotačić. Bidimir koji je po meni doprinio više nego Andrić.
  • Majki2111
    2.6k
    Bjelica 9.5, Ne zamjeram mu Rudeš nego defanzivnu postavu u finalu kupa

    Musa 7,
    Kada je igrao bilo je to jako dobro

    Leovac 7.5, Ništa bombastično, malo bolji od prosjeka

    Rahmani 9.5, bilo bi 10 da nije usro i finalu kupa. Moćan na lijevom beku. Igra sa obije noge, stigne u napad, neprelazan u skoku....

    Moharami 7. Dobra dionica u HNL. Pouzdan u defanzivi, dobra tekma protiv Plzena (ili Trnave??) doma

    Stojanović 8. Jako dobro u globalu. Ne mogu izdvojit niti jednu tekmu jer su sve bile na dobro nivou.

    Šitum 6- prosjek, ništa posebno

    Lešković 9, sve je dobro odradio i ne sječam se neke veće greške njegove

    Perić 10, odigrao na zavidnoj razini rolu

    Dilaver 10, suvišno je komentirati

    KTC 10, suvišno je komentirati

    Šunjić 10, maestralan, grize na svakoj tekmi i svaki duel

    Moro 7, nije našao pravu poziciju u Bjeličinom sustavu još, jel on šestica ili osmica?

    Ademi 9, Orao i kopao po sredini, za desetku je trebao bit veći napadački učinak kroz sezonu

    Gojak 7, jesen za 10 proljeće za 5.... pad u formi po meni

    Olmo 10 prevaga u sredini radi višak mretanjem s loptom i bez nje. Iako je imao pr utakmica u nizungdje nio bio dobar... Al do je ništa naspram svih dobrih stvari koje je napravio

    Majer 5. Ništa, loše loše. Par dobrih dugih lopti ne čini kvalitetnog veznjaka koji radi prevagu.

    Atiemwen 6.5, loše krenuo al se dizao u zadnjih par kola. Treba proč pripreme, ima potencijala

    Hajrović 8. Kvaliteta , ali nije bio bez greške

    Kadziror 7.5. Ubačaji i prekidi vrh ali kroz igru malo opasan

    Oršić 10, opasan po golu brz u tranziciji igra obanu ko rijetko koje krilo u Europi.

    Gavranović 9, bitne golove je dao, al nije bez greške

    Petković 9.5, nije 10 radi nonšalancije kod nekih situacija

    Andrić 7. Ništa posebno. Čvrst u duelima. Samo to

    Budimir 10. Nosio napad kad nije bilo nikog.povezanost s Olmom na zavidnoj razini. Zicere pospremio sve ako se ne varam isto.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ma nisam zaboravio. Tu su još i Marin i Menalo. Jednostavno su odigrali premalo tekmi za neku ocjenu. Budimir je bio dobar dok je bio tu.
  • Majki2111
    2.6k
    Ma i ovo kaj je odigro je bkilo vrh. Išao bih toliko daleko da kažem da nije bilo njega ko zna jel bi mi imali ovakvu sezonu. On je aktivirao Olma i spuštao lote Hajri i Oržiću u pretkolima. Meni od spada uz bok Olmu, Šnjuću i ostaloj ekipi sa 10kama.
  • Eduardo
    17.6k
    Livaković - 9 - Strašan napredak pokazao nakon povratka sa SP iz Rusije. Kao da se vratio mentalno jači i sigurniji. Imao je neke stvarno vrhunske reakcije tijekom sezone. Igra nogom mu konstantno napreduje i ponekad tj. jako često ispucava kao da rukom gadja suigrače.

    Zagorac - 8 - Odličan izbor za drugog vratara. Mislim da si boljeg ne možemo priuštiti, a umjesto Zagija nije niti potreban. Veliku većinu situacija u kojima je bio na golu je riješio odlično. Čak i da nas Livi napusti nemam ništa protiv da Zagi preuzme jedinicu.

    Stojanović - 7 - Takodjer pod Bjelicom pokazao napredak... ali, ali... I dalje je to onaj nepredvidivi Stojke koje koji te svakog trenutka može ostaviti na cijedilu ili mu se zamrači pa odigra takvu loptu kakvu početnici znaju da se ne smije. Veselim se Pintu.

    Moharrami - 6 - Zanimljiv i svakako potentan igrač. Osim jedne tekme ostatak važnih i velikih je proveo na klupi ili tribini. Smatram da u budućnosti može biti bek koji ima mjesto u Dinamu. Iduća sezona mogla bi biti presudna o njegovoj sudbini. Može i na posudbu ako treba samo da uhvati konstantu nastupa i dobrih igara da izadje iz te kolotečine toplo hladnih partija.

    KTC - 8.5 - Stoper kakvog trebamo. Neću puno trošiti riječi osim BINGO!

    Dilaver - 8.5 - Sjajan na terenu i van njega. Kuler živi koji nikome ne priznaje da je bolji dok tekma ne završi. Ide glavom na kopačku, muda do poda, karakter. Sad svi znamo zašto ga Bijelica toliko cijeni.

    Perić i Lešković - 7 - manje više to je tu negdje iako mi je Perić iz nekog razloga puno draži. Korektno odradili svoje, skupili dobru minutažu te postigli par golova. Bez nekih većih zamjerki.

    Rrahmani - 8 - Odličan. Jedno od većih iznenadjenja, pozitivnih naravno a posebno dobro je bilo na LB. Svakako igrač kojeg i dalje želim u momčadi.

    Leovac - 7 - Propustio dobar dio bitnih utakmica ali ono što je odigrao bilo je korektno. U svakom slučaju nemam ništa protiv da se dodatno pojačamo na toj poziciji. Mislim baš na pojačanje a ne na igrača rotacije ili popune kadra.

    Ademi - 8 - Pravi kapetan i ne mogu zamisliti momčad bez njega u svlačionici. Briljirao u prvoj i zadnjoj tekmi sezone. Manje više konstantno dobar. Njegov utjecaj na momčad ne može nadoknadit par milijuna € u kasi.

    Šunjić - 8.5 - Moram ga ocijenit za 0.5 više nego kapetana samo zato što me impresionirao igrama. Za Ademija svi znamo koliko može ali za ovog nisam mislio da je već sad toliko dobar. Savršen tandem za EU utakmice.

    Gojak - 7 - Odličan prvi dio sezone, iznenadjujuće dobar. Drugi dio sezone očigledan pad forme, užasna realizacija i gubitak sigurnog startera u prvih 11.

    Moro - 6.5 - Iduće sezone očekujem eksploziju. Očekujem ga kao sigurnog startera. U nekim utakmicama ove sezone ga stvarno nije išlo ali s vremenom se podizao i odigrao odličnu utakmicu protiv Hajduka.

    Majer - 5 - Užas od sezone. Ništa, baš ništa.

    Olmo - 9.5 - Najbolji igrač Dinama. Neću trošit slova. Majstore ostani!

    Atiemwen - 6 - Puno previše promašenih zicera. Za konkretniji dojam čekamo novu sezonu nakon što prodje potpune pripreme.

    Šitum - 5.5 - Ispod kvalitete ove momčadi. Nisam zapamtio niti jednu situaciju koja bi ga uzdignula na razinu više.

    Kadzior - 6.5 - Samo zbog asistencija na početku sezone. Hvala i dovidjenja. Takodjer ispod kvalitete momčadi.

    Oršić - 9 - Bravo Orša! Konstantan, efikasan, požrtvovan. Iznad očekivanja.

    Hajrović - 8 - Dobar u EU utakmicama na početku sezone, i više od toga. Žao mi je dati manje zbog tih EU nastupa, ali ono što igra u HNLu je većinom kriminal.

    Petković - 7.5 - Takodjer pozitivno iznenadjenje. Ponekad stvarno briljantan. Jedan od onih koji iz ničega stvore nešto. Vidno pao nakon što je dobio poziv u repku. Kako je taj prvi poziv zaslužio jednako tako ovaj drugi nije.

    Gavranović - 8 - Čovjek za velike utakmice. Neki zaista genijalni potezi ove sezone. Da se nije mučio s ozljedama vjerujem da bi statistički to izgledalo puno bolje, a samim time bih ga i bolje ocijenio.

    Andrić - 5.5 - Pogledati pod Atiemwen uz nešto slabiji umjetnički dojam.

    Budimir - 7.5 - Odlično odradio svoju rolu u početku sezone. 8 golova i 3 asistencije, respect!

    BJELICA - 9 - Napokon pravi trener koji zna što želi i kako doći do toga. Da se uzeo kup bilo bi 9.5, ali nije zamjerka.
  • deda
    28k
    Bal te vrag, pa Vlak se zna i nasmijati.

    61105642_2823980297675717_9072511838863753216_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_eui2=AeHYCUIaRGIcFQUR53j-uxxFuulivr-m296164ziQSl00Km4dB7XcTcLeTnTWqmSR8kU0hnzdF__tASnQPOqQfZHIRsn6ZclYWOXrVQNbVaCVg&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=7ccfcdb18b0b1cb5e1fc0bb79df5dea3&oe=5D64B569
  • BluePhone67
    3.3k
    Mali Duvnjak , ako mu je bio stari sa njima onda nije niti cudo da se Vlak smije.
  • deda
    28k
    Da, potpisao isto
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.