• reziser
    6.2k
    vid2mn7j1ujbocjs.jpg
    Gaziiii
  • reziser
    6.2k
    c35r7erxqa06lvdd.jpg
    Trpaaaaaaj
  • reziser
    6.2k
    Dupli

    Moze li ljepse :clap: :strong:
    Attachment
    IMG_20190526_201353_1 (193K)
  • Majki2111
    2.6k
    Najdraže tekme ove sezone koje ću pamtit
    Dinamo Plzen 3-0
    Dinamo Fener 4-1
    Dinamo Trnava 3-1
    3 najjače tekme meni ove sezone
    Na plzenu je atmosfera bila najbolja ove sezone Protiv Fenera su dečki nadmašili očekivanja
    A trnava je bila magla, BBB na istoku i slavlje po magli
  • BluePhone67
    3.2k
    mma57hwdtt82x22v.jpg
    6ym884wbqq6c59g6.jpg
    brg371lx28uwy3a3.jpg
    u61bve99r65l5hhr.jpg
    39w6r61afnlmnpfz.jpg

    Sn 27.05.2019
  • BluePhone67
    3.2k
    sy9irajzlvruiixh.jpg
    1kxtpjbsff5xt9dg.jpg

    JL 27.05.2019
  • BluePhone67
    3.2k
    xdfwvnhxwmk3wpqc.jpg
    nm9di15zh2dpzybf.jpg

    VL 27.05.2019
  • BluePhone67
    3.2k
    1blqtjclzf6b18t0.jpg

    24 h 27.05.2019
  • Mali Zeus
    9.3k
    Znam da je vjerojatno bilo riječi o tome i da upadam kao padobranac, ali stvarno se nadam da je priča o povratku zorana mamića patka.
  • BluePhone67
    3.2k
    hvala rezek, nismo do sada znali da se radi o toj pjesmi :lol: :rofl:
  • reziser
    6.2k

    znam, zato i velim :razz: za neupućene :rofl:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Napisati ću ovdje mali osvrt na sezonu i dati svima ocjene od 1-10.
    Bjelica 9, da nije bilo poraza od rijeke bila bi čista desetka a ovako sam razmišljao čak i o osmici. Držao je svlačionicu i atmosferu pod kontrolom a to je za jednog trenera jako bitno. Ostvario povijesni uspjeh i osvojio prvenstvo suvereno. Dosta igrača napredovalo pod njim. Mnogi mu zamjeraju igru na rezultat čak i u HNL-u ali samo tako se može pripremati za europske tekme. I u medijskim nastupima je gospodin i apsolutno bi ga volio gledati još dugo kod nas.
    Livaković 9, ne sjećam se nekog velikog kiksa a to je kod vratara najbitnije. Nije Oblak ali bi ga volio i dalje gledati u svetom dresu.
    Zagorac 8, klasa ispod Livakovića ali za rezervnog vratara ima dovoljno kvaliteta, uz to i pozitivni ludak što je dobro za atmosferu u momčadi.
    Moharrami 6, potencijal ima ali ipak mislim da je to još uvijek nedovoljno za ovakav Dinamo. Posudba u neki solidan klub je po meni dobro rješenje.
    Stojanović 7, od igrača kojega su se svi željeli riješiti došao do toga da je apsolutno solidan igrač. Vjerojatno dolaskom Pinta odlazi.
    Dilaver 9, pozitivno iznenađenje u svemu. Momak ima karakter i stav. Dobar stoper a u paru sa Theom neprelazan. Ako odu Ademi i Livaković njemu bi dao traku.
    Theophile 9, čisti profesionalac i bingo za dinamo. Na koji način je Vlak njega upecao mi je i dalje misterija ali momak koji dođe besplatno a igra ovako je apsolutni dobitak za svaki klub.
    Perić 6, ok za rotaciju ali nedovoljno dobar da izgura Dilavera i Thea. Igrač kojega bi ja prodao.
    Lešković 7, idealan za četvrtog stopera. Iskusan i pouzdan. Iako bi ga se mnogi željeli rješiti ja bi ga ostavio sa smanjenim ugovorom.
    Rrahmani 8, pozitivno sam iznenađen njegovim nastupima na lijevom beku. Prva rezerva stoperima i prva rezerva lijevom beku, tako ga ja vidim.
    Leovac 7, kad je spreman i zdrav ima kvalitet dovoljan za ovaj dres ali nažalost puno ozljeda i puno oporavaka.
    Musa 5, došao da bude rezerva Leovcu a na kraju nije mogao biti ni to. Ugovor mu ističe i ne treba nam.
    Šunjić 9, očekivao sam da će biti dobar ali iznenadio je sve. Nevjerojatan napredak i budući vođa Dinama. Nadam se da ćemo ga gledati još barem dvije sezone tu.
    Ademi 8, malo pao u nastavku sezone. Nadam se da ostaje.
    Gojak 7, da sam radio osvrt na kraju polusezone Gojak bi imao devetku. Oni promašaji protiv Benfice su ga ubili psihički, čak imam osjećaj da je bio malo poletio nakon odlične jeseni. Nebi imao ništa protiv toga da ide.
    Moro 7, ozljeda je imala veliki utjecaj na njegove igre. Jučer protiv stoka je pokazao kakav igrač može biti.
    Majer 7, veliki potencijal ali očigledno ima neku grešku. Bjelica mu nije dao ni minute u nekoj bitnoj tekmi a to ipak mora nešto značiti.
    Olmo 10, ostavio sam desetku za najboljeg igrača ovog Dinama. Skromnost i poniznost su vrline koje ja obožavam a Dani ih ima u izobilju. Igračina kojoj želim sve najbolje u karijeri, nadam se bar još jednu sezonu kod nas iako mi je ono jučer baš izgledalo kao oproštaj. Od mene kapa dolje.
    Hajrović 8, kad je zdrav i spreman onda jedan od 3 najbolja igrača kluba. Volio bi da ostane.
    Oršić 9, najbolji strijelac kluba a nije napadač. Ozbiljan u defanzivi. Veliki dobitak za nas.
    Kadzior 7, iako ima super brojke ipak mislim da nema kvalitet za ovakav Dinamo. Nebi imao ništa protiv toga da ode.
    Šitum 7, klasični rotacijski igrač. Ispunio očekivanja iako može i mora bolje.
    Atiemwen 5, skandal sa onom curom, promašeni ziceri i brdo izgubljenih lopti. Greška je što ga se dovelo. Možda će biti dobar nakon što prođe ljetne pripreme jer potencijal ima ali nemam dobar osjećaj.
    Gavranović 8, nije prošao ljetne pripreme koje su vrlo bitne za profesionalnog igrača. Posljedice toga su bile ozljede koje su ga zaustavile da bude najbolji strijelac kluba. Veliki Dinamovac i moja želja je da bude tu što duže.
    Petković 8, imao ekstra dobru fazu a na kraju upao u rupu. Ako su istinite priče o bančenju i napijanju onda su mu moja izlazna vrata širom otvorena.
    Andrić 6, momak je borac i pozitivac ali nema kvalitet za ovaj Dinamo. Vratiti novac prodajom u neku Rusiju ili Tursku.
  • Krizy
    35.4k
    Dinamo-Istra 4-0-0 12-1 (+11) , 12/12 bod.

    Dinamo-Slaven 4-0-0 8-1 (+7), 12/12 bod.

    Dinamo-Inter 4-0-0 11-5 (+6), 12/12 bod.

    Dinamo-Gorica 4-0-0 7-2 (+5), 12/12 bod.

    Dinamo-Rudeš 3-1-0 13-3 (+10), 10/12 bod.

    Dinamo-Lokomotiva 3-1-0 6-1 (+4), 10/12 bod.

    Dinamo-Hajduk 3-1-0 5-1 (+5), 10/12 bod.

    Dinamo-Osijek 3-0-1 8-3 (+5), 9/12 bod.

    Dinamo-Rijeka 1-2-1 4-3 (+1), 5/12 bod.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.