• Mali dioničar
    14k


    Znaš i sam da je u slučaju negativnog rezultata, prvi na tapeti trener. To je jednostavno nogomet.
    Bilo bi čudno da se ne nađe nitko kritizirati trenera. Evo recimo, Bišćan je Olimpiji donio dvostruku krunu pa su ga otkantali.
    Zašto se ne bi smjelo kritizirati posebno nakon poraza u utakmici u koju si ušao kao favorit?
    Slažem se da je napisati "ako ne dobijemo s 3 razlike, bolje da izgubimo" u najmanju ruku čudno.
  • Hipo
    406
    Nije problem ne pobijedit nekoga 3 razlike nego non stop neki kurac eksperimentirat. Cak i protiv najveceg rivala.
    to je nedopustivo.

    Zato radije neka izgubi nego da opet gledam 2-3 s klupe u prvoj postavi u nedjelju i da se pitam hocemo li odrzat 1:0.

    Stavi u derbiju najbolje sta imas i gazi ih.


    Beli je prevara, dokazano, i nema šta startat u finalu kupa.
    Kao ni dva klasicna zadnja vezna protiv ekipe koja se planira branit.

    Pa poslije isticat "e da je olmo zabio penal..."

    Reci zajebo sam, ispricavam se navijacima sta trofej ide u rijeku.
  • deda
    27.6k
    Jebote po ovim novim pravilima HNSa Marin neće moći igrati za drugu momčad, ali će moći za juniore. Koji mozgovi.
  • marcio amoroso
    32k

    A gle Deda meni je to donekle ok. Jedan Marin igra u tri ekipe. Juniori, druga i prva momčad. Naravno da se mora stvoriti neki red i da nije fer da igrači koji su plaćeni par milijuna eura ( Majer, Andrić ) igraju protiv nekog drugoligaša jer je to potrebno Dinamu 1. Nek organiziraju prijateljsku tekmu ako im već treba prakse.
  • deda
    27.6k
    Shvatio bi to da se radi over 20 ili over 21 igračima, ali ti na taj način u biti kočiš razvoj mladih igrača, a zato si načelno uveo druge momčadi.
  • deda
    27.6k
    I da se razumijemo oštećeniji će biti tovari i lege, jer mi imamo i kojekakva druga natjecanja, LP za mlade, premier league international cup koja oni nemaju.
  • Mali dioničar
    14k
    A gle Deda meni je to donekle ok. Jedan Marin igra u tri ekipe. Juniori, druga i prva momčad. Naravno da se mora stvoriti neki red i da nije fer da igrači koji su plaćeni par milijuna eura ( Majer, Andrić ) igraju protiv nekog drugoligaša jer je to potrebno Dinamu 1. Nek organiziraju prijateljsku tekmu ako im već treba prakse.marcio amoroso

    Potpisujem.
    Ako ne možeš na početku sezone odrediti 25 igrača koji ti trebaju za prvu momčad, a ostale dati na posudbu u Dragovoljac, Trnje ili Kustošiju na pola sezone ili sezonu, što će ti treneri koji bi trebali procijeniti koji su to igrači.
    A i to kaj veliš - ako neki nemaju minutaže neka organiziraju prijateljske utakmice za njih.
    A ne da protiv jednog pretedenta za ulazak u prvu ligu pošalješ jednu momčad, a protiv drugoga sasvim drugačiju.
    Čak i ono rješenje iz jugoslavenske lige dvojna registracija je bilo puno pravednije od ovih drugih momčadi. dakle, Igor Cvitanović je igrao za Radnik iz Velike Gorice međurepubličku ligu subotom, a u nedjelju za Dinamo po 10-20 minuta. A ne da cijelu momčad rotiraš kako ti se sprdne.
    I šta će ti 50 seniora s ugovorima s klubom?!
  • BluePhone67
    3.2k
    4w9niipem8ujsj6d.jpg
    dzuh04kzb4bi41pk.jpg
    jske6fie22j8wd4w.jpg
    u7n405ldxtqo8kxq.jpg
    b382zp7n0r5bskwz.jpg

    Sn 24.05.2019
  • Hipo
    406
    Zanimljivost iz skupine europa lige.
    Učinak nasih protivnika.

    Anderlecht u ovoj sezoni nakon 52 godine nije izborio europu.
    Fenerbahce se prakticki borio za opstanak u ligi.
    Trnava u ligi za bedaka.
  • Mr Blue
    3.3k
    S obzirom da je zadnja utakmica sezone, a uz to i derbi, ne želim vidjeti nikakva taktiziranja i rotacije u ekipi. Od prve minute želim vidjeti na terenu samo najbolje i najspremnije Dinamovce i napadački orijentiran nogomet.

    Tovari su poletjeli u zadnje vrijeme, vade svakakve statističke podatke da pokažu da nisu oni toliko loši i da još jedan zaostatak od 30 bodova za Dinamom nije realan. :rofl: :rofl: Treba ih poslat kući s tri-četiri gola u mreži da dobro razmisle tokom ljeta isplati li se bavit nogometom u životu.

    Poštujem Bjelicu jako i zato ne bih volio da eventualni poraz baci gorku sjenu na samu završnicu sezone koju smo izdominirali.
  • Infinity
    15.2k
    Jesul izvukli podatak da su u medjusobnim susretima prve cetiri ekipe u 11 utakmica osvojili 11 bodova?

    Sta su jos izvukli? Bili bi prvi da se iz lige izbace Dinamo i Osijek, tj. imali bi tri boda vise i utakmicu vise, ali bi i u slucaju pobjede Rijeke u Koprivnici bili sampioni drzave, jer imaju bolji medjusobni omjer :rofl: Ako im vratimo Osijek koji im uzme bodove za dorucak, ali ih odmah za rucak pokloni Rijeci onda bi Rijeka bila prvak. Osijek i Dinamo su im izbili titulu iz ruku ove sezone :lol:

    Ne pobjedis 50% utakmica u sezoni, primis vise od gola po utakmici, imas -27 s izglednom sansom za -30 i vadis statisticki podatak kako zapravo i nisi los. Ruku na srce,ovo proljece nisu daleko od Dinama, druga su ekipa prvenstva, al ovaj Dinamo je daleko od Dinama, mada to nije nikakva izlika, jer treba uvijek igrati, a oni jesenas nisu igrali.

    I za kraj, jedina su ekipa koja ove sezone Dinamu nije zabila niti jedan gol. Stani u bunker i moli Boga za 0-0 ili ako vec moras izgubiti da to bude minimalno.
  • xavier
    11.1k
    Anderlecht u ovoj sezoni nakon 52 godine nije izborio europu.
    Fenerbahce se prakticki borio za opstanak u ligi.
    Trnava u ligi za bedaka.
    Hipo

    Ja sam više puta rekao da smo ove sezone imali dosta sreće. Daleko od toga da to nismo zaslužili nakon svih pehova koji su nam se događali proteklih desetljeća, ali treba biti realan. Naravno da je Bjelica odlično posložio momčad, ali pomoglo nam je i stanje u kojem su bili protivnici.

    Nemojmo biti kao neki drugi i nakon dvije dobre utakmice misliti da smo odmah za europski vrh :yikes:
  • dinamo vitez
    214
    Mi smo dobili i Plzen koji je imao 7 bodova u solidnoj skupini Lige prvaka i Benficu u jednoj utakmici koja je čini mi se prvak Portugala, a i Astanu i Hapoel koji su neugodni protivnici smo pomeli. 14 bodova u skupini Eurolige nije slučajnost niti sreća. To je znanje i kvaliteta koju je osigurao Nenad Bjelica. Imali smo i skupinu sa lošim PSV-om, Černomorcem i Ludogorcem pa smo tamo uzeli čist jedan bod.

    Ne bih pridavao previše važnosti ni ovom klimavom kraju sezone, vjerujem da je trener očitao bukvicu igračima nakon ovih par predstava. Moram biti pošten pa reći da i mene više zanima prijelazni rok nego završnica sezone i borba za ove sirotinjske trofeje, kad bi me netko pitao tko je i koje godine osvojio kup, nemam pojma. Zato ne bih previše prozivao ni igrače, vjerujem da su i oni glavama već 'na plaži'.

    Nije lijepo izgubiti i svakako da profesionalci na toj razini moraju ozbiljno pristupiti svakoj utakmici, ali mislim da je puno bitnije da nema nitko ozlijeđen, da se svi dobro odmore od sezone i da okosnica ekipe ostane. Vjerujem da onda možemo do velikih stvari i u Ligi prvaka.
  • marcio amoroso
    32k
    Sad gledam prošireni popis U21 repke. Samo 3 igrača Dinama. Dinamo za mene mora imati puno više reprezentativaca u tom uzrastu. Razumijem da nam je teško zadržati igrače i da ne možemo imati 6 A reprezentativaca ali u U21 moramo imati bar 6, 7 igrača. Taj neki Bistrović ili Katić su se mogli dovesti za neki ne pretjerani novac. Imamo još Šempera koji je naš igrač na posudbi i Ivanušeca kojeg ćemo vjerojatno dovesti ovaj prelazni rok. To je onda 5 i izgleda ipak malo bolje.
  • deda
    27.6k
    Jebiga kad ne računaš one koji su otišli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.