• Mali dioničar
    14.7k
    Miralem Ibrahimović i Adnan Bečić su primjeri dobro dozirane minutaže u službi optimalnog razvoja.
  • marcio amoroso
    33.1k

    Kod nas je oružar 2 miliona :grin: a svi Bosanci po 200 tisuća kad se kupuju :cool:
  • 000
    941
    https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/clanak/id/600259/osam-klubova-dobilo-licencu-zahtjev-lokomotive-odbijen-ima-li-dovoljno-elemenata-za-teoriju-zavjerePo prvi puta u povijesti zagrebačkog nogometa na čelo je došao predstavnik petoligaša: Svetinu je istaknuo NK Blato!? No, izabran je ponajprije voljom klubova Prve (Lokomotiva, Rudeš) i Druge lige (Hrvatski dragovoljac, Lučko), koji su Skupštini ZNS-a participiraju s najviše glasova. Zanimljivo, od spomenutih klubova jedino je Lučko dobilo licencu za Drugu HNL.

    Nogometnoj je javnosti također zacijelo poznato kako je spomenuti Svetina neposredno prije inauguracije za predsjednika ZNS-a ''nečasno otpušten'' iz GNK Dinamo (a s mjesta glavnog operativca kluba razriješen je još u veljači 2018.). Shodno tomu, Dinamo danas u ZNS-u nema čak niti dopredsjednika (jedino je Igor Kodžoman, po inerciji ''uguran'' u Izvršni odbor).

    Teorije zavjere često su fabulom vrlo zamršene. Tako i ova o Svetini i Dinamu. Povratak bivšeg izvršnog direktora u Maksimir danas se uglavnom spominje u kontekstu ''preuzimanja kluba'' (od strane poduzetnika Petra Pripuza, Nikice Jelavića... povezanih s počasnim predsjednikom Dinama – Milanom Bandićem).

    Priča o preuzimanju aktualizirala se otkako je ''gazda Zdravko – na službenom putu''. Prema autorima ove teorije ''borba za Dinamo'' aktivirala je i tajne službe. Zvuči uzbudljivo. Ali, i zabavno. Poput opuštajućeg trilera...
  • Park
    22
    Otkud je ovaj clanak?
  • Infinity
    15.3k
    Google kaze Slobodna Dalmacija.
  • Park
    22
    Svetina se sigurno nece vise vracat u Dinamo.
    Ionako su njegovi apetiti dosta veci.
  • 000
    941
    Lovro Majer (21) zbog ozljede nije bio u kadru za utakmicu s Osijekom u polufinalu Hrvatskog nogometnog kupa. Kad je on u pitanju, izvori kazuju da bi na kraju sezone mogao napustiti modru svlačionicu u koju je stigao tek prošlog ljeta.

    Osim ponude turskog Bešiktaša o kojoj smo pisali neki dan, pojavile su se i ponude iz Francuske i Španjolske.

    Koliko smo uspjeli saznati, Dinamo je voljan pustiti Majera, uz, naravno, adekvatnu odštetu koja bi se vrtjela oko 10 milijuna eura. Mladi veznjak tako bi nakon samo jedne sezone mogao napustiti maksimirski klub.

    Majer je službeno potpisao za Dinamo u lipnju prošle godine kada je stigao iz Lokomotive. U dvije sezone za Lokomotivu je odigrao 62 utakmice i postigao 18 golova. U tom periodu bio je najbolji asistent Prve HNL, najbolji strijelac Lokomotive u sezoni 17/18., a dva puta proglašen je za najboljeg igrača do 21 godine po izboru HUNS-a, HNS-a i SN-a, te među 100. najboljih mladih svjetskih nogometaša za 2017. godinu po izboru FourFourTwo-a.

    Ove sezone je zbog problema s ozljedama odigrao 8 utakmica u Prvoj HNL i upisao jedan gol.

    @Infinity @Park Da, SD, zaboravio sam staviti link. Naknadno sam ubacio.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    izgleda da mu stvarno Bjelica ne vjeruje, što je po meni gotovo neoprostivi promašaj, ali jbg

    iako moguće je i da se Majer nešto bahati ili da želi nasilu neku minotažu dobit, ali ako to nije slučaj ne prodavat ga ni slučajno jer ima potencijal minimalno ko Olmo...
  • deda
    28.7k
    ja ne bih iz svakog posranog članka na SN radio senzacije.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ma ovo im je već 25 ove godine tak da istina, ali svejedno mi je nekako sumnjiv Bjelica s Majerom nekak, vjerojatno on najbolje zna koliko je spreman, al svejedno mu je mogo dat malo veću minotažu s obzirom na predstave jer se dečko stvarno trudi
  • deda
    28.7k
    Mene osobno Majer još uvijek nije impresionirao iako ima taj "golden touch".
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ma mene je više impresionirala njegova obvezna igra nazad koja je dosad bila na odličnoj razini
  • BluePhone67
    3.3k
    mkm98wdz8hmg05je.jpg
    k9fx6xolsvlc3tfa.jpg

    Sn 25.04.2019
  • deda
    28.7k
    Vjerujem Bjeličinoj procjeni iako mi za 27-godišnjaka igrati drugu belgijsku ligu baš i nije neka referenca.
  • xavier
    11.2k
    SN s jedne strane pišu kako je Bjelica 100% "unutra" i kako je fokusiran samo na slaganje momčadi za iduću sezonu, a s druge strane strane pišu kako još nije ništa odlučio za iduću sezonu :yikes:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.