• serbus
    3.4k
    Volio bi da pobjegne pa kao braco nikad više do smrti u HR. Uzet im pokradenu lovu i neka ih arapima , bosancima kaj se mene tiče bolje nego da odleže 5god i opet ih viđamo po HR.
  • vjeko1701
    5.9k
    Točno to, radije da cijeli život bježe vani nego da se za 5 godina opet slobodno šeću. 5 godina brzo preleti.
  • SAS1987
    13.2k
    U zatvoru bi bili zagotavljeni od javnosti, politike i boga pa bi izgubili svu moč. Prije nego sto bi izašli iz zatvora bi ih docekala druga presuda i treca optuznica itd pa bi to za njih prakticki bio kraj zivota. Iz Hercegovine ce jos uvjek imati utjecaj na rad kluba, dostup do politicara i slobodno setati okolo.
  • serbus
    3.4k


    U nekom lijepom svemiru da, ali stari moj živimo u zemlji gdje je Horvatinčić ubio 4 ljudi pa dana nije odležao. Gdje žužić junior ubije pijan za volanom curu pa je vikende na špici,4 dana na faxu 1 u zatvoru..gdje su župani obiteljski nasilnici...jedino sirotinja odleži svoje tako da je meni ljepše da on svoju jahticu vozi prva pa rikverc po Neumu.
  • SAS1987
    13.2k
    iskreno, neznam sto ti odgovoriti. Ocito narodu ipak nije dovoljno loše.
  • NORTE
    8.9k
    Ja ću onda odslužiti ono što treba ako oni to tako odlučeSAS1987

    Zoki ili ima informaciju da će dobiti manju kaznu zatvora (do 20 mjeseci) ili da će biti oslobođen. Zamislite situaciju da se pravomoćni osuđenik nakon odsluženja kazne vrati u klub.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Poslanice po bjeguncima:

    ""Dragi prijatelji, dragi navijači Dinama. Osjećam duboku potrebu javiti vam se i oglasiti se o našoj stvarnosti. Gledam, vjerujem kao i svi vi, tragediju Banovine, Siska, Petrinje i cijelog tog kraja, nažalost silno siromašnog i zapuštenog. Redaju se slike na ekranu, pršte emisije svih TV kuća, stotine i tisuće tekstova i fotografija u medijima, na portalima. Čitam, jasno, izjave političara, njihova prepucavanja, ali najviše se bavim, zapravo, analizom medija. I ono što se pokazuje je – zastrašujuće. Golema je tuga i agonija ljudi kojima su srušene kuće, koji spavaju na zimi, u automobilima, šatorima, gdje već. I jasno je da će u takvoj agoniji biti glasnih krikova upomoć, jasno je da u situaciji u kojoj su tisuće i tisuće kuća oštećene, kada su deseci tisuća života promijenjeni možda zauvijek, da će biti onih kojima će pomoć kasniti, kojima se neće moći udovoljiti, adekvatno pomoći. Skočila je cijela Hrvatska na noge i poslala srce i dušu na Banovinu. I to je trajalo i traje i danas, a trebat će trajati još jako dugo.
    Iako sam meta njihovih napada, od fizičkih, do najbrutalnijih uvreda, ne mogu prešutjeti ulogu Boysa i ostalih navijača – svaka čast dečki. Da mogu, bio bih još one prve, najgore noći s njima na Banovini. Ne mogu, pa činim i dajem sve što mogu. Ali nije to važno. Već treći, četvrti dan počeli su mediji izvlačiti zlo iz ljudske boli. Postoji li netko u ovoj zemlji tko će kazniti urednika i medij koji objavi na naslovnici da se neki statičar „cerio“ u lice stradaloj ženi. Pa onda danima o statičarima koji se ismijavaju, o vatrogascima koji kradu kavu, o lijenim dužnosnicima. Model je uvijek isti – nema imena i prezimena, nema ustanove i grada iz kojeg dolaze ti koji se cere, koji kradu. Oni su anonimni, ali su na naslovnicama. Danas netko, jedan, nije zadovoljan s hranom. S besplatnim obrokom. Nisu važne tisuće koje su obrok prihvatile sa zahvalnošću, nego jedan kojem ne valja. Pa kako je baš on došao do novinara? Nakon histerije o srušenim kućama obnavljanim nakon rata, nakon hajke na HDZ i sve koji su ikada nešto radili na Banovini, danas izlaze stvarne brojke – srušilo se manje od dva posto objekata tada izgrađenih. I što će biti s medijima koji su histerizirali? Baš ništa.

    Još se vraćam na statičare i geodete koji se „cere i izruguju“ stradalnicima. Potres je bio prije 19 dana. U međuvremenu smo se naslušali i nagledali kako nitko ništa ne radi, kako su sve službe zakazale. Kako se volonteri, geodeti i statičari, izruguju. A 19 dana nakon potresa znademo koliko je kuća oštećeno ( više od 8.000 + tisuće štala i ostalih gospodarskih objekata ). Pa tko ih je obišao? Tko je to popisao, tko je označio kuće? Ovi koji se volonterski „cere i izruguju“ ili kreatori kontroverzi koji za toplim tipkovnicama truju ovaj narod i ovu zemlju? Teror novinarske bijede shvatila je i vlada pa se sada čudi što se događa i žali se na medije. Lijepo da su shvatili nešto što su i sami vješto podgrijavali. Banovina iz dana u dan razotkriva svu bijedu onog što se nekoć zvalo novinarstvo. I jasno vam je da ne pišem ovo slučajno. Pa već desetljeće i pol upozoravam na tu bijedu, na reket, na najgore laži koje se plasiraju. I na teror onih malih interesno – utjecajnih udruga koje s 500 članova maltretiraju Dinamovu vojsku navijača, hrvatsku javnost, a u medijima osvajaju nevjerojatni prostor.

    Jučer su ljudi iz Dinama i Zaklade Nema predaje otišli na Banovinu i podijelili pomoć, 10 kontejnera i još mnogo toga osiguranog novcem Dinama i donatora. Dinamovoj zakladi novac je poslala i zaklada Manchester Uniteda, a uskoro će i mnogi drugi veliki klubovi pomoći. U medijima muk. Takav podvig, prekriven šutnjom. Jer, Zaklada je osnovana da bi financirala moj bijeg, da bi se kroz nju prao novac, tvrde oni koji u životu nisu napravili baš ništa. Dio Boysa je na Banovini, ali našla se skupina koja je otišla u Rovinj vrijeđati Zorana Mamića na pripremama Dinama. Zoran je moj brat i nije dobro da ja govorim o njemu, ali kada bi bilo trunke novinarskog poštenja, Zoranovi uspjesi u Dinamovom dresu i na klupi ne bi se mogli tretirati drugačije nego – legendarni. Ali u ovoj bijedi – nema šanse. Još je desetak dana do možda najvažnijeg trenutka u mom životu. Pa se pitam, što ako se pokaže da je sve što tvrdim već tri godine – istina? Što ako sve presude padnu i pokaže se jedna druga bijeda na koju također upozoravam godinama?

    Znadete i vi, dragi prijatelji, dragi navijači Dinama, što će biti. Baš ništa. Odnosno, kao što je Zaklada koja je donijela toplinu i radost u barem deset obitelji stvorena da bi financirala moj bijeg, tada će i pravosuđe, ako napokon donese ispravnu odluku, biti potplaćeno, odvratno, u službi. Iskreno se nadam da će stvarno biti u službi. Istine i pravde. Kao što se nadam da ćemo zajedno ostati na braniku Banovine, pomagati i brinuti o tim ljudima. Znam da ja hoću, da Dinamo hoće i da Nema predaje"""
  • Ludovic IX
    5.1k
    Nego, jel izricanje pravomoćne presude još uvijek za 10tak dana
  • Papastrumf
    9.3k
    Nije tada izricanje nego sjednica i saslusanje.
    Odluka moze biti mjesecima kasnije.
  • NORTE
    8.9k
    Kako prigodno, derbi se igra na dan sudske sjednice.
  • Eduardo
    17.2k
    Naslov u Večernjem; Pojavio se video: Pogledajte što Zdravko Mamić radi u BiH uoči presude

    Ni ne čitaš, prvo odmah klikaš video jer po naslovu bi pomislio čovjek da se nešto događa kad ono... :shade:

  • SAS1987
    13.2k
    kako cemo se tek mi smijati kada ga rijesi ili pravosuđe ili đavao :smile:
  • NORTE
    8.9k
    Zaključak komentatora s kraja tekme jučer o još puno puno međusobnih dvoboja Zorana i Bjelice me malo brine. Vjerojatno imaju neke informacije o pozitivnom ishodu suđenja u Osijeku.
  • SAS1987
    13.2k
    Vjerojatno imaju neke informacije o pozitivnom ishoduNORTE

    Blazicko ima samo informacije gdje se dobro jede.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.