• r1oma
    1.5k
    Da, znam. Ponavlja stalno jedno te isto. Jadno jadno...
  • agramZ
    2.3k
    Da li na toj famoznoj tribini vidite obilježja Dinama? Da li oni podržavaju klub kupnjom suvenira i dresova?NewGeneration

    izgleda da englezi mrze svoje klubove :lol:
  • Crusades1986
    10k
    Naravno da nema obilježja Dinama kad mi nismo navijači Dinama već "aktivisti". Ne znam čemu čuđenje. :smile:
  • Mali dioničar
    14.7k
    Pa svatko tko je na tribini je u najmanju ruku kupio ulaznicu i na taj način podržao rad kluba.
  • Nolifer
    6.9k
    Vidio sam intervju, ma užas, proljev me oprao odmah. Sad smo svi aktivisti, neka, doći će i taj dan, odjebat će narkoman!!

    Sramota za novinara da je na njihovoj strani, al to je HR stvarnost i njima su kraljevi, a mi nismo...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Neka priča kaj hoće nadam se da će uskoro vodit razgovore u kavezu
  • Mali Zeus
    10.3k
    Kad jednom padnu sva braća što će biti s njihovim medijskim poltronima.

    Onu facebook objavu neću ni čitati, čim vidim da nema pasusa dovoljno mi je. Znači teška artiljerija po Bjelici.
    Mislim da braću i njihove tarzaniće jako hebe kaj je Bjelica popularan među dinamovim pukom i da će ostati zapamćen kao legendardni dinamov trener.
    On kao on ih jako hebe ovih dana vidim i što Bjelica bude bolji još više će ih to smetati. (da ne napišem opet hebati :D )
  • agramZ
    2.3k
    koliko ih tek boli to sto ce jedino vaha i bjelica biti zapamceni kao treneri 2010ih, i jedan i drugi koji su im se suprostavili na neki nacin.
  • SAS1987
    13.7k
    tek boliagramZ

    Boli njih ku*ac za sve osim za lovu :smile:
  • Eduardo
    17.8k
    sve ovo i još toga o Bjelici (npr. kako on ima više trofeja od njega, valjda da uzdigne sebe kao trenera) izjavio je kod Blažička u emisiji na HNTV-u. Trebalo bi biti na YouTubeu.
  • Baneki
    731
    https://m.vecernji.hr/vijesti/mamicu-ce-se-suditi-u-odsutnosti-svjedok-opet-luka-modric-1434519

    Ovo je prvi komentar ispod tog članka. Je li to stvarno točno, možda ima neki pravnik ovdje da potvrdi ili opovrgne.
    Čemu ta suđenja u odsutnosti? Samo zato da se troše novci? Svako to suđenje se kasnije bez problema sruši na višem sudu..
  • Mali Zeus
    10.3k
    Činjenica da li se sudi u odsutnosti ili ne nikako ne utječe na to da li se kasnije sruši na višem sudu.
  • SAS1987
    13.7k
    Dok je u trećoj optužnici sam Zdravko Mamić, u drugoj su, podsjetimo, i imena brata mu Zorana

    Samo da se zna, u svakoj normalnoj drzavi bi zoki popio ili istrazni zatvor ili barem suspenz rada u klubu :smile:

    Da se ne zaboravi
    https://www.nacional.hr/zoran-mamic-opet-na-udaru-uskok-a-jer-kao-dinamov-sportski-direktor-bez-ugovora-kontrolira-sve-transfere/
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Osuđenik koji uvjetuje kako će mu se suditi.. :roll:
  • SAS1987
    13.7k
    Osuđenik kojiNavijač Dinama

    Osuđenik koji prica gluposti i preokrece paznju sa vaznijih stvari. Bas bi se on vratio da mu se sudi u Zagrebu, Rijeki ili u Splitu.

    Nema smisla trositi energiju, transparente pa i glas protiv Mamića. Krivo je pravosuđe (mislim na politiku, tipa ministar, premier itd) koji radi pritisak na sudove da se ignoriraju zakoni vlastite drzave. Da je hr normalna država jedan Zoki nebi mogao prismrditi stadionu a ne da je trener i sportski direktor kluba. A u nekoj drugoj drzavi bi zbog toga bili prosvjedi protiv politike, grafiti, transparenti itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.