• jp23
    2.2k
    Daleko su oni od razine Hajduka po tom pitanju, a realno koliko ih se kralo protiv tog istog Hajduka gdje bi onda tovari šutjeli i ne bi se žalili na suđenje, ali svaki put kada bi sudačka greška na nekoj tekmi bila u korist Dinama, tovari su na sve strane dizali hajku. Da ne spomenem da im sada nekoliko sudaca ne može suditi (iako bi trebali moći) zbog hajki koje su dizali...
    Osječani su daleko od tog...
  • Infinity
    15.2k
    I ja danas okasnih na 0-1. Nismo lose stajali do golova Rijeke, ali moram reci da smo nakon toga izgledali kao razbijena vojska sve do kraja prvog poluvremena. U drugom poluvremenu se Rijeka nije mogla sastati s loptom. Ono je bila bas dominacija, igralo se viktorije 45 minuta.

    Nakon 2-2 sam mislio da cemo i okrenuti, al nije bilo vremena. Rijecani se mogu zahvaliti Nevisticu i sreci da smo zabili samo dva gola. Ovo bi na kraju netko mogao pomisliti kako se Rijeka super branila nad takvim pritiskom Dinama, a ustvari su bili suplji na sve strane. Gdje god se gurnulo loptu prosla je. Samo u gol nije htjela.

    Utakmica kao utakmica je bila super, a bod kao bod nam nije los. U Rijeci se rijetko pobjedjuje i dolje kad uzmes bod nije smak svijeta. Nije za otvoriti bocu najboljeg viskija, al bod u Rijeci je cisto OK.

    Sad nam slijede dvije utakmice koje se moraju dobiti i da se polusezona zavrsi na dobar nacin. Proljece ce biti dugo i tesko, ne treba ga dodatno otezati.
  • vjeko1701
    5.9k
    Slažem se i to je apsolutna istina. Pa sjećam se kad sam tek kretao na faks, upoznao sam jednu curu iz Splita...bila je...ufff, recimo samo da je čak i nešto u slobodno vrijeme radila ko model za neke časopise, al nebitno sad.

    Ugl, sjećam se da se igrao neki derbi, iskreno se ne sjećam točno koji. Završi utakmica, pobjeda Dinama i ja baš onako zadovoljan. Sjećam se da sam mislio kako baš i nema nekih repova na sreću, dobra utakmica, solidno suđenje...

    Kad mi se javi ona, onako u suzama (a nije baš bila nešto zagrijana za nogomet)..ja već mislio kaj se dogodilo, netko umro, netko u bolnici...kad krene - Opet nas pokralo, lopovi, gamad, samo nas kradu, ne daju nam da budemo prvaci...

    Poanta je da to u jednom trenutku njima postalo toliko usađeno da se sve gledalo samo kroz tu prizmu. Tek kad je postalo jasno da više nisu ni pravi konkurentni nama a polako nisu više ni bili opasni Rijeci i 2. mjestu, onda su nekako pali u malo veću depresiju i malo se više okomili na njih. Sad im je Osijek na tapeti a uskoro i Gorica.
  • Infinity
    15.2k
    Pokradeni tovari mene podsjecaju na sve one koji su svaki dan uvrijedjeni na nacionalnoj, vjerskoj ili rasnoj osnovi. Ljudi sami od sebe prave zrtve iako to nisu. Oni zele malu mrvicu od koje bi mogli napraviti slona. Pogledam nekad utakmicu s njima, reakcije pojedinaca su neprocjenjive. Penal koji se svirao za Hajduk ili penal koji se nije svirao protiv Hajduka u njima ne budi srecu nego gnjev cesto popracen izjavama tipa 'mogao je i to svirat, stalno nam to svira'. Ljude muci zasto se nesto gledalo na VAR-u iako je kasnije donesena odluka u korist Hajduka. Eto trebalo je odmah svirat u korist Hajduka, sve je jasno.

    Ukratko, vecina tovara uziva u ulozi zrtve.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pokradeni tovari mene podsjecaju na sve one koji su svaki dan uvrijedjeni na nacionalnoj, vjerskoj ili rasnoj osnoviInfinity

    Upravo si opisalo cijelu "SJW Cancel Culture" koja postaje sve glasnija zadnjih godina, posebno u zapadnim zemljama. Ja bi ih nazvao Libero-fašisti. Ili razmišljaš ko oni ili ne zaslužuješ živjeti.
  • Gelipter
    3.4k
    Normalno da se legosi ne mogu u kvaliteti kmečanja uspoređivati sa dugogodišnjim svjetskim prvacima u tom području tovarima, ali u zadnje se vrijeme baš trude biti što kompetitivniji u tom području. U Osijeku je sad taj klub zadnjih godina jedna od rijetkih svjetlih točaka u gradu i zato su se sad nabijali i postaju iracionalni u nekim svojim brijama, ali isto tak se vrlo brzo ohlade i padaju u depresiju kad se zareda nekoliko lošijih tekmi.
  • Dudu
    2.6k
    Većina ljudi voli igrati na kartu žrtve, jednostavno je tako lakše, nego priznati sebi neke stvari, pogledati se u ogledalo i preuzeti odgovornost za svoje neuspjehe.

    Ne zaboravite na natpise u novinama i naše reakcije prije ove faze od kad smo dobri u Europi. Često se provlačile teze o sudskim krađama, zločincima koji žele uništiti Dinamo. Sad kad se pobjeđuje i igra kvalitetno, tko više spominje suce. Ne sjećam se nijednog članka u zadnje tri godine da je bila neka paljba, a nije toga nedostajalo prije.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Sad gledam sažetak jer nisam vidio drugi gol Rijeke. I taman vidim da je Mohharami u dvije akcije prije već šepo. Mislim da je lik igro pod ozljedom jučer pa je zato bio lošiji nego inače.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.