• Krizy
    33.6k
    U 26 utakmica pod Krznarom, Gavranović je tek 17. igrač po minutaži u Dinamu.
    Minutažu je dobio u 13 od 26 utakmica, ušao je 6 puta a izašao 3 puta što znači da je samo 4 puta dobio svih 90 minuta.
    Odigrao je samo 708 minuta od mogućih 2340, odnosno 30%.
    U 708 minuta zabio je 5 golova i upisao 1 asistenciju (gol ili asistencija na 118 minuta).
    U europskim natjecanjima je dobio 69 minuta u 6 utakmica, 2 protiv Villarreala i ne računam zbog ozljede.
    Od 26 utakmica 8 je propustio zbog ozljede, pa je ne računajući te utakmice dobio 43% minutaže.
    Ipak je valjda presudila Gavrina velika glad za golovima i mjesto prve špice, ne vjerujem da bi ga se klub samo tako riješio.
  • Eduardo
    16.8k
    U europskim natjecanjima je dobio 69 minuta u 6 utakmicaKrizy

    Mislim, daj me nemoj *ebat.... Ukupno gledano to je smiješna minutaža, mizerija. Gledajući o kakvom se igraču radu status mu kod Krznara nije ništa bolji od Čopa i ostatka družine.
  • Krizy
    33.6k
    Baš tako, zato sam i napisao pa me ne čudi ako želi otići.
  • Nino Bule
    10.7k
    Ali se nije gavranovic ozljedio tocno u trenutku preuzimanja krznara i bio ozljeđen sve do zadnje dvije utakmice hnl-a ?
  • miro
    2.9k
    Mislim da je ovo sigurno Mariova želja. Odigrao je dobar Euro, vjerojatno će ga stalno igranje u jednoj ipak jačoj ligi približiti svjetskom prvenstvu. Dinamo mu ne može garantirati mjesto u prvih 11 i to je to. Nemam jednu lošu riječ za njega, uvijek je pošteno igrao i nije radio nikakve probleme kad nije bio u prvom planu. Sve najbolje mu želim u turskoj ligi i švicarskoj repki
  • masacusec
    2.9k
    Šteta je olako se riješiti takve igračine...po mojem mišljenju, bolji od petkovića, no zauvijek u njegovoj sjeni...vjerojatno po nečijem dekretu!
  • Eduardo
    16.8k
    vjerojatno po nečijem dekretu!masacusec

    Po čijem to? Nije li ga upravo jedan od Mamića vratio u klub i dao mu novu priliku?
  • masacusec
    2.9k
    petković je puno veći mamićev projekt!!!
    No neću o njemu....
    Naglasak je na žal zbog odlaska gavrana!
  • Carrasco
    3.9k
    To je to... SRETNO GAVRA :heart: gjcwj09igto72t8z.jpeg
  • Ali
    1.8k
    Sretno Gavro !
    Sad je festa u splitu, on im je utrpao mislim 6 komada, u rangu Mlinke i Mandze.
    Hvala za lijepe trenutke
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Bzvz, jedan od meni najdražih igrača.
    Ajd da se doveo ne znam kakav igrač, nego deni jurić, koji se tek treba dokazati.

    Izgubili smo iskusnog, provjerenog igrača...da su ga barem negdje prodali, već u nekakav nebitni kebabspor. :shade:
  • vjeko1701
    5.9k
    Iskreno mi je žao da tu nije ostao do kraja...
123456Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.