• Infinity
    15.2k
    Moj je isto pametan. Pametniji od mene kad mu ne znam iskljuciti to ispravljanje. Do sad sam uspjevao na svakom, ali neki dan uzeo novi i corak, jos uvijek trazim nacin haha
  • Maxhelm
    7
    Pa jebemti, morao zvati kćer u pomoć da mi to isključi.. pa jebem ga pametna hehe...
  • 000
    941
    Krenulo ga. Zabio u zadnje cetiri koje je igrao.
  • Eduardo
    17.2k
    Odličan je Gavran, pravi mali killer koji je uvijek tu negdje u opasnoj zoni. Trenutno naš najučinkovitiji igrač u kombinaciji golova i asista. Da se nije za****vao u par čistih situacija i par očitih sudačkih previda bio bi daleko, daleko najučinkovitiji naš igrač. + ni ulazak u sezonu nije bio idealan zbog nastupa na SPu u Rusiji.
  • 000
    941
    Točno godinu dana od potpisa za moj voljeni klub Dinamo Zagreb. Prisjetimo se skupa nekih od najljepših i najvažnijih trenutaka u 2018 godini.
    Koji je za vas najljepši i koji najvažniji gol u 2018???

    https://www.instagram.com/p/BsPlgULFOAn/

    o5LPwhG.jpg
  • Eduardo
    17.2k
    Godinu dana tek... Čini mi se kao da je duže kod nas. Samo trpaj dalje Gavrane.
  • BluePhone67
    3.2k
    Godinu dana tek... Čini mi se kao da je duže kod nas. Samo trpaj dalje Gavrane.Eduardo

    https://m.vecernji.hr/sport/mario-gavranovic-dinamo-rijeka-hnl-1218183

    Bome na danasnji 5.1.2018 potpisao se i predstavio na pressici. I meni se ucinilo da je ipak duze.
  • Infinity
    15.2k
    Svi imaju dojam da je tu puno duze, vjerojatno zato jer je dosao u zimu. Zato se cesto spominje njegov odlazak, a tek je dosao i vjerujem da cemo jos barem godinu i pol uzivati u njegovim igrama.
  • Hipo
    406
    Konačno gol.
    Najplaćeniji igrač dinama, red je da to vraća golovima.
  • Eduardo
    17.2k
    | 3 PH | 1KH | 1SK | 88 utakmica | 4.985' | 28 golova | 11 asistencija |

  • Crusades1986
    9.5k
    Puno golova glavom, puno golova nakon odbijanaca (onih pospremanja "otpadaka") i puno golova Hajduku.. :cool:
  • Neki tip
    19k
    Valjda je do godina.. kao klinac obožavao sam Bobana, jer mi je bio faca, kao tinejdžer S. Marića, jer mi je bio faca, a danas me "face" i ne zanimaju previše.

    Oršić, Kadzior i - Mario Gavranović. Moja tri najdraža igrača u Dinamu, donedavno. Nenametljivi i skromni, ali sigurni u sebe i svjesni vrijednosti. Timski igrači, uvijek sve od sebe, koliko imaju, toliko daju. Mario, k tome, i navijač Dinama (kao i Oršić, uostalom).

    Hvala, Mario, drago mi je da si ostvario svoj san igrajući za Dinamo i hvala na tome što si doprinio ostvarenju i nekih naših malih snova ("proljeće"..). :)
  • Eduardo
    17.2k
    Puno golova glavom, puno golova nakon odbijanaca (onih pospremanja "otpadaka") i puno golova Hajduku..Crusades1986

    Fox in the box.

    Oršić, Kadzior i - Mario Gavranović. Moja tri najdraža igrača u Dinamu, donedavno. Nenametljivi i skromni, ali sigurni u sebe i svjesni vrijednosti. Timski igrači, uvijek sve od sebe, koliko imaju, toliko daju.Neki tip sa Zapada

    Morao bih tu još dodati i Livakovića te Ademija. To bi bilo mojih pet.
  • Neki tip
    19k
    ako bih proširivao na 5, onda da, taman bih još tu dvojicu dodao. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.