• Eduardo
    17.3k
    Cijelo vrijeme priča o nekim pivama i čašćenju, a kad treba doći, nikad se ne pojavi.Papastrumf

    Baš sam ovo htio napisati uz dodatak kao se niti ne javlja na forum otkako je ove teme. BTW - tema 'Modri Šank - Ajd na Pivicu' je dobila ime baš zbog tih njegovih poziva na pivicu od samog osnutka foruma :grin:

    Takodjer, želim vam super provod :up:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    E ljudi, problem s moje strane od odprije 5 min. Taman kad sam napiso da mi seru doma, dolazi poziv starog koji dolazi sad na godišni i moli me da ne idem jer bi mogo najebat zbog posla. Tako da nažalost ništa od mene koliko god ja to htio. :/ Bude mi neko javio račun svoj pa uplatim 200 kn. Full mi je žao jer sam stvarno htio doći, ali jbg korona sjebe planove u trenu...
  • deda
    27.6k
    Ljudi skupljanje je od 17-18 h da možete svi stići na utakmicu.

    Adresa je:
    Izletiste, restoran Polovanec
    Breg 27, 10362 Đurđekovec

    Ako netko još nema riješen prijevoz javite da probamo nešto organizirat.
  • deda
    27.6k
    I dečki, molimo vas ako je još netko odustao da nam obavezno javi. A ne da sutra dođemo tamo pa da nas pola nema.
  • Neki tip
    19k
    Ako netko još nema riješen prijevoz javite da probamo nešto organizirat.deda

    Ne bih se htio rivat, jer se u mom slučaju radi o čistoj komociji. Ne da mi se razmišljati o broju gemišta, ako me baš ponese i to je jedini razlog zašto ne idem autom.
    Budući da to baš i nije dobar razlog za tuđu žrtvu i prilagodbu - ak me netko može skupit negdje usput oko Dubeca ili u Sesvetama super, a ak ne - isto sve 5, dođem taksijem.
  • marcio amoroso
    32k

    Ako ćeš na tekmu, možeš sa mnom poslije.
    A mogu te pokupiti i poslije tekme, nije problem.
  • Majki2111
    2.6k
    Na koju tribinu se ide poslije druženja?
  • Majki2111
    2.6k
    Hvala na odgovoru :meh:
  • deda
    27.6k
    Na spavanje Majki poslije druženja
  • Bosna86
    11.5k
    Nemoj ti po sebi gledati, Majki je mlad momak, ima kapacitete da spoji 2 dana
  • marcio amoroso
    32k

    Ne podcjenjuj Dedu. Dođe iz Bjelovara, pukne tri litre vina i vozi auto nazad u Bjelovar :rofl: :strong:
  • xavier
    11.1k
    Majki, netko bi ti odgovorio da smo shvatili što želiš pitati :chin:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    možda je mislio da se prvo ide na druženje pa na tekmu :chin:
  • Majki2111
    2.6k
    Točno, pa kaj se nije tako pričalo?
  • Majki2111
    2.6k
    Haha nedavno sam jednom prilikom spojio 40ak sati bez sna, izdržao sam al pred kraj je bilo napeto malo. Naravno bez alkohola. Al nije fora ak nije napeto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions