• Kepec
    4.8k
    Od onog penala s kojim je doveo prvenstvo u raspašoj, do ovog slobodnjaka s kojim je na jedan način preokrenuo utakmicu i prelomio prvenstvo.
    Veliki Bruno Petković, jedan od najvećih u Dinamu.
  • Droljo
    5.1k
    Ak nam on ode padamo u prosjek. Valjda jedina ekstra klasa u ekipi. Moramo ga zadržati
  • Ludovic IX
    5.5k
    Nadam sw da već večeras u autobusu ide potpis na novi ugovor. 1,5 milja po sezoni i mir. Zaslužuje svaku lipu
  • Krizy
    36.6k
    82 gola.
    57 asistencija.
    9 trofeja, blizu nova dva.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Kaj je s vama? O kakvoj bolikurcini pricate? 92 je minuta, Špikić pritiskom do Labrovića ostavio svoju poziciju praznu, Čabraja u naletu a doktor istrčava sprint negdje do naše zadnje četvrtine. Bruno doktor :ok: :cheer:
  • serbus
    3.6k


    Može se šetati koliko hoće , može trčati , može driblati može kaj hoće dok svaku bitnu tekmu riješi za nas. Ima tko zabiti Rudešu ali ovako rušiti RI ,Hajduk, Osijek kad god treba Bruno je tu sa mudima i vrhunska partija. Iz bunara nas izvuče...
  • Jaro
    5.7k
    "Bolikurcina" je MOZDA postojala u tekmi protiv Osijeka i jedino tamo ove sezone... Covjek jednostavno igra nesablonski, "divlji", oldschool nogomet - i kao takav je najveca prednost ovog Dinama. Da, dignut ce nam tlak kad naoravi nesto cijelom svijetu nelogicno pa ne uspije, ali ce momcadi takav potez kad uspije gotovo sigurno donijeti gol. Uz samu statistiku koja je na njegovoj strani, ima jos puno stvari koje statistika ne moze pokazati a koje ga uzdizu iznad obicnih nogometasa... Mozemo se svi nadati ostanku jer on ce biti prevaga protiv Rijeke, Hajduka, u Europi... Rudese, Slavene i slicne ima ko pobijediti...
  • Zagreb1992
    1.3k


    Ma sve 5 ..al opet u nekim utakmicama mi baš digao živce sa time ...jbg nekom paše nekom ne ..a na kraju dana svima nam je klub iznad svega
  • serbus
    3.6k

    Ma znam ali te tekme "manje" većinom riješe drugi ili Vidović pogodi, Bulat slobodnjak, Baturina nešto zrela, ali velike tekme Bruno rješava.
  • hardek
    1.5k
    Glavetina samo takva. 74 minute mi je vadio krv na slamku i realno bio možda i najgori igrač na terenu. Ostalo je povijest
  • Carrasco
    4.1k
    Pa kak dosad niste shvatili da je Bruno mastermind, bolikurcina je dio taktike, protivnik se uspava i onda odjednom bum klik-klak Dinamo prvak!
    20240505-225315.jpg
    free picture hosting
  • Crusades1986
    9.8k
    Dobio dva - tri skoka u prvom poluvremenu nakon ubacivanja u 16m iz njihovog auta. Teško da je bolikurčina.
  • Ludovic IX
    5.5k
    On je to i rekao jučer na preslici. On u prvih 15 minuta pokušava svašta, gleda kak igraju obrambeni na njega i onda prilagođava igru. Nekad prilagodba nejde pa ga nema kao danas prvo poluvrijeme kad je morao na naših 30m po loptu jer je inače vidio nije.

    Ali lik je razlog zašto se isplati otići na utakmicu. Da vidiš onaj jedan cudesni dribling, jednu čudesno podvaljuju loptu ili gol samo njemu svojstven.

    Meni je sjeo od prve tekme u dinamu. Nisam mogao vjerovati da smo doveli takvog igrača.
  • Dinamosaur
    977
    Sezona 23/24 bi se mogla nazvat:

    Petkovo prvenstvo :clap: :clap:
  • Jos-Optimus
    299
    Nekom ne paše? Ako je taj "netko" navijač Dinama teško da mu ne paše najbolji igrač koji sam ruši najbolje protivnike i doslovce spašava Dinamo od propasti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.