• Vratite nam Istok
    142
    Klub je polako, ali sigurno postao taoc ovog igrača, točnije njegovog raspoloženja u datoj utakmici.

    Za cijelu momčad bi bilo prijeko potrebno da ga se preseli na klupu na kojih par utakmica jer ovo danas protiv Osijeka je bilo ispod svake razine.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Zakaj simulaza?????? Dosta nasih je bilo unutra samo je trebal nabaciti
  • MarK
    231
    Cijela utakmica ništa i onda dobije žuti i iskupi se da ga sigurno ne gledam barem jednu tekmu.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Nakon ove VAR afere on ide simulirati u 10-oj minuti sudacke nadoknade (od 8), gdje zna da ce VAR provjeravati 20 minuta ako treba.

    A samo da je ubacio loptu unutra ....
    E moj Petko
  • Kruno
    166
    Pod hitno mu uzeti kapetansku traku
  • E46
    160
    Nadam se da ce nekim cudom dobit 2 utakmice kazne da se malo ohladi kad ga vec trener nema muda maknit
  • Paggini
    6.9k
    Na ljeto mu dati plaketu pred punim stadionom, zahvaliti mu se za svih ovih cudesnih 6 godina, neka dobije taj pljesak, pusti koju suzu i neka ide.

    Ovo vise nema smisla, nasa igra cijela ovisi samo i iskljucivo o njegovoj raspolozenosti, a on je cesce neraspolozen nego raspolozen. Mozda je jedan od najvecih genija i najlegendarnijih igraca Dinama u povijesti, i volim ga do besvijesti, al ovo nema smisla vise.

    I dovesti Miereza i upariti ga s nekim od napadaca, moze Kulenovic.
  • miro
    3.2k
    Ja recimo mislim da bi on u paru s Kulenom ili Brodićem bio još bolji
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja imam isti stav od pocetka sto se tice Petkovica, mi igraca njegove kvalitete i mogucnosti ne mozemo kupit, al trenera koji zna drzat momcad i motivaciju mozemo dovest.
    Imamo dobar kadar, sigurno mozemo bolje od ovoga, ali imamo trenera koji je dokazani beskicmenjak i kao takav ni u snu ne moze bit autoritet egu Petkovica, Ademija, Misica, Ristovskog itd.
  • Nolifer
    6.7k
    Bude Petko riješio PAOK kaj se brinete... Dajem ruku u vatru da će opet biti dobar nakon te tekme... :fire: :up:
  • Captain America
    13.9k
    Kapetančina je imala 21 izgubljeni posjed, 0/6 dueli, 3/9 zračni dueli u jednoj od ključnih utakmica sezone i milijun eura godišnje plaće.

    Dajte gif udarca koji je po Đakovu porazbijao prozore i iznuđivanja faula u zadnjem napadu :vomit:
  • Paggini
    6.9k
    Bude Petko riješio PAOK kaj se brinete... Dajem ruku u vatru da će opet biti dobar nakon te tekme... :fire: :up:Nolifer

    I hoće vjerojatno rijesiti cigane, bit ce bog na terenu, ali onda ce opet odigrati tri za kurac a Jakir ga vadit ne smije i ne zna sta da radi s njim...
  • Marley
    870
    Fascinantni ste s ovim "jucer kralj, car, doktor"... danas hejtanje na najjace. Iduci put kad nesto opet spasi, opet ce biti hvalospjevi.
    Pa svi znamo da je Petko kao Kinder Surprise. Nikad ne znas sto ces dobiti kad izadje na teren.

    Jasno mi je da ga ili obozavaju ili ne podnose, taj njegov "stil". Ali nije mi jasna takva prevrtljivost kako vjetar puhne.
  • Paggini
    6.9k
    Pa svi znamo da je Petko kao Kinder Surprise. Nikad ne znas sto ces dobiti kad izadje na teren.Marley

    Pa super, drago mi je mozes trpiti njegovo neigranje utakmice kad živimo za svaki bod...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.