• Woot
    101


    Vratite nam ovog Petka :cry:
  • serbus
    3.5k
    Nakon svih napada koji i dalje traju novi je Pamić isto treneraki mag, Petković može samo dvije stvari potonuti na dno boce ili svima jebat mater... Nadam se da će odlučiti ponovo zaigrati nogomet u inat svima tim trenerskim umovima. Jedno je kad ga mi obični ljudi u slomu emocija peglamo 20min iza tekme a drugo ovo pametovanje promašenih "trenera" koji su svoje znanje "pokazali".
  • NORTE
    8.9k
    Petko kao da je nestao, ali svi pamtimo njegove igre, poteze i golove. Svi drugi bi bili pljuvani od baš svih, ali Bruno i dalje ima i imat će punu podršku uz nadu da će se probudit i golovima opet pokazat svoju klasu. Ajmo majstore!
  • Ali
    1.9k

    Slazem se , znalac je i nekad ha treba istrpit. Lako je kad te ide i kad svi traze selfi i tapsaju po ramenu.
    Treba ga sad podrzati kad ga nece lopta. Ja osobno vise volim znalce i smekere, pa neka i pretjera nekad (opsovat cu mu dok sam vruc sve i vikat) ali tadije nego one limitirane kaj vidis iz aviona da ima dve leve...
  • xavier
    11.1k


    Apsolutno imam respekt za igrače koji se trude, ali ih ne ide. No ne razumijem gdje Petka stavljaš u tu kategoriju. On se uopće ne trudi i ne poštuje momčad jer mu je zalaganje na razini kao da igra negdje na livadi poslije roštilja.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ja njega isto ne razumijem. Orša kraj njega ide u presing, trči, radi kao konj, a u biti je Orša ta zvijezda koja nas drži iznad vode. Petko se ponaša kao da je on taj koji je zabio sve te golove.

    Ja čak mislim da on jednostavno nema snagu da izdrži tu trku i to. Jučer niti jedan zračni duel nije dobio, niti jednu loptu smirio. Ništa, baš ništa.
    Emreli je više pretrčao u pola sata nego on u sat.
  • Infinity
    15.2k
    Petkovic je jucer u par navrata visoko pritiskao obranu Seville, ali ni jednom u tom presingu nismo dosli do lopte. Ipak, trud je postojao, pa barem u malo vecoj mjeri nego ranije, mada mislim da on to moze puno bolje.
  • xavier
    11.1k


    Nema sigurno kapacitete za igrati na način kao Oršić ili Ademi i to nitko ni ne traži od njega, ali jednostavno mora biti puno više aktivan jer njegova razina zalaganja je trenutno smiješna.



    Je, trudio se malo više nego u nekim prethodnim utakmicama, ali to više govori o tim prošlim utakmicama. Postavio je tako niske standarde da nije problem truditi se "malo više" od toga.
  • KlasicZg
    515
    Da mi je znat kad mu istice kredit koji je zaradio?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Da mi je znat kad mu istice kredit koji je zaradio?KlasicZg

    čovjek je danas odigrao cijelu utakmicu, kao napadač!
    nije uputio ni jedan udarac prema golu (u okvir, van okvira, u blok, ništa), izgubio je preko 20 posjeda, točnost dodavanja je oko 60%.

    ako treba netko na kog će livaković izbijati lopte, možda bi se moglo probati sa zagijem na toj poziciji?
    čovjek kao vratar sigurno ima fin odraz, napadački će vjerojatno biti jednako opasan kao i petković.

    kod svakog normalnog trenera i u svakom normalnom klubu, on bi imao minimalno 3 puta manju minutažu!
  • Ludovic IX
    5.1k
    Kakav je on napadač bio danas. Zna se tko je bio napadač danas. On nije a igrao je vjerojatno 95% onako kako mu je Kopić rekao da igra i on je njemu ispunio sve što je tražio od njega. Petković je odraz trenera. Nije čudo što je on bio isti ovakav u Italiji. Njemu treba bjelica ( ili bilo tko ko kuži njega) a s kopičem ćemo imati Petkovića iz Italije tj ono što je bio prije bjelice. Pitanje je što je pametnije, nać trenera koji će ga dignut do prve špice repke ili ga se riješiti i igrat sa osrednjim igračem kao Andrićem jer se trudi..

    Možda Drmić riješi tu dilemu i Petko završi u ropotarnici
  • Ali
    1.9k
    Petko ima moju podrsku, to sto imamo krelca za trenera nije kriv Petko.
    Kaj bi nasi navijaci fuckali i da imamo Messia Neymara i Mbapea a da ih rasporedjuje kopic i da im da ovakve vezne koji od kreacije imaju dvije lopte 1. povratna i 2.napucana sto dalje , mi bi na ovom forumu pisali tada da Neymar treba na klupu i da nek popravi statistiku ako zeli igrati, a ako ne rijesiti ga se...

    Postoje igraci koji znaju nogomet i koji ne znaju, Petko zna, a nazalost imamo previse na placi onih koji neznaju nogomet, u prvom redu treneri svi od reda ali i mnogo igraca
  • miro
    3.1k
    dobar je Petko, od Slavena na dalje grize i igra full gas, a znamo da zna
  • Mr Anderson
    5.3k
    Petković danas jedan od boljih naših igrača. Zašto njegov doprinos nije još veći to je isključivo do trenera.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa iskreno, da mu je igra od jučer standard, ne bi imao previše kritika. Dobio puno skokova, igrao relativno jednostavno, podvalio par ok lopti, imao par ok driblinga, svega jednom ili dva put davio loptu. Radio pritisak na zadnju liniju, čak je i dosta trčao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.