• Morales7
    184
    Petko hvala lijepo i doviđenja. Rađe bi da igra Kulenović koji ne zna ali se barem trudi. Petko ako je pretrčao dva km dns
  • Markelo
    2.5k
    Oni mislili "sta bi placali nekog trenera kad sportski direktor sve to moze". Eto im sad
  • SAS1987
    13.8k
    Kaj bu sportski direktor rekao na ovoSibirski plavac

    Ne brini za Mamice... Imaju milijune i milijune € koje su pokrali od kluba i boli ih kur*c :cry: A budget ce osigurati EL i transferima.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Nije on uvijek dežurni krivac, nego većinom glavni krivac. Može on imat prodore ko Marcelo svaku tekmu, ali ako radiš po bar 5-6 kritičnih greški svaku tekmu goni se iz Dinama plain and simple. Kao i Mamić. Ovo mu je još jedna očajno vođena utakmica i nadam se da će onaj retardirani SD ga napokon smjenit jer nemogu ovo gledat...
  • Bosna86
    11.6k
    Gojak je ispao kod prvog gola, a ne Stojanović.... Bezveze pljujete po momcima, s boljim trenerom ovo danas je 3 razlike za nas.... Samo idiot bi napravio onakvu zamjenu i okrenuo utakmicu u njihovu korist
  • Rama86
    36
    Sad prvo rasprodaja da se nadoknade novci od lp pa blamaza u europskoj ako i tamo uopce udjemo..
    Lose lose...
  • vjeko1701
    6k
    Eto, Mamić već pokazao da može ono kaj Bjelica nikad nije napravio...
  • marcio amoroso
    33.4k
    Iskreno mi nije toliko ni žao, liga prvaka za ovu momčad nije, unakazili bi nas tamo.
  • Nino Bule
    11.9k
    ako ih nasmrkani bude vodio nista od el
  • gio
    111
    upravo to... ali bojim se da nebude nista od EL s ovakvom igrom
  • marcio amoroso
    33.4k
    A realno i ovaj sistem sa samo jednom utakmicom je nula. Nije slučajno da je do sada 7 od 8 domaćih momčadi prošlo.
  • vjeko1701
    6k
    Ajde, PO EL se igra na dvije tekme. Se uopće zna koji su potencijalni protivnici?
  • Morales7
    184
    Nadam se prodaji Petka i Gojaka. Da će dovest desno krilo i napadača. Dinamo mora igrat kao što je igrao od primljenog do danog gola. Također Dilaver vidi se da ga boli kurac za Dinamo nego drkica Bjelici
  • flexXy
    2k

    Jedan je celtic, vec vidim te dvije kuglice kak nas spajaju hahahah
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Meni je uvijek žao kad ispadnemo, bili mi za LP ili ne. Ali unakazili bi nas tamo definitivno. Nešto gadno ne štima u Dinamu već godinu dana skoro i ne znam jel jesu to Mamići ili neko drugi. (mislim vjerojatno jesu Daltoni, ali nevalja u svakom slučaju)

    Jedina je tu šansa da ova sezona ne ode do vraga i da ne budemo i drugi još na kraju da se makne Mamić, kao i velika većina trenera koje je doveo jer je ovo tužno za gledat na šta smo spali od jednih od najneugodnijih "malih" momčadi dvije godine zaredom do ovoga, što god ovo bilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.