• Eduardo
    16.8k
    DATUM ROĐENjA: 16.01.1999.
    MJESTO ROĐENjA: Ogošte / Hogosht
    VISINA: 176cm
    TEŽINA:
    BIVŠI KLUBOVI: Shkendija U-19, NK Lokomotiva
    POZICIJA: Desno krilo
  • NORTE
    8.4k
    Lijepo je vidjet kad igrač Dinama poljubi grb, rijetko ko još to radi, Majer mi jedini pada na pamet. Kvaliteta Kastratia nikad nije bila upitna, kako zaboravit njegova dva gola iz kontri u dresu Lokomotive za 1:4 na Maksimiru.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Dečko igra srcem, ovo mu je životna prilika.
  • Bosna86
    11.1k
    Dobar je zasad, ali može to još i bolje.... Danas je promašio dva mrtvaca i utakmice prije toga je fulao isto.... Ako to popravi biti će odličan igrač
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ja samo tražim znoj i krv. Za sve ostalo imam razumijevanja.
  • mniokl
    247
    Nema veze kad zabije tovarima nasred školjke.
  • mniokl
    247
    Mora i može puno bolje.
  • Eduardo
    16.8k
    Lijepo je vidjet kad igrač Dinama poljubi grbNORTE

    Lijepo je kad to napravi domaći dečko koji je rodjeni Dinamovac. Ovako kad to radi stranac koji je je stigao u klub prije dva mjeseca i za Dinamo odigrao 3-4 utakmice to mi izgleda nekako neprirodno. Prije mi dodje da se zapitam koji ku*ac? Odakle tolika ljubav u toliko malo vremena? Posebno jer nije odigrao utakmicu pred navijačima niti je doživo pravu atmosferu. Mislim, nemam ništa protiv dečka, ali nije me 'kupio' tim činom.

    Što se tiče igračkih kvaliteta ima tu još dosta materijala za tesanje. Ono što mi prvo upada u oči je da često prilično loše prima loptu, mora poraditi na tom segmentu.
  • Infinity
    14.9k
    Ne gledam na to tako. Moze on i na Kosovu bit dinamovac. Upitno je, ali nije nemoguce da je od ranije navijac Dinama.

    Sto se tice tih domacim. Kod mene su vec neko vrijeme izgubili kredite na to ime. Hrvat, zagrepcanin i dijete Dinama cupa i rukama i nogama da ode iz Dinama. Za manje od godinu dana potpise za Hajduk. Dok ne izgine na terenu i pokaze na taj nacin da voli Dinamo potpuno mi je svejedno i da je rodjen u svlacionici pod jugom. Do jucer mi nije bilo svejedno, ali me preveliki broj tih domacih razocarao.
  • Eduardo
    16.8k
    može, naravno. Slaźem se u potpunosti. Samo kažem da mi je čudno da to radi stranac koji ima par utakmica u plavom dresu, a poznate poveznice s Dinamom nema. Ako je on navijač Dinama kojemu se ostvario san igrajući za Dinamo onda OK. U suprotnom mi djeluje forsirano i kao što rekoh neprirodno.
  • xavier
    11k
    Ovako kad to radi stranac koji je je stigao u klub prije dva mjeseca i za Dinamo odigrao 3-4 utakmice to mi izgleda nekako neprirodno. Prije mi dodje da se zapitam koji ku*ac? Odakle tolika ljubav u toliko malo vremena?Eduardo

    Pa igrao je za drugu momčad i sad je napokon dobio mjesto u prvoj...naravno da ljubi grb prve momčadi :cool:
  • Nino Bule
    10.7k
    Meni to kastratijevo ljubljene grba nista ne znaci, mjesec dana je u klubu ocito se radi o forsiranoj gesti.
  • NORTE
    8.4k
    Meni to kastratijevo ljubljene grba nista ne znaci, mjesec dana je u klubu ocito se radi o forsiranoj gesti.Nino Bule

    Meni baš paše, posebno kad nitko drugi to ne radi, lijepo je vidjet. Sad zamisli da je to napravio pred punim kavezom. Možda želi biti novi Kujtim Shala.
  • Bosna86
    11.1k
    Kastrati je do dolaska u Zagreb čuvao ovce u svom selu... Kad kreneš iz te pozicije, igranje u Dinamu ti je stvarno nešto veliko... Posebno mi se svidja sto nije uletio u salon po Range Rover čim je potpisao kao neki i sto se u potpunosti posvetio nogometu.... Želim mu svu sreću da se razvije u dobrog igrača
  • Carrasco
    3.9k
    :lol: :lol:

  • deda
    26.3k
    S ponosom mogu reći da sam u okolici svoga sela čuvao krave. Svaki dan ustajao sam u zoru i sa svojih 12 krava odlazio na obližnje livade i u šumu. Moja se obitelj i danas bavi proizvodnjom mlijeka i mliječnih proizvoda, pa i danas kada dođem na Kosovo, rado odvedem krave na ispašu. Nimalo se toga ne sramim, dapače, i uvijek rado o tome govorim :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.