• Dragon1Warrior123
    2.8k
    Šta je sad ovo bilo majku ti... kako to nije bio gol ja ne vjerujem...
  • nkdz
    829
    danas Majer za dve klase bolji od svih, s obzirom da sam jedan od vecih njegovih zagovornika bas mi je drago...nadam se da ce nastaviti tak u kontinuitetu.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Evo i četvorke, samo se nadam da ovo nije do toga što igramo protiv 2/3 tima Lokomotive, nego nastavit i protiv Osijeka, Rijeke i drugih ovako
  • MM17
    221
    Prasičko će bacit drkicu na Majera kad dođe mado :lol:
  • Stihl
    3k
    Ovo je totalna rapsodija, samo ne znam jel mi drago kaj je Dinamo razvalio Lokomotivu ili nije, jer Loksu nemrem smislit, a zokija jos manje...
  • Ero
    930
    Prava jugoslavija u ovom sastavu.. Nema čega nema, te diktator na klupi.
  • Mali dioničar
    14k
    Nemrem vjerovati da je Ivanušec onak proslavio gol nakon svega kaj mu je Lokomotiva dala u karijeri.
  • Papastrumf
    9.5k

    Jos je falilo da udje Danicic pa da igraju 3 srbina i crnogorac, a na klupi cetnik.
  • Papastrumf
    9.5k
    Tesko je nesto reci nakon utakmice s ovakvom lokomotivom. Zapravo, nije nista bolje stanje niti u Istri, tako da ce prvi ozbiljan protivnik biti Cluj.

    Lovro uvjerljivo najbolji na terenu, Stojanovic uvjerljivo najlosiji.
  • Morales7
    184
    Rastrčani, efikasni, lagani. Mislim da pojačanje u veznoj liniji ne trebamo( osim ako prodamo Gojaka što mi je želja) . Burton dobar, a još su tu Jakić, Ademi te Tolić. Jedno pitanje za vas Andrić ili Kule za trećeg napadača?
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ovo je bila jedna utakmica nakon duuugo vremena u HNL-u u kojoj smo mogi uživat od početka do kraja. Lokomotiva očito nije na razini, ali opet igrali smo predivno i ne vjerujem da bi bilo puno drugačije i da jesu u formi. Majer i Oršić danas najbolji, Burton i Leovac isto odlični, nikom danas ne bi dao lošu ocjenu od naših. S druge strane Kolinger i Đira su jedini nešto igrali, ostali se nisu pojavili na tekmi nažalost
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Jedno pitanje za vas Andrić ili Kule za trećeg napadača?Morales7

    Ja bi dao šansu srbinu, Kulenovic je bio drugi napadac nakon korone i pocinjao protiv Rijeke, Inkera i nista nije pokazao osim što je ograničen ko balkon
  • Nolifer
    6.5k
    Dinamo ''yugosi'' procvjetali danas. Lijepih 6 komada utrpali Loksi. Stojke po meni nije bio na zadatku, dosta je i griješio, kao kaj sam rekao prije, trebamo ga se riješiti i uzeti nekog drugog. Ostali solidni. Samke je bio prgav na Loksinoj strani, dosta je vrebao i udarao Dilavera. Majer je očito pokazao svoje pravo lice i to je pravi put za nastavak sezone, samo da ne izgori u bitnim tekmama... Kaj se napadača tiče, Andriću bi dao šansu, jer Kulenović me malo razočarao, al Andrić nije baš za 9tku, nego neki drugi broj. Gavranović okej zabio napokon gol... Hmm da, Dinamo dobro igrao, ali da idalje imam gorčinu i kiselinu u želucu, kad vidim ko nam je trener, jer nije to to... Tako da se nemrem previše veseliti...
  • Neki tip
    19.1k
    proziva te :razz:Bosna86

    Hahaha, neka, slobodno nek to i češće napravi.. :)

    Prigodno, kad on razvaljuje, ja nisam gledao.. :wink:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Netko je spomenuo na sportnetu nešto što sam i ja jučer primjetio, ali Menalo mi se jučer činio katastrofa ono što je igro, ni trke, ni želje, ni motivacije, govor tijela poražen... ne znam jel je već prodan, poslan na posudbu ili šta ali nije mi se činio kao netko ko se bori za mjesto u momčadi. Za razliku od Andrića koji je bio posvuda i izuzetno motiviran.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.