• Neki tip
    19k
    ok, a sad sto si napisao u 2. poruci uspjesno logički poveži s 1.
  • Majki2111
    2.6k
    Pa poveznica je ta da igrači iskorištavaju malu vjerojatnost isključenja pola ekipe crvenim kartonima u cilju utjecaja na suca.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma samo ispadaju picke jer protiv jedne Rijeke koju su najavili kao momcad za nabijanje gol razlike se trebaju ciganit za nepostojeci penal nakon igranja rukom vlastitog igraca. Ne znam kakav moras biti da to branis kao nesto potpuno prihvatljivo i normalno... mislim znam...
  • Eduardo
    17.2k
    473
    Ha čujte to je tako u sportu. Moraš znat svaki detaljčić u pravilima kako bi bio u prednosti pred protivnikom. Kaj se smije a kaj ne. To je odlika kvalitetnih igrača po meni.
    Majki2111

    Majki, ajde sjaši više. Za svako sranje imaš opravdanje!

    Odlika kvalitetnih igrača je da budu najveći šupci i cigani na terenu? U stvari, over and out.

    Ne znam zašto uopće idem replicirati na gluposti i besmislice.
  • Infinity
    15.2k
    Odlika sporta je da pobijedis protivnika u jednakim uslovima, a ne da ga pokrades. Kradje, simulacije i podmetanja su odlika zadnjeg ljudskog sljama, nikako sportasa.

    Ne razumijem kako bi netko mogao slaviti pobjedu za koju zna da nije posteno zaradjena. Sta slavis? Salvis to sto si lopov. Lazes samog sebe da si bolji. To je poremecaj, takvim ljudima treba strucna pomoc.
  • The Undertaker
    3.9k
    Profesionalni sport je sve više posao a sve manje sport. Igrači vjerovatno imaju naputak da rade pritisak na suca za svaku odluku, bez obzira na stvarno stanje. Barcelona je najočitiji primjer toga. Vjerovatno iza toga stoji neka statistika o prednosti koja se dobije pritiskom na suca. O Maradoninoj "božjoj ruci" su napisane ode a u biti je isto prevara. Držim to sastavnim dijelom igre i na sucima je da to sankcioniraju. Nešto se pričalo da će promijeniti pravila da samo kapetan ekipe može protestirati kod suca i to mi se čini sasvim u redu.
  • Infinity
    15.2k
    Club Brugge plasirao se u sesnaestinu finala EL s osam bodova. Sansa da budu moguci protivnik Dinamu ne postoji. Vec sad je jasno da ce treceplasirani iz grupa A, C, E i G imati manje bodova od njih.

    Treceplasirani grupe A ce imati 4, 5 ili 6 bodova
    Treceplasirani grupe B ce imati 7 ili 8 bodova
    Treceplasirani grupe C ce imati 3, 4 ili 6 bodova
    Treceplasirani grupe D ce imati 7 ili 8 bodova
    Treceplasirani grupe E ce imati 4, 5 ili 7 bodova
    Treceplasirani grupe F ima 8 bodova (Brugge)
    Treceplasirani grupe G ce imati 2 ili 4 boda
    Treceplasirani grupe H ce imati 9 ili 10 bodova


    Iz ovog bi se dalo zakljiciti da sigurno necemo igrati protiv Bruggea, te nekoga iz trojca PSG, United i Leipzig.

    Takodjer je siguran nenositelj, a samim tim i potencijalni protivnik netko od Ferencvarosa i Dynama.
  • Infinity
    15.2k
    Treceplasirani: Krasnodar, Club Brugge, Dynamo, United

    Nositelji: Club Brugge, United, treceplasirani iz grupe B (Gladbach, Shakhtar, Real ili Inter) i D (Atalanta ili Ajax)

    Nenosotelji: Dynamo, Krasnodar, treceplasirani iz grupe A (Atletico, Salzburg ili Lokomotiv) i C (Olympiakos ili Marseille)

    Da je Atletica izbjeci i top sto se tice ovih iz LP.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ma idemo na zvezdu, ako je vjerovat našem najdražem portalu :wink:
  • Infinity
    15.2k
    Dynamo, Krasnodar, Salzburg, Olympiakos i Zvezda su pet od petnaest mogucih protivnika u sesnaestini finala EL.

    Ostalih deset ce biti: Young Boys ili Cluj, Molde ili Rapid, Slavia ili Leverkusen, Benfica ili Rangers, Granada ili PSV, Napoli ili Sociedad ili AZ, Leicester ili Braga, Lille ili Milan, MTA ili Sivasspor, Antwerpen ili Tottenham.

    Ima tu nekih jakih imena, al mislim da ce na kraju ipak ovi poput Tottenhama i Leicestera biti pobjednici grupe, te cemo ih tako izbjeci.

    Meni YB/Cluj, te MTA/Sivasspor ovako prije konacnog raspleta djeluje kao najbolja opcija. Nadam se da cemo ove sezone dobiti dva 'Plzena' i da cemo se dovuci do cetvrfinala.

    Inace, zdrijeb je u ponedjeljak, a igra se 18. i 25.02. Vec 26.02. je zdrijeb osmine finala
  • mniokl
    254
    A 21.02. gostovanje na poljudu.Prvu igramo vani,uzvrat 25.doma.
  • NORTE
    9k
    Tu stvarno ima relativno lakih protivnika za iduće kolo, ali vidjet ćemo konačni popis navečer. Šahtar, Ajax, Brugge i United su u gornja 4 pa ne možemo s njima?
  • Dudu
    2.6k
    Valjalo bi izbjeći Tottenham, Leicester, Milan, Napoli, Benficu i Leverkusen, ostalo sve više nego ok. Moj izbor bi bio Maccabi.
  • Infinity
    15.2k
    Šahtar, Ajax, Brugge i United su u gornja 4 pa ne možemo s njima?NORTE

    Da
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Young Boys ili Cluj, Molde ili Rapid, Slavia ili Leverkusen, Benfica ili Rangers, Granada ili PSV, Napoli ili Sociedad ili AZ, Leicester ili Braga, Lille ili Milan, MTA ili Sivasspor, Antwerpen ili Tottenham.Infinity

    Od Young Boys i Cluja smo bolji
    Od Moldea i Rapida također
    Slavia je mlaka, Leverkusen izbjeć
    Benfica po meni i dalje jača od nas, Rangers ne
    Granada i PSV su slabiji
    Napoli/Sociedad izbjeć, ma da bi i mogli sa njim igrat kad i Rijeka sa virusom i ozljedama može, AZ može
    Leicestera isto kao i Leverkuse izbjeć, Braga je ok
    Sa Lillom bi mogli, Milan je jak
    Mta i Sivasspor mogu jedni i drugi
    Antwerpen slabini od nas, Spursi su rang Milana, moje mišljenje.

    Dynamo, Krasnodar, Salzburg, Olympiakos i ZvezdaInfinity

    Mislim da možemo sa svima , još ako ne bude, a vjerujem da neće biti publike, onda Olympiakos je u grčkoj pobjedljiv, e sad samo ovisi Kyev i Krandodar kakva je zima tamo, mada smo po kvaliteti i od njih jači.

    Volio bih Rapida ili Young Boysa, može i Slavia.


    Edit.. pitanje se postavlja u kakvoj će formi biti ekipa, da li Zox kde sa klupe, i u slučaju presude, kako će sve to utjecat na klub..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.