• BBB Sibenik
    3.9k
    Ovaj Real Sociedad jak ko kuga ova sezone
  • marcio amoroso
    31.9k
    Zaslužili su da uzmu taj bod.
  • mniokl
    254
    1.Crvena Zvezda 2.Young Boys/Cluj 3.Molde/Rapid 4.B. Leverkusen/Slavia Prag 5.Rangers/Benfica 6.Granada/ PSV 7. Napoli / Real Sociedad / Alkmaar 8. Leicester/Braga 9.Lille / Milan 10.M. Tel Aviv/Sivasspor 11.Antwerp/Tottenham 12.Atl. Madrid /Salzburg /Lok. Moscow 13.Olympiakos/Marseille 14.Dynamo Kiev /Ferencvaros
  • mniokl
    254
    Mogući protivnici
  • mniokl
    254
    15. 99% Krasnodar
  • Bosna86
    11.5k
    Na početnoj stranici u gornjem desnom kutu imaš 3 točkice i tu opciju ‘all discussion’... već ti se par puta događa da objavljujes stvari koje su već napisane na drugim temama pa vjerovatno ne znaš za tu opciju
  • mniokl
    254
    Ima još puno dvojbi uoči posljednjeg kola, ali već sada se vidi da će ždrijeb biti prilično jak.
  • mniokl
    254
    Znam za opciju i vidio sam tvoj upis,ali ovo je detaljnije,ti si napisao trenutna stanja,to će se vjerojatno mijenjat.
  • Eduardo
    17.2k
    Vidim da niste komentirali, ali kakvo je đubre onaj Isak iz Sociedada. Skoro se provukao sa onim penalom i još se čudi kad je ovaj poništio odluku. Ne možeš vjerovati.
  • Neki tip
    19k
    komentirao sam ja u wapp grupi sljedeće:

    "Znam da nije kul gledat druge hr klubove, kamoli "navijat" za iste, ali moram rec da mi se gade nesportski potezi sportasa. Igrac Sociedada igra rukom u 16m Rijeke, sudac dosudi penal za njih. Pomocni mu objasni da nije igrač Rijeke dirao, penal ponisten. A ovih 5 na njega onako bas ciganski ."
  • Majki2111
    2.6k
    Ha čujte to je tako u sportu. Moraš znat svaki detaljčić u pravilima kako bi bio u prednosti pred protivnikom. Kaj se smije a kaj ne. To je odlika kvalitetnih igrača po meni.
  • Neki tip
    19k
    na primjer, ne smije se igrati u suparnickom 16ercu rukom i dobiti penal za to.

    Znas za to pravilo?

    Sve ok, oportunist si, sve za cilj, u redu, prihvacam..

    Samo nemoj pisati potpune besmislice, da ne kazem gluposti, jer to teze prihvacam.
  • Majki2111
    2.6k
    U kontekstu, da su svi grupno nasrnuli kad je ispravio odluku. Pokušali su utjecati na suca na nenogometni način, pretpostavljam da ometu suca. Sigurno postoji hrpu takvih igrica na terenu akj se rade.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.