• Keyser Soze
    8k
    Da Livi ima malo bolju igru nogom bio bi vec odavno u top klubu.
  • xavier
    11.1k


    Mislim da on nema nikakav problem s ispucavanjima. Ne znam zašto se to stalno provlači kao priča.

    Stvar je u tome da top klubovi jednostavno ne kupuju golmane van liga petica (plus iz najboljih portugalskih klubova) za velike iznose. Vidim da se kod nas spominju nekakve nebulozne cifre, a kad pogledaš transfere, najskuplji golman van ovih gore navedenih (lige petice + portugalski klubovi) je bio Cillessen koji je plaćen 13 milijuna eura i to iz Ajaxa.

    Nakon toga uleti tu i tamo neki iz škotske lige, a ostatak liga nikad nije napravio takav transfer.

    Drugim riječima, ne sumnjam da itekako ima interesa za Dominika, ali problem je što nije realno očekivati da bilo tko ponudi novac kakav neki misle da se može dobiti za njega.
  • Krizy
    35.1k
    Klubovi s najviše nastupa u Europskoj ligi (uključujući Kup UEFA):
    11: AZ Alkmaar
    10: Villarreal
    9: Dinamo Zagreb, Beşiktaş, Braga, Club Brugge, FCSB, Copenhagen, Lazio, PAOK, Partizan, Sevilla, Standard Liège, Tottenham Hotspur
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Koliko sam skuzia Dinamu se sa njim nikad nije zurilo da ga prodaju. Jednostavno im previse vridi. Dobrog golmana je jako tesko zaminit za razliku od igraca drugih. Oni imaju koga prodat kad im treba. Par puta sam cita i slusa Dominika u intervjuima njemu je super u Dinamu i nikad mu se nije zurilo za vani, dapace!
  • Dudu
    2.6k
    Koliko sam skuzia Dinamu se sa njim nikad nije zurilo da ga prodaju.BBB Sibenik

    Da ne pričaš o nekom drugom Dinamu. Oni bi guzice dali da dođe ponuda od 15 milijuna eura, neće prodat ispod cijene normalno :D
  • Neki tip
    19k
    Oni bi guzice dali da dođe ponuda od 15 milijuna eura,Dudu

    Precjenjuješ im osobni integritet. :lol:
  • Bosna86
    11.5k
    Livakovic je jedini kojem cijena raste pod klaunom... Ako poveze za reprezentaciju dobre partije, ide on na zimu... Nekom će goriti pod nogama, a 15 milja nije velik iznos za top klubove
  • Dudu
    2.6k


    i Majeru, realno nije mogla padat jer nije igrao pod Bjelicom, pa je bilo ili eksponencijalni rast ili totalna propast :D
  • Neki tip
    19k
    stoji, samo se zafrkavah na račun ovog da bi 15 milja bilo dovoljno za guzice im.

    Prodali bi i prodat će svakog za koga dođe pristojna ponuda. Da se razumijemo, ja ne mislim da braća Dinamove igrače prodaju u bescijenje. Prodaju za dobre do izvrsne cifre. Problem je drugi i svima poznat - kada prodaju i što od toga završi/ostane u Dinamu.
  • ZgBlue
    483
    Kulenova asistencija za vodstvo Rijeke

    Edit: vidim da se već priča o tome u drugoj temi, selim se tamo :victory:
  • Majki2111
    2.6k
    Rijeka igra vrhunski :strong:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Kulenović leti ko avion, izgleda da dosta nas bude moralo na kraju pojest svoju navijačku diplomu nakon što smo toliko srali po njemu haha
  • Krizy
    35.1k
    Rijeka 2 gola a Napoli, Sociedad i Dinamo skupa 2 :snicker:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Greške kao ova Brautova se kažnjavaju i na mnogo nižem nivou od EL. Lik je lijevi bek i vraća loptu glavom koja je skoro očišćena u žižu, kazna naravno stiže ekspresno. Razumijem da je mlad i sve to, ali ovo je neoprostivo. Osim toga je imao brdo izgubljenih lopti, u biti do izlaska Murića je Rijeka bila super, poslije se nisu sa loptom sastali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.