• LovroZG
    1.3k
    Pa sad, nema on čarobne moći, al drugo poluvrijeme su vrhunski odigrali. Mogli bit jako dobri kad se uigraju i dovedu par pojačanja.

    A šta se tiče jebanja materi Dinamu i osvajanja titule, tu mi ovisimo sami o sebi, kao i onda kad je Rijeka osvojila naslov. Igrači su za naslov, no moglo bi bit problema s trenerima i sportskom politikom...
  • Crusades1986
    9.5k
    Ne znam samo tko je mislio da će harat nakon 2 utakmice. Prerano je donosit zaključke nakon ovako kratkog vremena.

    A u dvojbi Bjelica i "slabija" ekipa na papiru i zoki i "jača" ekipa na papiru, volio bih čut mišljenje ovih koji bi odabrali ovo drugo. I to isključivo zbog trenerskih kvaliteta, ne ljudskih jer je to kod njih dvojice totalno neusporedivo.
  • xavier
    11.1k
    Svi koji su mislili da sad Osijek s Bjelicom hara, je*e mater Dinamu i osvaja titulu su sad mogli vidjeti da Bjelica nema carobne moci.Infinity

    Ovakav post bih očekivao od nekog drugog, a ne od tebe. Prvo, naravno da Bjelica nema čarobne moći, nema ih niti jedan trener. Isto tako, nitko ne može znati hoće li Bjelica u Osijeku biti uspješan ili neće, ali znamo da je u Dinamu stvarno posložio stvari kako treba.

    No davati bilo kakvu ocjenu nakon što je tamo tek 2 tjedna je u najmanju ruku neozbiljno. Što bilo koji trener može napraviti u 2 tjedna? Ako ništa drugo, kao sportski direktor je detektirao probleme u momčadi i doveo igrače na pozicije gdje su tanki.
  • Infinity
    15.2k
    Nisam ja mislio na to da ce Osijek biti jednako jak/los danas i za pola godine. Svima je jasno da ce s Bjelicom napredovati, ali su mnogi nakon njegovog dolaska tamo odmah ubiljezili titulu, pa cak i sinoc slusam neke dinamovce koji govore kako ce Osijek ove sezone biti prvak. Nakon sto se na prvu prevalio preko usta Dinamo onda se Basela pocelo gledati kao da je Belupo. I ja sam prvi mislio da Osijek s Bjelicom ima neke sanse sinoc, ali ni blizu u tolikoj mjeri.

    Moj post nije bio sud Bjelici, nego vise dovezivanje na sve one koji su mislili 'sad je gotovo, Osijek ce derat sve redom'. Nece, jer pod jedan, treba vremena.
  • xavier
    11.1k
    Moj post nije bio sud Bjelici, nego vise dovezivanje na sve one koji su mislili 'sad je gotovo, Osijek ce derat sve redom'. Nece, jer pod jedan, treba vremena.Infinity

    Pa kako sam napisao, koliko trebaš imati godina da bi mislio kako netko nešto može preokrenuti u 10 dana. Osijeku je najviše od svega falio trener koji će promijeniti cijelu "kulturu" u klubu, ali to traje...

    Što se tiče HNL-a, između Dinama i ostalih je ogromna razlika u kvaliteti i da bi netko uopće mogao napasti naslov, uz njegovu odličnu, potrebna je i jako loša sezona Dinama.
  • markoli
    1.6k
    Dinamo u play-offu Europske lige može igrati protiv sljedećih protivnika i u svim tim potencijalnim susretima bit će u statusu favorita:

    Floriana (Malta) - Flora Tallinn (Estonija)
    Tirana (Albanija)
    KuPS (Finska) - Suduva (Litva)
    Djurgarden (Švedska) - CFR Cluj (Rumunjska)
  • markoli
    1.6k
    U principu ždrijeb je odličan, s prva tri protivnika bi trebali bez problema. Bilo bi dobro da nas ne zapadne pobjednik Djurgarden - Cluj.
  • Neki tip
    19k
    Bilo bi dobro da nas ne zapadne pobjednik Djurgarden - Cluj.markoli

    Ludogorec, Skenderbeu, Ferenvaros.. nastavi niz.

    Nisam praznovjeran, no zbilja ne bih htio izvući ove gore. Uostalom, radi se o najjačem paru bez dvojbe među ponuđenima.

    Naravno, uvijek možemo posegnuti za dobrom starom "ako ne možemo proći Djurgarden/Cluj, nemamo što...".. :)
  • Infinity
    15.2k
    Najbolje bi bilo izvuci Tiranu, gubiti 1-0 od pete minute, izjednaciti u sudackoj nadoknadi i proci ih na penale nakon 15 serija. Nista na sto navijaci Dinama nisu navikli, nece biti zdravstvenih problema, a MOZDA bi se ovi skontali da nam treba trener. Mada, kad se sjetim da smo za tjeranje Krune trebali 1-7, a ovaj je Brat. Mozda nam se neki arap opet smiluje.
  • TresnjevkaZG
    674
    Nesto slicko ko i Osijek kod nas, madari ulazu u njega.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa kako sam napisao, koliko trebaš imati godina da bi mislio kako netko nešto može preokrenuti u 10 dana. Osijeku je najviše od svega falio trener koji će promijeniti cijelu "kulturu" u klubu, ali to traje...

    Što se tiče HNL-a, između Dinama i ostalih je ogromna razlika u kvaliteti i da bi netko uopće mogao napasti naslov, uz njegovu odličnu, potrebna je i jako loša sezona Dinama.
    xavier

    Imam osjećaj da će Bjelica i Osijek biti jako slična priča ko Kek i Rijeka. Manjak bi im mogao biti samo to da je Osijeku ovo bila zadnja šansa da uđe u EL vjerojatno godinama. Mislim da njega od tamo može jedino izbiti odlazak Mađara, loši rezultati (5. il niže mjesto u HNLu) ili odlazak u reprezentaciju. Što se tiče jučer, ja sam vidio šansu u Baselovom nedostatku utakmica ove sezone i šok faktoru novog trenera na klupi Osijeka. Ono jučer je moglo lako završiti proslaskom Osijeka da je bilo malo više sreće i da nije bilo Talysa i Škorića na terenu.

    Mozda nam se neki arap opet smiluje.Infinity

    Ili sud...
  • Infinity
    15.2k
    Ili sud...vjeko1701

    Prestao sam se nadati.
  • Carrasco
    4k
    Naravno, uvijek možemo posegnuti za dobrom starom "ako ne možemo proći Djurgarden/Cluj, nemamo što...".. :)Neki tip sa Zapada

    Da, ako su dvije utakmice. Ako je jedna i to u gostima onda je jako zajebano.
  • Shkera
    19
    Dvije su u playoffu ako se ne varam. Za Ligu prvaka sam siguran, za EL ne.
  • Infinity
    15.2k
    U EL je na jednu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.