• db-izbjeglica
    12.9k
    Meni nije jasno kako ovo pri kraju nije penal.
    Uskoro će igrači početi koristiti tu glupost sa "rukom na podu".

    Čovjek je zaustavio loptu koja je išla u peterac, mislim koji k?
  • Nolifer
    6.7k
    Meni nije jasno kako ovo pri kraju nije penal.db-izbjeglica

    Dobro zapažanje, isto gledao i to ne jedan, nego ja mislim drugi ako se ne varam...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    još je jedna slična situacija bila, dva puta su igrači PSG-a tako igrali rukom.

    igrači idu u blok, rašire ruke sa strane koliko mogu, povećaju si obujam i boli ih briga jer eto, ruka je na podu. :sweat:
  • og1986
    2.9k
    Evo kaže strahonja da od 3 ruke niti jedna nije kažnjiva. Ja odavno odustao od pokušaja shvaćanja kriterija. :grin:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ma ja razumijem da je to po pravilima, al pravilo je jako glupo, suci su ga shvatili preširoko i igrači su to počeli koristiti.
  • Neki tip
    19.4k
    Pa gdje da ih maknu, jedino da nos zabiju u travu. Prirodna reakcija je stavit ruku pod tijelo da ne padneš. Ja tu nisam vidio povećanje obujma tijela. Vidio sam igrače na podu koji se rukom ispod tijela pridržavaju da ne zariju zube u travnjak i lopta ih pohađa u ruku.

    Popi..dio bih da to Dinamu sude, a Strahonjina objašnjenja su mi zvučala suvislo. :confused:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    a gdje će igrač sa rukama u skoku? kako da skoči bez ruku odvojenih od tijela?
    rizik situacije! ako netko smatra da je prevelik, onda nek ne idu u takav klizeći blok.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    rukom na podudb-izbjeglica

    Takvo pravilo se već koristi unazad nekoliko i nekoliko sezona.

    I tu se i više nego slažem, što kolega @Neki tip sa Zapada kaže.
  • jp23
    2.2k
    Vrlo vjerojatno ćemo gledati naftni derbi u polufinalu lige prvaka :vomit:
  • Majki2111
    2.6k
    Nemoj otpistivat BVB
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Nemoj otpistivat BVBMajki2111

    Ni njih ni Liverpool, nisu oni rekli sve što su imali.

    naftni derbijp23

    A zasto to sad? Samo jer su United, Liverpool, Lyon, Monaco i drugi imali vise para i jer je u njih bilo ulagano puno prije pa i tako "nabili" trofejnu statistiku? Očito je došao red da i ovi koji suu bez trofeja malo im se posreći i osladi i da ih progledaju pare i da i oni nesto osvoje. :smile:

    To je kao ono City i Paris nisu postojali do prije par godina, a Paris osnovan 1970 a City je mislim i prije 1900-te čak. Također u Manchesteru ima puno više navijača Citya nego Uniteda. Kao i sto su Ultrasi Parisa(tada Coupe of Boulogne) bili najbrojnija navijačka skupina u francuskoj do neke 2010-te. :smile: :smile:
  • og1986
    2.9k
    Kada sam proučavao povijest PSG-a, stvarno impresivni počeci, pravi klub građana i navijača.

    Naravno sada da priljevom novca se taj imidž promijenio, ali navijači su i dalje tu iako su i oni imali problema jer su ih se Arapi htjeli riješiti no na kraju su popustili i shvatili da klub treba ultrase.
  • jp23
    2.2k

    Kada klub potroši u 3-4 godine oko 600 milijuna eura na obrambene igrače, a najveći domet dosad mu je bio četvrtfinale lige prvaka sa tim istim trenerom kojeg cijeli svijet obožava i tvrdi da je najveći trener svih vremena, nego šta će bit nego naftaši?

    Nemam problema sa povremenim ulaganjem u klub, gdje imaš ikakvu dobru računicu i držiš se pravila, ali niti City niti PSG nisu ništa doli mjesta za milijardersko trošenje novca, a u PSGovu slučaju i za pranje imidža o Kataru. Isto mišljenje imam i o Monacu u startu za vrijeme Rusa, isto mišljenje i o Chelseaju otkako je Abramović.

    Jedno je zarađivati kroz marketing, kroz nogomet i rezultate, a drugo je kad brat šeik utrpa 600 milijuna eura u obrambena pojačanja unazad valjda 5 godina, i svejedno ne prođu dalje od četvrt finala (barem ne do danas sa trenutnim trenerom). Da ne spomenemo taj takozvani FFP koji je tu očito samo da se (i sad pardon na izrazu) izjebu manji klubovi da ne bi dobili malo jačeg vlasnika koji bi uložio u istu ekipu, i vjerojatno novce nazad zaradio. I šta da ja kažem za recimo taj Manchester City, koji je muljao (i još mulja) već sad korumpirane i odvratne organizacije poput UEFE I FIFE?

    PSG je imao prošlost, ima i ultrase, i bili su uvijek dobar tim, ali sada nažalost služe više manje za pranje imidža Katra, da oni (Katar) "nisu tako loši". Sreća u nesreći je da se nisu uspjeli riješit svojih ultrasa od navijača, jer su shvatili da klub ne funkcionira baš tako dobro bez njih, da nije to dovoljan brend.

    Možemo bit realni i reći da je nažalost to budućnost nogometa, da će naftaši i naftne obitelji bit većinski vlasnici klubova, ulagat dok imaju zainteresiranost, i kad im dosadi, vjerojatno zasrat cijeli klub i povuć svu lovu iz njega.


    Ne otpisujem ih, volio bih da dobije Dortmund, ali treba bit realističan i reć da Dortmund ima "bottle" status kao i Spursi recimo. Osobno bi najviše volio da im Haaland utrpa 3-4 gola. Ali što je tu je
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Arapi htjeli riješitiog1986

    Nije bàs Arapi,ali potkupljeni ljudi od strane njih. sportski direktor i upravnik pariške policije. Kod njih su bile dvije navijačke skupine.(jedni na jugu,drug na sjeveru, jedni desno, drugi lijevo orijentirani, jedni talijanski a drugi engleski stil navijanja). I jedni i drugi su se bunili protiv te uprave i da im se ukine "članski model". I onda su zapovjednik pariske policije i SD napravili plan prema kojem je malo više od 5000 navijača završilo na crnim listama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.