• Krizy
    33.6k
    Ponosi se Manchester United podatkom za veliki naklon: više od 4.000 utakmica zaredom ima bar jednog igrača iz vlastite akademije među prvih 11. Ponosio se i Juventus da je od nastanka kluba na svakoj utakmici imao bar jednog Talijana, na golu ili u obrani.
    Ponosio se ali više ne. Jer, na utakmici Lige prvaka sa Ferencvarosom prvi put se dogodilo da Stara dama izvede momčad bez domaćeg nogometaša u obrani, ako se pod tim podrazumijeva i golman.

    Prošle su 123 godine i točno 4 371 utakmica tijekom kojih je ovaj niz trajao. Prekinut je zato što su imali problema sa ozljedama a ljetos pustili neke domaće igrače.

    Večerašnja obrana je izgledala ovako:
    Szczesny (Poljska), Cuadrado (Kolumbija), Danilo (Brazil), de Ligt (Nizozemska) i Sandro (Brazil).
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Morata ubojica od igraca
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Super inf. :clap:
  • Mali Zeus
    8.7k
    Bruno, kakav as.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ovaj Vidal je baš debil. Conte koji ga je doveo i pušta da igra je još veći debil.
  • deda
    26.3k
    Rekoh ti ja da će bit 5-6 u Italiji
  • Neki tip
    18.3k
    Ovaj Vidal je baš debil.marcio amoroso

    Ajde kad osjetiš nepravdu, nekako.. I tad kao odrasla osoba moraš moći istrpjeti, reagirati odmjereno, racionalno, ali ajd, mogu razumjeti da proradi instinkt, prkos, bunt.

    Ali da si u krivu, i znaš da si u krivu (jer si potpuni idiot ako doista mislis da je dodir rukom (ako ga je uopce bilo) penal) i da svejedno istjeruješ "pravdu", možeš samo ako imaš emotivnu zrelost petogodišnjaka.
  • Baneki
    696
    Utakmica je baš dosadna za gledati, kao da se nikome ne da igrati.
  • xavier
    11k
    ako doista mislis da je dodir rukom (ako ga je uopce bilo)Neki tip sa Zapada

    Manje je sporan dodir rukom, više noga Varanea koja se našla između noge napadača i lopte. Iako ni Modrić nema što držati ruku na ovom, nije ni to bio baš samo "dodir".

    No naravno da sve to ni blizu ne opravdava Vidala za glupost koju je napravio.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Njega ne opravdava ništa, ovo mu nije prvi put.
  • Neki tip
    18.3k
    Manje je sporan dodir rukom, više noga Varanea koja se našla između noge napadača i lopte. Iako ni Modrić nema što držati ruku na ovom, nije ni to bio baš samo "dodir".xavier

    U isto gledamo, ali ne vidimo isto. :confused: Meni ovo nema p od penala.
  • xavier
    11k


    I meni više nije nego što je, ali mi je jako, jako blizu. Moram priznati da ne znam ni sam što bih rekao.
  • Neki tip
    18.3k
    čim nikome nije očit, a meni eto ni vjerojatan, teško da možeš reagirati ko predškolac kojem je mama rekla da ostavi plejku i dođe ručat.
  • xavier
    11k


    Ma ja se nisam uopće referirao na njegovu reakciju koja je idiotska i nesmotrena sve da je penal stvarno i bio.
  • r1oma
    1.5k
    Atalanta vodi 0:1 protiv Liverpoola. Ilicic zabio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.