• marcio amoroso
    32.5k

    I onda produzi utakmicu 5 minuta :monkey:
  • reziser
    6.4k
    Hvala svima na trudu
    probajte opet slijedeće godine :rofl: više sreće drugi put....

    ČESTIKE DINAMU NA POTPUNO ZASLUŽENOM NASLOVU! :heart: :clap: :clap:
  • Stihl
    3k
    Dinamo prvak 2020/2021. :clap:
    yuv4ma3dzorj7zjt.jpg
  • deda
    28.2k
    Mario Vušković na meti Torina
  • Eduardo
    17.6k
    Nikoličius je stigao u Milano na finalnu rundu pregovora oko transfera u Torino. Odbili su ponudu Celtica od pet milijuna eura, na kojem iznosu će se naći s Torinom, ostaje za vidjeti.
  • Neki tip
    19.4k
    Odbili su ponudu Celtica od pet milijuna eura, na kojem iznosu će se naći s Torinom, ostaje za vidjeti.Eduardo

    Na 4 u ratama. :chin:
  • deda
    28.2k
    Prije 14 rata. Talijani su svi u teškoj banani. Nema kod njih keša. Možda i dobiju ponudu na 6-7, ali ide prvo posudba ili 14 rata. Nama Gojaka vraćaju sigurno.
  • Neki tip
    19.4k
    mislio sam na 4 milijuna u ratama, ne 4 rate.. ;) jer se nadovezujem na tvoje "na kojem će se iznosu naći.." pa se zafrkavam malko.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Santini definitivno najlošiji golman u ligi. Hendija i onaj jazavac iz Španjolske još lošiji. Lokomotiva sa Grbićem od prošle sezone bi bila bar za 15 bodova bolja.
  • deda
    28.2k
    Sigurno. A teren užas
  • marcio amoroso
    32.5k
    1. Livaković
    2. Ivušić
    3. Nevistić
    4. Filipović
    5. Kalinić
    6. Banić
    7. Labrović
    8. Lučić
    9. Horkaš
    10. Santini
  • Neki tip
    19.4k
    Kad smo kod golmana, ja bih sezonu počeo sa Zagorcem na vratima, ak Liva ode. Nevistić na klupu.

    Nije niš' bolji golman od Zagorca (trenutno) koji je po svemu zaslužio svoju priliku na vratima. Naravno da je Nevistić potencijalno dugoročno rješenje, ali nis mu nece biti od pola sezone (ak ovom ne bude išlo) ili sezoni na klupi.
  • Bosna86
    11.6k
    Izvuce Toplak situaciju... Majstor svoje struke
  • marcio amoroso
    32.5k

    Ja u startu nebi davao nikome prednost. Neka se bore ravnopravno. Po meni, a kao što vidimo i po mnogima su “tu negdje”.
  • Neki tip
    19.4k
    Po meni, a kao što vidimo i po mnogima su “tu negdje”.marcio amoroso

    Slažem se. Zato odgojno Nevistiću klupa za početak, a Zagorcu nagradno crta.

    Jer nemreš se na pripremama baš skroz "ravnopravno" boriti za mjesto na vratima. Nije to baš ko ostale pozicije. Ovo je izbor, odluka struke.. kome ćeš na početku dati prednost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.