• Kwedi
    3.8k
    Od sada će jedini kriterij biti kvaliteta, a ne regije iz koje dolazi.Eduardo

    Slažem se s Brunčijem oko ovog.

    Sudac iz Zagreba ne smije sudit Dinamu ili sudac iz Splita ne smije sudit Hajduku.

    Izmišljotina iz paleolitika.
  • Infinity
    15.2k
    I dalje sudac iz Zagreba nece smjeti suditi Dinamu i sudac iz Splita nece Hajduku. Do sad se pazilo da sve regije budu podjednako zastupljenje po pitanju broja sudaca koji sude Prvu ligu. Tako se moglo dogoditi da imas npr. u Osijeku pet sudaca cija se kvaliteta vrednuje 80, 83, 88, 90 i 93 necega, a onda izmas iz Delnica pet sudaca cija kvaliteta se vrednuje 60, 62, 70, 73 i 79 necega. Osijek dobije jednog, Delnice jednog. U Osijeku imas jos cetiri kvalitetnija od ovog jednog iz Delnica, a taj iz Delnica je unaprijedjen i ovi iz Osijeka nisu samo zbog regije iz koje dolaze.

    Mislim da je to u pitanju. Mozda grijesim.
  • Kwedi
    3.8k
    još gore.

    nek bude deset sudaca iz osijeka, zaboli me di je tko rođen ako valja.

    ključ suđenja u prvoj HNL kaj je netko iz severina na kupi je za gurnut glavu u vešmašinu.
  • Infinity
    15.2k
    Slazem se. Kod nas u BiH je isto tako. Kad sam bio junior trener nam rekao da ako hocemo da se prijavimo i da cemo napredovati velikom brzinom jer fali sudaca iz nase regije. Meni je to besmisleno. Ni UEFA ne daje utakmice sucima iz svih saveza, sude najbolji. Mislim da tako i HNL treba da sude najbolji, kao i nize lige koje se igraju na teritoriju cijele drzave.
  • immerwieder
    1.2k
    gorica u prvih 11 ima igrače iz 6 država, a na klupi od dodatnih 8 igrača još 6 novih država,
    pokriveno 12 država, tko ne prođe kontrolu na plesu, za kaznu igra za goricu
  • vafenss
    233
    Bulat asistirao S.Sahitiu za 1-0 protiv Gorice
  • Neki tip
    19k
    Bez Suka i Lovrića teška borba za ostanak.
  • r1oma
    1.5k
    Kada se ocekuje povratak Suka ako se uopce ocekuje u neko skorije vrijeme?
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Šta se Gorici desilo? Matar ništa, Špikić ništa, Nimely ništa, Mitrović ništa, itd.

    Mislim znam da nema Lovrića i Suka, ali ovo je baš loše!
  • Keyser Soze
    8k
    Sjećam se koliko je ljudi zazivalo da kupimo Matara kad ono prosjek od napadača, Beli je Pele za njega.
  • Neki tip
    19k
    Mislim znam da nema Lovrića i Suka, ali ovo je baš loše!Dragon1Warrior123

    Nije to baš "ali".. nema "ali", već dodaj i Čabraju.

    Uzmi Hajduku ma samo Livaju, uzmi Rijeci Franka, uzmi Dinamu Ademija, Oršića i Petka..

    Ne mogu ni veći od Gorice samo tako nadoknadit 3 prvotimca.
  • Keyser Soze
    8k
    Šibenik crveni i odma gol, 1:1
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Bulat opet odigra maestralno 8.0 ocjena
  • Majki2111
    2.6k
    Nijenlinovo crveni Teklića, start džonom...
  • Neki tip
    19k
    Bulat opet odigra maestralno 8.0 ocjenaBBB Sibenik

    Baš se veselim tom malom. Gledao sam Šibenik 4, 5 puta, uključujući tekme s Dinamom i svaki put mi se svidio.
    A toliko još može napredovati s boljim suigračima, u organiziranijem okruženju i s više podražaja.

    Baš veliki potencijal.

    Ne pojačanje, nadam se da mu se neće takav teret nametnuti, trebat će i njega istrpjeti u nekim tekmama, ali mislim da bismo već u ljeto 2022. u njemu mogli imati pravog igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.