• og1986
    2.9k


    Aha, hvala. To već ima smisla.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ne znam što je urnebesnije:

    suđenje faula za hajduk u situaciji gdje hajdukov igrač povlačenjem rastrga dres suparniku ili uletavanje hajdukovaca u teren i slavlje nakon gola za 2:2 u utakmici sa sleven belupom. :rofl:
  • vjeko1701
    5.9k
    Izvlače se nekako...al ajde, osobno se nadam nastavku klečanja...
  • Keyser Soze
    8.2k
    slavlje nakon gola za 2:2 u utakmici sa sleven belupom.db-izbjeglica

    Definitivno ovo.

    hajdukov igrač povlačenjem rastrga dres suparnikudb-izbjeglica

    Ne samo to, igrač tovarije je stajao pre blizu živom zidu i sudac ga je morao udaljiti, ali sve je regularno i nema nikih problema :smile:
  • Eduardo
    17.6k
    Bjelica je potvrdio i da će Osijek otkupiti Mierezov ugovor od Alavesa. Nogometaš koji je na posudbi u Osijeku prvi je strijelac HNL-a s 19 pogodaka, a Osijek ako ga želi zadržati mora platiti dva i pol milijuna eura.

    "Vjerujemo da će biti najbolji strijelac. Podređuje se momčadi, pravi je momčadski igrač. Samo netko tko se dobro osjeća ovdje, može tako igrati. Mi smo već odlučili i trebamo staviti točku na i. Čekam predsjednika da dođe i da to sredinom svibnja postane službeno. Puno je to novca, ali on to zaslužuje. A sad, koliko će ostati, vidjet ćemo. Puno je zainteresiranih i treba cijeniti što je poslije Messija drugi najbolji argentinski strijelac u ligama."
  • Eduardo
    17.6k
    Lijepo se istopila prednost Gorice, ako se ovako nastavi vjerojatno ništa od Europe. Imali su baš peha u nekim utakmicama, posebno Dinamo i Osijek, ali nisu se trebali dovesti u ovu situaciju.

    Zadnja četiri kola redom imaju; Osijek (doma), Hajduk (vani), Dinamo (doma) i Rijeka (vani).

    Bojim se da je polako prilika kliznula kroz ruke.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    pa još uvijek su treći i imaju priliku preko kupa.

    recimo, ako dinamo prođe villarreal, ja bi da dinamo kup nastavi igrati sa zamjenama.
  • Eduardo
    17.6k
    ako dinamo prođe villarreal, ja bi da dinamo kup nastavi igrati sa zamjenama.db-izbjeglica

    Ja bi da Dinamo uzme tripletu. Što se tiče Villarreala ne brini, to će Oršić riješiti.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ovo je komotno mogao biti crveni za osijek.
    Ne znam zašto se VAR nije oglasio.
  • immerwieder
    1.2k
    znači danas smo naučili da huni ne smiju dobiti crveni, dobro je znati,
    možda je to, kak se prije reklo, u interesu fudbala
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Smiješno pa lik je s dvije noge uletio u igrača i samo žuti. Ne daj Bože da se za ovakav start dinamovog igrača da samo žuti karton. Rat bi izbio valjda.
  • Smotanihaker
    593
    Ma Osijek ovo dobiva. Tako to mora biti.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Lončar lorda krleta opali laktom u glavu, niti faul nije bio :rofl:
  • immerwieder
    1.2k
    postaje parodija, veća od ppd u rukometu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.