• Carrasco
    4.1k
    Momčad kola prema Sofascore. Đurasek i Laurtisen :clap: j0thy15ak00chviw.jpg
  • Keyser Soze
    8.2k
    Godinama smo htjeli zanimljivo prvenstvo i dobili smo ga. Bit će zajebano jer Osijek ne gubi bodove protiv slabijih ekipa dok se nama već zalomilo par puta... Ne igranje Lige prvaka iduće sezone bi bio ogroman neuspjeh i financijska katastrofa za klub koji živi od prodaje igrača i bonusa od Uefe.
  • Carrasco
    4.1k
    Možemo u Ligu prvaka i ako osvojimo Europsku ligu i to direktno.
  • SAS1987
    13.5k
    Možemo u Ligu prvaka i ako osvojimo Europsku ligu i to direktno.Carrasco

    Možemo, ali ipak bi to možda ostavio kao plan B :grin:
  • og1986
    2.9k


    Toga sam se i bojao kada su ovdje ljudi zazivali što jaču ligu. Valjda su mislili da imamo pretplatu na prvo mjesto i pretkola lige prvaka.
    Svi čekamo da Osijek negdje prospe bodove, a mi samo protiv Šibenika njih 5.

    15 godina dominacije i naravno da su se ljudi zainatili protiv nas. A jedna konferencijska liga, manjak novaca, odlazak igrača, manji koeficijent i evo nas u slobodnom padu lagano.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ne znam čemu ovakve pesimistične prognoze. Već smo jednom izgubili prvenstvo pa smo danas nikad bolji. Ovo ljeto će se vjerovatno prodavati kao nikad prije jer će većina igrača dostići top cijenu i nećeš ih moći zadržati. Dakle, napraviti će se, barem u teoriji, nekakva akumulacija za sljedeće godine ako se i ne bi igrala LP. Kupili smo sve mlado što valja u HNL-u pa je napravljena i podloga za budućnost. Nekakv manji reset je i za očekivati.
  • Markelo
    2.5k
    Mi smo društvo klubova koji idu u konferencijsku ligu prerasli. Konkurentni smo u Europskoj ligi, bila bi šteta da odemo u niži razred Europskog nogometa
  • The Undertaker
    4.1k
    Slažem se ali i to je dio posla. Osvojiš KL, rekonstruiraš ekipu pa kreneš u sljedeći ciklus.
  • SAS1987
    13.5k
    A jedna konferencijska liga, manjak novaca, odlazak igrača, manji koeficijent i evo nas u slobodnom padu lagano.og1986

    Konfederacijska liga će imati iste financijske uvjete ko danas europska liga. A rasprodaje neće biti. Ići će dva, tri igrača a to je normalno i razumno. U KL bi trebali ići još puno dalje nego u EL, pogotovo ako nas ždrjeb pomazi.
  • Smotanihaker
    593
    Pa trebala bi biti mala rasprodaja igraca jer Dinamo ima previse igraca pod ugovorom. I to par njih koji ne opravdavaju svoje place. Trebalo bi se rijesiti jedno 7-8 igraca cisto da napravimo mjesta za par kvalitetnih pojacanja.
  • Eduardo
    17.6k
    par igrača iz šireg rostera, da. Par ključnih igrača, ne, a baš su oni glavni na radaru.
  • Smotanihaker
    593
    Mi imamo preko 20 igraca na posudbi koji bi mogli igrati za prvu momcad. I totalno ne balansirani roster.
    Ako ode Petkovic, mi moramo prvu spicu dovoditi a i drugu, jer meni Gavranovic ako nije u super formi ( a rijetko je) ne moze igrati sam za nase ambicije. Ako ode Majer, njega Ivanusec moze zamijeniti. Ako ode Orsic, tu nemamo zamjenu njegove kvalitete ni priblizno. Desno krilo ni nemamo ( Hajrovic za sjedenje na klupi dobiva 800k ). U vezi imamo hrpu igraca, a da ne pricam o bekovima od kojih mozemo cijelu momcad napraviti.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Trebalo bi se rijesiti jedno 7-8 igraca cisto da napravimo mjesta za par kvalitetnih pojacanja.Smotanihaker

    A mogli bi se vratiti sa posudbi Moubandje, Gojak i Marin.
  • Smotanihaker
    593
    Vratimo Moubandje-a, jos imamo Cabraju, Stefulja, Leovca i Danicica. Meni je samo tu Stefulj za slijedecu sezonu. Ostali nisu pokazali nista, nisu prevaga ni u HNL-u. A Gojak je Gojak, njega ili se voli ili se mrzi. A tu u vezi imamo hrpu igraca. Znaci Ademi kao neupitni nositelj, pa Jakic, Franjic, Burton te Misic i Gojak, a jos na posudbi Djira i Durasek. A Marinu bi komotno mogla leci jos jedna godina posudbe da se razmase.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Nejašmić prebačen u drugu ekipu tovarije. Još malo i druga će im biti bolja od prve.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.