• Carrasco
    4.1k
    Momčad kola prema izboru Sofascore.
    kbujtc9ueebyrueg.png
  • flexXy
    2k
    Rendulic dobio otkaz u Sibeniku, lijepa zahvala treneru za 6.poziciju . Ocekujem nekog kolumbijskog trenera koji ce gurat njihove poluproizvode u sastav.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    svašta :confused:
  • Infinity
    15.3k
    Sedam utakmica u nizu nisu dobili. Ispadanje iz kupa, cetiri ligaska poraza i dva remija. Trenutno dobro stoje na tablici, ali nesto ocigledno ne stima.
  • flexXy
    2k

    Pa ne znam ni koji je bio cilj na kraju sezone ako nije ostanak u ligi posto su jedini klub bili koji nije dao prijavu za europsku licencu. Ova 4 poraza su od Gorice,Osijeka i Hajduka di su bili apsolutni outsideri i 1 od Istre koja se digla sa Harom i Bandeom.S tim da su im u pol utakmica falili Prince i Juric, a zamjena je Bailone koji je tragikomedija. Igra se jos 10 kola i uopce ne sumnjam da bi ostali u ligi, ovako cemo jos vidjeti.
  • Infinity
    15.3k
    Vjerujem ja da bi oni ostali, ali isto tako razumijem ovaj potez. Sest bodova je lijepa prednost, ali se ta prednost lako istopi. Rendulic bi i sad bio trener da Sibenik ima tri boda manje, ali da su rezultati malo bolje balansirani tj. da eto imaju 5-6 bodova, a ne dva u zadnjih sest ligaskih susreta.

    S ovakvim nizom je logican strah. Slijedi im deset susreta, sa svima valja igrati jos po jednu utakmicu, s Dinamom dvije. Brzo su na rasporedu Varazdin i Belupo, dvije utakmice koje ne smiju izgubiti. Rendulic je meni drag, napravio je dobar posao, al ovo u zadnje vrijeme je bilo bas lose.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Jbg, kiksao je kod Hajduka na Poljudu, takav debakl trener teško preživi.
  • The Undertaker
    4.3k
    Da nije Carević kandidat?
  • Dudu
    2.6k
    Jedan od boljih trenera, po meni velika greška Kolumbijaca.
  • Crusades1986
    10k
    Novi predsjednik Varaždina je bivši policajac koji je u sustavu proveo 37 godina :party:
  • SAS1987
    13.7k
    Gdje su ovog pronašli? :smile:
  • Carrasco
    4.1k
    Zanimljivo, ako je istinito.9ksc2x318gf91pn4.png
  • Infinity
    15.3k
    Sta je zanimljivo? Termini? To mi jedino bode oci :grin:
  • Carrasco
    4.1k
    Pa da, ne sjećam se kad se dogodilo nešto slično osim u zadnjem kolu.
  • Neki tip
    19.6k
    ne sjećam se kad se dogodilo nešto slično osim u zadnjem kolu.Carrasco

    Ne kužim, što se dogodilo?

    Pa u zadnjem kolu obično svi igraju u isto vrijeme, ovdje baš sve različito.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.