• Carrasco
    4.1k
    @Stihl To nije nogomet nego debilizam.
  • Stihl
    3k

    pa upravo Osiječani su i uz VAR tehnologiju još uvjek u modusu "sudac mamu ti jebem, kaj si sad sviral".
    E, pa to volim. I treba im svima mamu jebat, to i je bit nogometa...u današnje vrijeme ste izgleda zaboravili
    kako je bit pravi istinski navijač, pun emocije i strasti hehe
  • Stihl
    3k

    Zakaj bi to bio debilizam...pa to je prava nogometna strast...a jebi ga, umrlo je to u tebi ili nikad nije ni bilo...
  • Carrasco
    4.1k
    Stvarno mi te žao ako ti je prava nogometna strast jebanje sucu majke...
  • SAS1987
    13.5k
    za mene je nogometna strast kada se popneš na istok, pokažeš srednji prst Torcidi na jugu jer su komunjare, kad ih podsjetis da su Titovi, a Tito njihov, proslava kada ih pregaziš a ne citanje kmecanja da smo bolji iskljucljivo zbog sudaca.
  • Bosna86
    11.6k



    Ova me rasprava podsjetila na ovaj legendardni klip... Nogomet je najpopularniji sport upravo zbog tog folklora van terena
  • Stihl
    3k

    A ti sad se uhvatio suca...ne razmes ti kaj je pjesnik htio reć...ali da i to zivciranje i psovanje suca je sastavni dio igre i izbacivanje emocija.

    E moj SAS, ako nema ljubavi prema klubu onda nema ni strasti. To ti je broj jedan.
    Kakvo kmecanje zbog sudaca, pa jebe se meni kaj tovari kmeče. Rekel bi jedan "pametan" čovek kad su ga pitali, hocemo napast tovare? A veli on, pa oni sami sebe napadaju. Hahahha


    Nogomet je najpopularniji sport upravo zbog tog folklora van terena
    To je to. Frend Bosna je skuzio kaj sam htio reć.
  • Bosna86
    11.6k
    Postoje razlozi zasto se 13.5 nije dogodio na Ciboni i Partizanu koji su tada bili sami europski vrh nego na Dinamu i Zvezdi

    Ako netko nije pogledao The English game seriju, preporucujem... Serija ima 6 epizoda i prikazuje razvoj nogometa u samim zacecima igre i zasto je on puno vise od sporta
  • Stihl
    3k
    Da vam priblizim malo kaj je to prava nogometna strast, kaj god mislili o njima, ali englezi su institucija.

    John Terry: "All my family are West Ham fans. I once scored a goal against them. When I went to celebrate in front of West Ham fans, I saw my father and uncle insulting me."
    7lieeh09aatf3lsl.jpg
  • Stihl
    3k

    Upravo tako! Ko to ne razumije, jebi ga, žao mi je...
  • deda
    28k
    Kud ste vi od vara i offsidea otišli :monkey:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Da samo kaj mu to nisu ni stari ni ujak :lol:
  • Stihl
    3k
    Ma nema sad veze jel jesu ili nisu, bitna je poanta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.