• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Od kad je ova nova uprava došla skupa s sportskim direktorom i trenerom, puno to bolje i ozbiljnije izgleda nego ovo ranije. Podsjeća me malo na eru Kos i Six kad su oni dosta dobro izgledali, no brzo je to sve opet ošlo dovraga. Nadam se da ovaj put neće tako brzo jer Dinamu treba jak Hajduk, kao i jaka Rijeka, Osijek i Gorica. Vidimo po Europskoj ligi koliko nam to koristi jer više nemamo baš luksuz igrat sa 5 poluigrača 3 talenta i 3 igrača koji nas vuku pa to odmah bolje izgleda i vani.
  • Bosna86
    11.6k
    Taj isti Hajduk je godinu završio sa minusom od 60 milijuna koji će još rasti... Ovo sto oni rade je kao da na ranu od metka staviš flaster
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Da bi zaradio moraš nešto uložit. Tako ja na to gledam. Znam da to nije kod njih baš održivo, ali nije ni ono od prije ako žele rezultate.

    Novce lako dobiješ ako je igra dobra jer onda izbacuje pojedince koje možeš prodat za dobre novce. Ako nema igre, nema ni pojedinaca i moš se jebat.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Iako njih je realno najviše pogodila korona jer dosta novca oni zarade od ulaznica koji sad nemaju naravno.
  • Bosna86
    11.6k
    Pa na kome će zaraditi? Livaja 4 mjeseca, Umut posudba, Fossati posudba, Kacaniklic ima 28 g vec... Mogu prodati Vuskovica za 3-4 milje i to je to... Da će ovu polusezonu biti bolji nego inače, hoće ali time samo tonu još vise
  • og1986
    2.9k
    Neka propadnu. Neću plakat.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Meni nije jasno kak nisu poništili gol.
    Čovjek praktički protrčava kroz peterac golmanu.
  • BlauDivision
    463
    Nisam vidio kako su pogodili tovari ali primjećujem da se brane čak i protiv Varaždina.Italy '90 Tramezzani
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Pa da, ali Livaja mogu produžit ugovor, Fossati vjerojatno dolazi nagodinu jer mu ističe ugovor. A tu su Čolina, Teklič, Dolček, potencijalno Todorović iako i njega trebaju otkupit, Nejasmic, itd. imaju oni igrača i potencijala u mladima. Ali treba im par ovih iskusnijih da ih vuku kao i kod nas.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Komentator, dobro je Livaja nije burno odreagiro na prekršaj. Doslovno sekundu nakon što je to reko Livaja žuti zbog burne reakcije xD
  • reziser
    6.4k
    zanimljiv autogol na kraju
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ja ove ofsajde ne razumijem. Kad se upućuje ubačaj Livaja je jasno u ofsajdu i na metar od obrambenog, normalno je da se obrambeni koncentrira na njega i radi glupost.
    Ovaj gol za mene nije smio biti priznat.
  • Carrasco
    4.1k
    I onaj prvi gol je autogol samo sto je upisan Colini
  • reziser
    6.4k
    Ja ove ofsajde ne razumijemmarcio amoroso

    nekad je bilo jednostavno, sad se čeka, pušta, pa se sudi ili ne sudi, sad je zaleđe sad nije?
    meni potpuno nejasno pravilo

    po meni je drugi autogol čisto zaleđe, smeta.... ili ne? bem, ti pravilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.