• Navijač Dinama
    7.4k
    Nije taj Hajduk više ni za ruganje. :confused:Neki tip sa Zapada

    Naravno da nije. Ljudi u minimalno 8 9 godina izgkedaju kao obična k.... sa njima se ne treba rugati, kad su dovoljno izrugani i to od svojih navijača, od svoje uprave i svega vezano. To je velika,velika žalost što su postali...a što su bili
  • marcio amoroso
    32.4k
    Dabogda postali još 16 puta gori.
  • Bosna86
    11.6k
    Dabogda postali još 16 puta gori.marcio amoroso

    Sve dok ne poljube prsten i poklone se najvećem klubu u Hrvata, nema oprosta... Ako budu dobri, poslati im par igrača da ne bankrotiraju
  • ZgBlue
    491
    Ako budu dobri, poslati im par igrača da ne bankrotiraju
    Mislim da bi u ovom trenutku radje bankrotirali nego uzeli Dinamovca da ih spašava haha
  • Carrasco
    4.1k
    ma baš, a zašto su tražili travnjak od HNS-a onda? Guba je to, nema to obraza.
  • Kwedi
    3.8k
    zašto su tražili travnjak od HNS-a onda?Carrasco

    Pa je li se promijenio odnos i vlast u Hajduku prema Savezu? I to još kod Brbe, a ne Lukše.

    You scratch my back, I'll scratch yours.

    Tak da pitanje ti je suvišno
  • Navijač Dinama
    7.4k
    05bt27j57ep9x9jw.jpg
    Sad sam sve vidio...klub koji ima više pratioca nego navijača u stvarnosti...
  • vjeko1701
    5.9k
    A sad ozbiljno pitanje. Kako bi se ko od vas osjećao da Hajduk zbilja ispadne iz lige (jasno je da se to neće dogoditi). Da li bi bilo čisto slavlje i naslađivanje, dal vas ne bi uopće diralo ili bi smatrali da se gubi neka draž u ligi i "jedini pravi derbi"?
  • Bosna86
    11.6k
    Da mogu birati između ovog gdje se nalaze danas i da ispadnu iz lige, odabrao bih ovo danas... Ovo je idealno da se zakopavaju rovovi i da se stoji u mjestu , ispadanje u drugu ligu bi pomjerilo stvari prema naprijed
  • Carrasco
    4.1k
    Mislim da apsolutno nitko ne bi želio da ispadnu. Siguran sam u to 100%.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ne bih htio da ispadnu sudačkim ili nekim drugim zakulisnim igricama ali ako su na terenu zaslužili ispasti, neka ispadnu.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Prije će se liga proširiti nego Hajduk ispasti.
  • vjeko1701
    5.9k
    Interesantno. Dobro, ja mislim da se nikad ne bi dopustilo da Hajduk bude zadnji, vjerojatno bi bio određen pritisak na suce da se napravi kaj god, samo da ostanu iznad 10. mjesta. Mislim da ni oni ne mogu tolko nisko past jer ipak se tu priča o drugom budžetu lige i dobroj akademiji...samo me zanimalo vaše gledište svega. Vidjelo se recimo koliko je Celticu falio Rangers dok ih nije bilo.

    Meni je osobno uvijek velik gušt kad ih dobijemo, posebno usred Splita...još veći kad ih dobije Varaždin ili Gorica jer je to zbilja šamaranje...a i Rijeka im već nabija komplekse i prokletstva. S druge strane, derbi mi je već teško gledati ko derbi jer oni polako plešu da zakorače u donji dom tablice i te utakmice rijetko kad imaju direktan rezultatski značaj (u smislu da je Rijeci, Osijeku il Gorici bitniji rezutat te tekme nego Dinamu)

    Zadnja koja se sjećam a da je bila nešto bitna je kad su nas dobili usred Maksimira i osigurali Rijeci naslov.
  • Kwedi
    3.8k
    jer oni polako plešu da zakorače u donji dom tablicevjeko1701

    Donji dom podrazumijeva da je bar pola klubova u ligi na tablici bolje od njih.

    Zadnjih 15 godina, dva puta su bili četvrti i dva puta peti - ostalih 11 sezona drugi ili treći.

    Tak da koliko kod u kurcu bili, završit će treći ili četvrti.
  • vjeko1701
    5.9k
    Zato pišem da plešu prema tome a ne da jesu to. Ne vjerujem da će oni sad biti 3-4 sezone 6 ili gori..ok al Rijeka ih je već čvrsto ostavila iza sebe, Osijek polako gradi prema tome, Gorica nije bezazlena. Ne bi se čudio da ove sezone budu 5. a ni iduće to ne bi bilo čudo. Realno, oni su jako nepredvidljivi, 1-2 dobra rezultata ih lako bace u euforiju i na proljeće bi isto tako lako mogli biti među boljim klubovima i lagano osigurani europu ali od svih klubova u ligi, oni mi se čine kao da su pri samom vrhu nestavilnosti i nesloženosti...ne znam, iskreno nije ne ni tolko briga, svakome po zaslugama a ja se osobno nadam da će Gorica zaslužiti svoje mjesto u top 4 ove sezone umjesto njih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.