• Markelo
    2.5k
    Nema tu buducnosti. Ovako ce uvijek izgledat Jovine utakmice. Mogu ili presjec jednom i dovest drugog trenera ili nastavit ovako pa izgubit vrijeme, pa ce onda bit stani pani kad ostanu bez love od europskih natjecanja
  • Dudu
    2.6k
    Bojim se da je 2-0 premalo za otkaz, nadao sam se vecoj pobjedi, ali Livakovic nas sabotira.
  • Bosna86
    11.5k
    Sljedeće kolo ako izgubimo od tovara, Jovo odlazi, Tudor dobija kredit za nova sramoćenja... Ako ih dobijemo, uvijek nam ostaje ruganje... Sta je bolja opcija, nisam siguran
  • Eduardo
    17.1k
    Sljedeće kolo ako izgubimo od tovaraBosna86

    Ima da pršti od nogometa :fire:
  • Infinity
    15.1k
    Dobi nas ekipa koju smo skolovali tri puta ove sezone zabivsi im 12 komada usput :roll:
  • Dino
    2.2k
    Sljedeca tekma ce bit najzanimljiviji derbi dosad, ne zna se ko je gori trenutno
  • Majki2111
    2.6k
    Da, nema smisla više. Tomića dok još nije kasno. Trenirp rotacije na krilu i prebačaje strane, ništa nije dobio sa time.
  • reziser
    6.2k
    Vratila nam se igra od prije par godina kad smo bili kanta za napuvavanje u evropi. Ali bar smo u hnlu dominirali

    Sad smo daleko od dominacije u hrvatskoj
  • Infinity
    15.1k
    Mi smo do sad imali tu jednu radost, a to je los Hajduk. Oni su do sad imali isto tako jednu radost, a to je los Dinamo. Steta sto se mora igrat taj derbi i sto ce jedna strana otici u totalni ocaj, a cak ce i pobjednicka strana ocajavati zbog dodatnog kredita (anti)treneru. Ovaj derbi nije trebao ni nama ni njima.
  • reziser
    6.2k

    Ili će po igri biti 0:0
  • Infinity
    15.1k
    Uz nula udaraca prema golu i silovanje lopte na centru bi vjerojatno svi odmah potpisali. Druga strana te nece lozit za poraz, a trener i dalje pokazuje svoje umijece.

    Jucer il danas sam rekao kako je ova Rijeka uz Inter i Hajduk jedina ekipa koju Dinamo mora dobiti, al nakon ovog danas mislim da smo bolji samo od Intera.
  • Nolifer
    6.4k
    Jova, nebi smio dobit medalju. Nista nije napravio. Ovo danas je bilo negledljivo, katastrofalno i podsjeca me na one dane, kad je Dinamo bio los u HNLu i Europi. No eto, htjeli su na silu nesto, osvetilo im se, ako nas tovari dobe, vjerojatno oce, onda bi trebal dobit nogu. Al tu je onda njesra, jer ak kizo, bude trener opet, onda bu tek njesra, ovako da i dodje Tomic iz Lokosa, kaj bi bilo dobro, no tesko bu se to ostvarilo... E moj Diname...
12345Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.