• Infinity
    15.2k
    Dugo smo izdrzali
  • reziser
    6.2k
    tak nam trreba kad se rugamo hajduku
  • Infinity
    15.2k
    Pa oni i jesu za ruganja. Druga stvar sto smo i mi
  • EastsideZg
    166
    Branio sam Jovicevica, ali ovo drljanje s postavama mi nikako ne sjeda. Ako izgubi ovu utakmicu nadam se da je bivsi...
  • marcio amoroso
    32k

    Nažalost je to samo micanje nebitnog pijuna. Doći će drugi.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    E moj Igore,nisi ti za ovaj posao,s ovakvom igrom će nas i tovari u idućem kolu dobit pa će se naslađivat,ali imat će na to puno pravo.Bolje da Europe ne bude.Vraća nam se "dobri stari" Dinamo sa "stručnjacima" na klupi i sramotom u Europi(al je vjerojatno neće biti ove godine).
  • Infinity
    15.2k
    Malo smo zivnuli, al sve je to goli ku*ac. Imamo srece sto je forma Rijeke takva kakva je. Neka ozbiljnija ekipa bi nas u ovih mjesec dana igranja nabila osam razlike.
  • Dudu
    2.6k
    ,s ovakvom igrom će nas i tovari u idućem koluSibirski plavac

    Moraju i oni nekog dobit :lol: , ako ce to znacit otkaz ovom Jovicevicu, za dobrobit Dinama pristao bih i na tu opciju .
  • reziser
    6.2k
    nije dinamo danas tak loš....trude se, pucaju, imamo šanse
    bar neka promjena od prošlih tekmi
  • EastsideZg
    166
    Imam osjecaj da za sljedecu sezonu necu uzimat godisnju...

    Sto se tekme tice, Cuze i Moubandje solidni, Kulenovic totalni promasaj
  • Infinity
    15.2k
    Rijeka:
    Sutevi: 2
    U okvir: 0
    Golovi: 1

    Pobjedjujemo sami sebe
  • marcio amoroso
    32k

    Ja ne znam jel taj Kule može bolje, ako mu je ovo maksimum onda u ovom HNL-u ima bar 10 boljih napadača.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Ma istina,ima nade još ali slaba je.Zakaj Tomića ne dovedu?Tolko lokosa su doveli zadnjih godina,a kad oni konačno imaju dobrog trenera,njega ne mogu.I onda se ja čudim kaj danas mladi žive za Real,Liverpool,Bayern i slične.Pa ko će ti navijat i zanimat se za klub koji je godinama žrtva uprave predvođene jednim čovjekom,bez normalnog stadiona i bez dobrog odnosa sa navijačima?Kao što sam u priči svojoj napisao,ne znam ni sam kaj me još drži vezanim za ovaj klub,ali eto.Valjda sve stane pod stihove:Doći će i taj dan,odj..at će narkoman,bit će to novi rođendan tvoj,bit ćeš opet Dinamo.
  • Ero
    930
    Modni fakin jebe opasno Dinamov navijački puk.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.