• vjeko1701
    5.9k
    A i ja mislim da mu je to idealan izbor, sad ako bi bilo do 40% od iduće prodaje i ako bude ona 70-80 milijuna, super...ako ne, ne vidim kako bi se Dinamu isplatilo prodati ispod cijene za budući postotak.
  • Slepipap
    26
    Ajax sigurno moze platiti onoliko koliko Dinamo trazi za Olma. Za ocekivati je da Ajax do kraja ljeta proda i Van de Beeka i Ziyecha. Realno, Ajax bi bio idealan tim za Olma. Liga nije zahtjevna, klub stavlja naglasak na mlade igrace, Olmo ima kvalitetu odmah uskociti u prvih 11... A Dinamo moze sigurno ocekivati 30m€ i 20% od iduceg transfera. Ako je interes Ajaxa istina, mislim da bi to moglo biti to od Olma. Nadajmo se samo da ce odigrati do kraja kvale za LP.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    al što je najbolje Ajax možda neće igrat LP, a mi vjerojatno budemo jer su oni u katastrofalnoj formi trenutno i idu protiv APOELA, a mi protiv Vikinga imamo nešto lakši poso
  • Nino Bule
    11.4k
    Gledam na redditu temu par ljudi pise da je taj sport ocajan izvor neko drugi govori da su ok izvor za la masiju i njihove igrace, ajaxovci isto govore da imaju dosta ofanzivnih igraca a rijetko tolike pare daju na igraca iako ovo ljeto su zaradili na de ligtu de jongu pa mozda transfer politika malo bude drigacija. Misle da je olmo direktna zamjena za van der beeka ako ode u real sto je jos u razvoju i vrlo moguce da se ne dogodi
  • Neki tip
    19.2k
    ma zaboravi na 30 mil plus 20%..

    Fiksni dio u ovom dealu, ako ga bude, nece biti vise od 25.

    Naravno, ako postotak od iduce bude 20.
  • Neki tip
    19.2k
    Kako bilo, ak je Ajax u pitanju, bojim se da je to gotova stvar..

    nek nas odvede u LP, nek izvuku 35+ milijuna ukupno, nek sve ostane u Dinamu i ok, sta se moze. :confused:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    nazalost da, iako ne vjerujem da bi to bio preveliki korak napred u karijeri naspram ovog našeg novog Dinama. Al jbg reputacija Ajaxa i ono što su postigli prošle sezone bude vjerojatno prevagnulo iako su dosta slabiji ove sezone (ne od nas nego općenito, iako kako su igrali zadnje dvije tekme i od nas možda haha) :/
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ovo mi je jedna od najdražih izjava Bjelice

    Hoće li Olmo s Dinamom u Ligu prvaka?

    – Što se mene tiče, ja ga ne bih nigdje pustio. Dani ima jednu jako dobru ponudu na stolu, a to je ponuda Dinama.
  • Nino Bule
    11.4k
    Prebrzo ste vi zakljucili da je to to, taj izvor je poprilicno los i ako van der beek ostane nema mjesta za olma u prvih 11, sumnjam da ajax planira pljunut 30 mil na igraca koji ce sjedit na klupi
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    e tu se ne bi složio s tobom da nema mjesta u Ajaxu za Olma. Itekako ima jer je dečko bolji od većine ofanzivnih igrača tamo, samo što je problem što bi se ostali igrači onda bunili vjerojatno jer su doveli dosta novih igrača čini mi se
  • Nino Bule
    11.4k
    Ne znam koliko si pratio proslogodisnji ajax ali krila im igraju ziyech i neres kojima olmo ne uzima mjesto a play je van der beek kojeg real zeli za 60 mil i naravno svi oni vec igraju duze u ajaxu i uigrani su u sustavu dok olmo doslovno ni pripreme nije prosao s njima tako da mu mjesto u prvih 11 nikako nije zagarantirano
  • Neki tip
    19.2k
    4x prvaci Europe, polufinale prosle sezone, jaca liga, dobar ugovor (ok, ne vjerujem da bi bio bitno veci od ovog ponuđenog), napadački nogomet, puni stadioni (koji se ruše, doduše :gasp: ), poletjeli su za tim i losiji od njega. :zip:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ma nije Dinamo ni blizu Ajaxa, nisam na to mislio. Nego govorim da mi se Olmo čini pametan, došlo je do žešće rasprodaje u Ajaxu i obično nakon onakvog iznenađenja ako dođe do rasprodaje i obično godinu poslje pate rezultati. Plus nizozemska liga nije ni blizu liga pet (bolja je od HNL-a ali to je to) pa nezz koliko je pametno preć u klub u kojem možda možeš dobit mjesto u prvih 11, a možda i ne ako imaš zagarantiranih 11 u Dinamu, nude ti sasvim dobar ugovor i ne vjerujem da bi dobio puno bolji, ako i uopće, u Ajaxu. Igraš u sustavu koji izvlači najviše iz tebe što ne mora značit u Ajaxu. Ne znam ovo govorim što bi ja napravio da sam igrač, ali ja bi ostao u Dinamu, dao sve od sebe da postignemo nešto u LP (i da uđemo u nju prvo xD) pa onda nagodinu prešo u neki bolji klub u ligi 5.

    Plus što se tiče navijača mislim da su Bojsi pokazali svoju snagu u Mađarskoj hehe :strong:
  • Neki tip
    19.2k
    i ja sam negdje napisao da mi se još pola godine ostanka i LP s Dinamom čini dobrom opcijom (i) za Olma.. tu se slažemo. Samo kažem da me ni bi čudila pa ni ljutila drugačija odluka. Malo rastužila svakako..
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    taman sam krenuo editat da ni mene ne bi ljutila haha. Ali da u svakom slučaju mislim da Dinamo ga ne bude pustio za 25 milja jer su mislim već odbili ponude te visine pa ne znam što se u međuvremenu promjenilo. Osim naravno ako Olmo se ne počne inatit, onda smo u kurcu i propali novci, ali o tom ako se dogodi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.