• Bosna86
    11.5k
    Prvenstvo nastavljamo u petak utakmicom protiv Lokomotive. Rezultatski nam ova utakmica kao i sve sljedeće u HNL ništa ne znace osim razvoja naših mladih igrača. Očekujemo kako u ovoj, tako i u narednim utakmicama dosta minuta za naše mlade nade... Sto se Lokomotive tiče, oni se bore za drugo mjesto te nas potencijalno očekuje zanimljiva utakmica... Po zadnjim informacijama utakmica će se igrati bez gledatelja.
    1. Kakav rezultat očekujete? (31 votes)
        Pobjeda Dinama
        71%
        Neriješeno
        16%
        Pobjeda Lokomotive
        13%
  • Slavonac
    383
    0:2 za dinamo
  • Kwedi
    3.8k
    2:1 za Seku, očekujem puštanje zbog drugog mjesta
  • Infinity
    15.2k
    Bit ce ovo rutinska pobjeda Dinama. Nikakvo pustanje, Dinamo je u vise navrata nagazio Lokomotivu kad je ovim gorilo za bodove za Europu.
  • Mališan
    1.7k
    Incest ovo uzima i razotkriva poltrona jovu ko prevaru od trenera
  • Kwedi
    3.8k
    gorilo za bodove za Europu.Infinity

    Čempijon liga je u igri sad
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Pobjeda vještačkog kluba sa Šnjevke,

    Dinamu utakmica baš kao i bodovi nisu potrebni,dok njima su i više nego potrebni, ovdje mislim da ce Jovo izvest jedno 6 momaka i 5 prvotimaca i kasnije ih pozamjnejivat(naravno sve u svrhu da bi na pressici imao neki razlog za izvuc se u slučaju poraza) igra kao igra mislim da ce se mladi htjet baš iskazat dok opet ovi ilce mozda imat neku vrstu "naređenja" da ne odigraju baš najbolje kako bi se bodovi i sansa za LP pustili plastičarima

    A ništa, 2:1 za njih(nas)
  • NORTE
    8.9k
    Pobjeda vještačkog kluba sa Šnjevke,Navijač Dinama

    Lokomotiva je s Kajzerice i starija je od Dinama. Druga je priča šta su Mamići onomad preuzeli i njih i digli ih u prvu ligu.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    isal sam na to jer je Krajnča na Trešnji, (ili nije to Trešnja nego neki drugi kvart?)
    a to sto je bila i sto jest ne ulazim u to, osim Dinama jedini klub za koji znam iz ZG je bio sam Zagreb(bodrit od strane W.Angelsa) i oni su bili i šampioni prije nekih 20 i manje godina ako se sjećam,ali druga tema da ne skrecemo previse sa ove
  • Infinity
    15.2k
    Lokomotiva ti je igrala i Prvu ligu Jugoslavije, jednom cak bila treca ispred cetvrtog Dinama. Mislim da imaju i jedno cetvrto mjesto.

    Čempijon liga je u igri sadKwedi

    Ja mislim da Dinamu nije u interesu da Lokomotiva igra Europu. Istina da ovi uzmu lovu i smanje potrebu za novcima iz Dinama, al za Dinamo nije dobro da su u europskom izlogu igraci na koje puca sam Dinamo. Uvijek Lokomotiva moze prihvatiti ponudu Dinama koja je duplo manja nego ponuda Leverkusena, al ovim kad tad moze pasti napamet da ce dici lovu i odje*at Dinamo. Lokomotiva je pod kontrolom sve dok sama nije odrziva. Sutra da postanu redovni u Europi, da sijevaju ponude, uz to imaju top omladinski skolu, mogli bi odje*ati Dinamo bez problema. I Dinamo zivi od para UEFA-e i transfera, prihodi od sponzora i navijaca nisu veliki pa bi Loksica mogla da zamisli kako mogu funkcionirat na identican nacin potpuno neovisno o Dinamu.
  • Kwedi
    3.8k
    al ovim kad tad moze pasti napamet da ce dici lovu i odje*at Dinamo.Infinity

    How yes no :smile:
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Zapravo se Sikic odvojio ima vec 2 godine i povremeno nadu zajednicki interes oko nekih menadzerskih pitanja i igraca (Karacic, Kastrati...) samo sto je to kao i mnogo drugih stvari ispod radara.
  • deda
    27.4k
    Ne igraju Kastrati i Tuci kod lokosa, a Bruno kod nas. Znači Kule bi mogao dobiti punu minutažu. Tipujem na x
  • Majki2111
    2.6k
    Kastrati je bioš baš loš protiv Osijeka. Uzuni nevidljiv. Tolić isto loša tekma. Njima opako neodstaje Budimir(kaj je s njime?). Mogli bi dobit to... Jedan razlike za nas.
  • Nolifer
    6.4k
    ''Od 15. lipnja omogućava se održavanje sportskih natjecanja uz prisustvo gledatelja. HZJZ će izraditi preporuke o načinu na koji će gledatelji moći biti prisutni na sportskim natjecanjima...''

    danas su to objavili...

    A taman mislio ić sutra na tekmu, očito se moramo strpit još malo....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.