• marcio amoroso
    31.9k
    Zona Dinamo je odlučila pokušati pokrenuti jednu akciju.

    Izađimo sutra uvečer u 20:00 na balkone i u dvorišta. Dignimo u zrak naša obilježja, obilježja Dinama ili grupe, dignimo prekrižene glave nemani. Upalimo Dinamove pjesme.
    Snimajmo i slikajmo sve to.
    Mi ćemo preko društvenih mreža i prijatelja koje imamo pokusati prenijeti svima poruku i potaknuti ljude na ovu akciju. Vas molimo da dijelite i prenesete svima poruku.

    Borimo se za slobodu Dinama i vraćanju onima kojima pripada.

    TI NISI DINAMO
    DINAMO SMO MI
    1585504800_1585508400_N_T_O15
  • cron1ck
    1.5k
    Izađimo na balkone i otjerajmo NARKOMANE!!
  • Keyser Soze
    8k
    Ne želim da ispadne da sam protiv, al mi ovo nema nekog smisla. Ozbiljno mislite da će ljude koji nemaju apsolutno nikakvog morala ovo dotaknuti u dušu? Ako im nakon svih ovih godina nije jasno da su gotovo svi protiv njih i njihove diktature na ovo će se samo nasmijati.
  • Eduardo
    17.2k
    misliš konkretno ova akcija koju je kolega marcio naveo ili akcija skupa s hrpom svih ovih izviješenih poruka?

    Zanimljiva poslovica koja je već postala floskula kaže; tko se zadnji smije, najslađe se smije.
  • Keyser Soze
    8k
    Mislim na ovu akciju s dizanjem obiljezja u 20h... Iskreno, nema mi to nekog smisla.
  • Eduardo
    17.2k
    Iskreno, nema mi to nekog smisla.namodi grebza

    Možda nema smisla, ali možda ima simbolike :smile:
  • SAS1987
    13.2k
    itekako ima smisla. Neće uprava zbog ove akcije dati ostavku ili raspisati izbore ali će ova akcija podiči moral ljudi u gradu i još malo povećati ljubav građana prema Dinamu.

    A nikad se ne zna, možda će deranje s balkona postati novi način upora koji će stavljati političare pod pritisak. Svakako je efektivnije ako se pola grada dere s balkona od 2000 ljudi na nekom trgu.
  • runtothehills
    382
    Veceras na dnevniku moli se gradjane da sutra, u 20h, pjevaju “Moja domovina” na balkonima, u dvorištima itd. u znaku solidarnosti prema zdravstvenim djelatnicima. Zanimljivo, slučajnost? Kazimir Bačić čita Zonu? :smile:
  • Shkera
    19
    Ovo ne mora biti nužno loše, ajmo to okrenuti u svoju korist i nakon pjevanja "Moja domovina" podići prekrižene glave, pustiti Dinamove pjesme i skandirati protiv Mamića.
  • SAS1987
    13.2k
    Ovo ne mora biti nužno lošeShkera

    ne da možda nije loše, to je fenomenalno. Mediji će napraviti promociju tako da će biti više manje svi na balkonima i pjevati "Moja domovina". A nakon toga potpuno ludilo kada počinju Dinamove pjesme :cool:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Moja Domovina večeras od 20:00h. Dajmo obol akciji, istaknimo obilježja RH i obilježja Dinama, zastave, šalove, transparente... Pustimo i Dinamove pjesme nakon Moje Domovine! Neka živi Dinamo i Majka Hrvatska! Snimite i poslikajte, neka vide da nas ima.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Inbox na instagramu nam je zatrpan a odaziv predobar.
    Hvala svima koji su pomogli da bude tako :love:
  • SAS1987
    13.2k
    Evo vidim na instagramu da je akcija uspjela :smile:

    P.S., nadam se da su svi ok na balkonu na kojem je eksplodirala raketa :lol:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Vidim da i neki iz Maribora šalju :cool:
  • SAS1987
    13.2k
    izgleda da neki lokalni delikvent :cool: :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.