• marcio amoroso
    31.9k
    Nažalost i igrači i navijači biraju tekme.
  • Bosna86
    11.5k
    Aktivnost tema otvorenih prije neke utakmice je najbolji indikator broja ljudi na utakmici... Nije bilo 6 upisa, dakle nije nikog ni bilo briga
  • Crusades1986
    9.5k
    Bilo bi prihvatljivo da dignemo HNL za jedno 2000-3000. Znaci danas bi bilo po tome jedno 5000-6000. Ali za to treba i truda od strane kluba... a ne da danas bude vise ljudi u zooloskom.
  • seljak86
    2.3k
    Serem se na zoološki, mislim da sam tamo zadnji put bio 2007. i ne fali mi. Zamisli koja bi ludnica bila da na ovakvim sličnim utakmicama kao danas imamo po 6000 ljudi. A na Hajduku bar 20,000 s punim sjeverom. Pa to bi san bio.
  • Keyser Soze
    8k
    Zadnji derbi je na radni dan bilo 16.000 tako da se na iducem nadam da ce brojka porasti za jos par tisuca.
  • SAS1987
    13.2k
    Zamisli koja bi ludnica bila da na ovakvim sličnim utakmicama kao danas imamo po 6000 ljudi. A na Hajduku bar 20,000 s punim sjeverom. Pa to bi san bio.seljak86

    Fenomenalan dan, kvalitetan dinamo itd a san nam je 6k ljudi. Niski su nam standardi. Jos 100 put, kvalitetna i poštena uprava, match day marketing i bit će 10k+ na takvoj utakmici. Možemo mi sami za foru pokusati napraviti neki match day marketing pa da vidimo rezultat ali nije to toliko efektivno ko da ga radi klub.
  • Građanski1911
    326
    Pisalo se već u nekoliko navrata o slaboj posjećenosti, puno je tu manjih faktora koji utječu na slabu posjetu: slaba "kultura" odlazaka na utakmice, loš matchday marketing (i marketing generalno), kriminalna uprava, razmažena Dinamova publika, loš stadion, sunčani/kišni dan, nedostatak sadržaja na tekmi, previše ostalog sadržaja u gradu, korona itd.

    No, mislim kako je najveći razlog ovakve posjete nedostatak motiva kod prosječnog Dinamovog navijača. Da ti recimo Hajduk puše tri boda za vratom, na ovakvoj tekmi bi se bez problema nakupilo 6-7k ljudi (a onda bi ove ranije navedene faktore trebali uzeti u obzir u raspravi zašto nije 15-20k ljudi)...

    Ovako nema apsolutno nikakve rezultatske neizvjesnosti, Bjelica nije tip trenera kod kojeg možeš očekivati golijadu (osim ako igramo protiv Rijeke), nije da se gura 6-7 klinaca u prvih 11 čak i na uštrb rezultata pa ljude zanima kako oni stoje u prvoligaškoj konkurenciji...

    Argument "Danas igra Dinamo" ne znači previše za veći broj ljudi od onih 2.500 koji smo se našli na stadionu
  • Ero
    930
    Mislim da bi se publika oželjela HNL-a kada Dinamo 2 godine zaredom ne bi osvojio HNL..
  • Infinity
    15.2k
    Publika bi u tom slucaju rekla da ne zeli gledati lose rezultate.
  • SAS1987
    13.2k
    Argument "Danas igra Dinamo" ne znači previše za veći broj ljudi od onih 2.500 koji smo se našli na stadionuGrađanski1911

    Danas to znaci 2500 ljudima jer je Dinamov navijački puk unisten, zapaljen, pregazen... citavih 30 godina. Ovih 2500 se uz znamo koje promjene može brzo pretvoriti u 5000.
  • Građanski1911
    326


    Slažem se s tobom, na samu slabu kulturu odlazaka na tekme i slabu identifikaciju s klubom je jako puno utjecala sadašnja uprava, od prvog dana kada je ušla u klub... trebat će dosta vremena da se sve to promijeni na bolje, prije svega s novom upravom...
  • Građanski1911
    326
    Broj prodanih godišnjih ulaznica u 2019. je bio 7544 što je za čak 1575 više od prodanih godišnjih ulaznica u 2018. godini.
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.