• Efes Pilsen
    6.9k
    Nije da ih branim, al vjerojatno prate strane kanale/trenere/literaturu, od koga bi to kod nas pokupili? Ivkovic se uzivi u te trendove i krene drkat na jednu ekipu (opsjednut s Bayernom) pa vidi analizu igre na youtubeu, pa drkica na Neuerovu igru nogom, pa onda pametan dode i izvali kako bi radije golmana bez ruku nego Livakovica.. sve progresivno u pizdu materinu, makar kad nam pogledas trenere ni ne cudi da traze bilo sta vani jer originalne trenerske zamisli ovdje nema.. toliko o tome..
    I slazem se sa Zagijem po pitanju maski.. nervoza je prisutna, bit ce svega :lol:
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Idiotizam. Od kad su počele te MC Donalds analize i izjave poput " Rodri ima najbolji paranormalni hawle special holding threading " nogomet više ne mogu gledati kao vitešku igru i zabavu za narodne mase, pa stoga uskoro očekujem i da piletina i pomfrit budu važniji od igrača na terenu, baš kao u NBA.

    Zato pratim aktivno samo HNL i Premijer ligu, ali onu u BIH.
  • Danko
    570

    Kao mamić je kriminalom i uz spregu vlasti učinio dinamo jakim a današnji dinamo je rezultat toga
    Tipični magareći narativ
    Inače je to bio odgovor gledatelju koji je pitao da li im se čini da hajduk uvijek krivi druge za neuspjehe a ne vidi vlastitu nesposobnost.
  • Captain America
    13.9k
    IMG-2630.jpg

    Lijepo im je Dino Perić poručio da se tablica ne gleda prije 3. mjeseca, a oni već dogovorili izvođače za orgije na rivi...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    ma ne kazem da mi se to svida, al s modernom tehnologijom izvana je dostupno svasta. Ja radim na stranom jeziku i da ti objasnim nas sustav na hrvatskom.. pa trebalo bi mi dosta pauza da smislim kako se to kaze na hrvatskom. :grin:
    Uostalom, svakodnevni govor je pun posudenica iz engleskog..
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kao mamić je kriminalom i uz spregu vlasti učinio dinamo jakim a današnji dinamo je rezultat togaDanko

    Sve bi to bilo super da nije i hajduk poslovao van zakona u periodima i ispod stola. Znači ta paralela o 2 kafića u kojoj jedan posluje po zakonu, a drugi se učlani u HDZ i sve mu je dobro ne drži vodu. A zizi samo čita pitanja i neće ništa kontra reći.
  • doubletrouble
    1k
    Tvrdi Miho i da je Dinamo namjerno pustio Freed from desire. Kaže da je on puno više bio na Maksimiru od dežurnih komentatora koji uvjeravaju da se prije svake utakmice pušta ta pjesma, ali on čvrsto stoji iza toga da se pjesma nikad nije pustila pola sata prije utakmice kada su tribine već bile dobro popunjene
  • Nino Bule
    11.5k
    Gluposti naravno, freed from desire sam cuo vise puta i na poluvremenu kamoli ne 20-30 min prije utakmice. U svakom slucaju nebitno, nitko nije silio armadu da pjeva sta pjeva al moraju se ljudi okrznut o dinamo
  • Guinness
    2k
    Tvrdi Miho i da je Dinamo namjerno pustio Freed from desiredoubletrouble

    Meni je samo žao što nije puštena na derbiju u prosincu.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    a ja je se vrlo dobro sjećam prije Salzburga. I prije, i poslije utakmice. I to poslije utakmice odmah puštena, kad su igrači odlazili nakon pozdrava Sjeveru.
  • Švabo86
    66
    Poceo sam pratit tribina podcast za vrijeme svijetskog 2022, po meni su imali dobre analize tada. Ali u zadnje vrijeme su mi se toliko zgadili, koliko su ne objektivni u vezi Hajduka. Bas sve vise postaju klasicni tovarski kmecavci. Ali jebiga, 3 tovara i Zizi koji navodno ne navija za nikoga, logicno da ce tako zavrsit.
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Danko Tvrdi Miho i da je Dinamo namjerno pustio Freed from desire.doubletrouble

    koja minuta?
  • Captain America
    13.9k
    Ovo da smo mi krivi zbog Freed from Desire mi je razina da su proizvođači/prodavači alkohola i cigareta, kladionice... krivi za bolesti, uništene obitelji... Sad ćemo se mi suzdržavat redovitog repertoara da mimozica koja je zavijala ''Freze, traktori i seoski putevi'' ne bi bila uvrijeđena.

    Mrš.
  • Droljo
    5k
    Dobro da ne gledam te podcaste i još se tu nerviram..
    Nikad nije ta pjesma puštena 20 minuti prije utakmice. Nikad! Tad ide drugi blok pjesama.
    Hahaha koja psihoza bem ti sve
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.