• cron1ck
    1.5k
    Sutra u podcastu utakmicu po utakmicu gost Lovro Majer
  • r1oma
    1.5k
    Dario Šimić u petak u Podcast Inkubatoru
  • marcio amoroso
    32k
    Pogledao sam Majera. Vidi se da mu prija da je bitan, baš mi je to zapelo za oko. Zanimljivo je i da je najbolji sa Ademijem. Zvuči lik ok.
    Voditelji su mi malo smiješni, kao prvo ih je previše, kao drugo znaju se ubacivati u riječ i prekidati.
  • Majki2111
    2.6k
    Zapravo, rekao bih baš suportno. Ostavio je bolji dojam od očekivanog Majer, za mene osobno.
    A za podcast. Nije li da trerba tako biti. Nije to intervju ni emisija. Gleda se razgovor u aktualnostima. Dinamičnije je kad je više ljudi. Jako dobar podcast. Napokon pušten neko iz Dinama. Naši jo se i pohvalili na fejsu da su pustili nekog u podkast :rofl:
  • vafenss
    233

    Neznam koliko inace pratis taj podcast ali to i je poanta, opustena atmosfera gdje se razgovara o hrvatskom nogometu ali dinamicno s dozom upadica,zezancije,smijeha i stvarima poput npr. gadanja tipova na na ploci, za mene osobno to je interesantnije od klasicnih formalnih i ustogljenih formata
  • Infinity
    15.2k
    U tom podcastu inace budu njih cetvorica, to je njihov podcast. Kad imaju gosta onda jedan nedostaje, gost sjedi na stolici ovog koji fali i podcast ide. Tu nije cilj da samo gost prica nego i da njih trojica medjusobno pricaju, a Majer mi se od svih gostiju pokazao najpricljivijim. To me bas iznenadilo s obzirom da ostavlja dojam da je sutljiv, nenasmijan i slicno.

    Meni je Utakmicu po utakmicu trenutno jedini podcast koji gledam redovno i koji gledam uopce. Ne pogledam cak ni kad nasi igraci gostuju u nekom drugom. Drago mi je da je Majer dosao, mada sam iz Dinama ocekivao da ce doci mozda Orsic, al Majer se pokazao kao odlican gost.
  • mniokl
    254
    Pukšara poznam osobno,mlađi je od mene godinu ili dvije,čak smo znali na terminu igrati skupa.Nadimak mu je šupak(nema veze s osobnošću),zbog prezimena.
  • Infinity
    15.2k
    Smijem se kladit da ce netko kad ovo procita postaviti pitanje tamo :lol: :lol:
  • Mališan
    1.7k
    https://youtu.be/L04q6OdShiU

    Šimić u nogometnom podcastu. Oko 4:40 odgovara na pitanje vezano za njegove inicijative za hns i dinamo
  • Kwedi
    3.8k
    Sjajni odgovori s kojima mi je odmah popravio crijevnu mikrofloru.
  • r1oma
    1.5k
    U petak u Podcast Inkubatoru gostuje Marko Tolić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.