• Orc123
    5.1k
    Pa covjeku nije do ugovora nego mu je ovo zadnji vlak da uhvati zivot i transfer u najbolju ligu svijeta. U potpunosti ga razumijem, zasluzio je to svojim radom i predanoscu...on vec sad ima 1.2mil eura, nece on dobiti puno vise tamo. Sigurno je i on mastao da ce svakih par dana istrcati na punim novim stadionima i igrati protiv najvecih zvijezda o to ne samo 6 utakmica kao u dinamu nego svaki vikend.
  • Logistika
    1.1k
    ali sta ces onda u klubu u kojem su 75+ posto šanse da ces taj san igrati 15 utakmica...razumijem sta zelis reci,Orša je dečko kojipo svemu zaslužuje svaki vikend igrati na pozornici Chelsea-Dinamo...razumljivo je da kad izlazi na teren da mašta radi,a svjestan si svoje kvalitete...sjebala je ta engleska i bolje igrače...ebala ga i ta Engleska,daj odes u Spanjolsku negdje budes gospodin covjek,nek nazove Rakitica i Modrica nek pita gdje im je bolje :)
  • Mr Anderson
    5.4k
    Southampton ima realne šanse za izvući se ako se pojačaju. Danas igraju s Nottinghamom koji im je direktni konkurent. Kao što su već mnogi napisali, nije stvar u novcima za Oršića, nego u sportskom motivu. Ja ga apsolutno shvaćam.
  • Orc123
    5.1k
    Sve mi to jasno ali ovo je njemu zadnji vlak, on je sad na vrhuncu....za par godina pocet ce stagnirati...evo primjer Ademija. Ademi je prije sezonu-dvije bio igrac za top klubove ali sad se visi lagani pad u formi i nije to vise onaj ademi koji jede teren....godine cine svoje...nema puno peimjera ko Modric. Orsic sada u top godinama i ima ispred sebe jos odlicne 2-3 sezone i vidi se da ima zelju se okusati u najjacoj ligi i mi ga moramo ispoštvovati....nitko nije zavrijedio vise od njega to!
  • Logistika
    1.1k
    imaju šanse,al bi kupili Ronalda za 9 miliona ako može...dabog se ne izvukli !
    a jesu mi se zgadili pa veći kokošari dugo nisu došli po nekog u Maksimir
  • Logistika
    1.1k
    Orša ako želi ići,nek ide...njemu bilo šta reći nema smisla ! nema riječi za te vriskove za njegove golove,i tu radost
    Orša kao igrač u svojoj najboljoj formi ikad,treba ići u klub koji mu ne mora garantirati Ligu Prvaka,ali mora mu garantirati do kraja ugovora najvisi rang te lige...po meni,sve te ponude iz engleske su od klubova koji mu ne mogu garantirati Premiership nagodinu,a kamoli za 3 sezone...a kamoli da mu mogu garantirati dugoročni plan sa rosterom...za Oršu toliko sve najbolje u životu,da ako ide,nek i ide negdje gdje ce uzivati...zato bi ga i volio u Spanjolskoj,ali Oršu se pita naravno
  • Orc123
    5.1k
    Da on to ne zeli ne bi prihvatio ponudu i Burnlya i southemptona....znaci da mu je to zelja
  • Mlađi referent
    10.7k

    Zanimljivo ako je istina da je zapelo na bonusu, a ne na osnovnoj cifri
  • Neki tip
    19.4k
    Pa ovi djeluju ko da u Serie A nastupaju, a ne PL.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Tu bi ih i ja lupao, s jedne strane Orsiceva cijena je definirana tako kako je i oni to koriste. S druge strane klub ne smije ostat corav na motiv i stanje kupca. Ostanak u ligi njima vrijedi preko 100 mil. eura i tu je legitimno trazit bonuse. Cak su trazili i malu cifru :grin: Od RBLa trazis za LP, od Bayerna za osvajanje LP itd..
  • Orc123
    5.1k
    To je kad su bili u zg
  • Ali
    1.9k
    Ljudi jos jedna usporedba za ine koji kazu da treba Orsa u South...
    Ako neki jebeni LAFC klub star sest godina u nekoj mls koja je 70koplja iza premiershipa da 6,5m€ za nekog klinca padavicar koji izgleda kao da je trenirao Hugh Laurie (dr house) onaj sa treniranjem padanja in the box. A mi bi trebali se zadovoljit sa 5 milja na rate plus nategnuti bonus od 1,4m ako ostanu u ligi a upravo ih nothingam gazi u rangu belupo gorica tekma.

    Pa to je vrijedjanje mozdanih vijuga a ne ponuda o kojoj se treba razmatrati.
    To sto ovaj ima 10g manje, pa kaj onda Biuk nebu nikad ni pola Orse ni po karakteru ni po doprinosu ni potezu i to nema veze sa godinama, ili znas ili neznas...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    lupi Orsa ostani ako imas instagram, nemoj bit cicija.
  • Logistika
    1.1k
    Orša ako gleda Arenu sport nek se zapita jel tamo zeli biti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.