• Fanboy
    2.2k
    Šta kažete kao zamjenu za J.Šutala u vidu Perkovića iz Istre...Realnost je da nakon LP i SP-a, na kraju godine Šutalo odlazi.
    Kombinacija B.Šutalo i Perković, dok bi se Katinić mogao dati negdje na posudbu da stekne iskustvo seniorskog nogometa.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ovo je zanimljivo sa našeg govornog područja sa istekom ugovora
    Josip Brekalo
    Milan Badelj
    Sead Kolašinac
    Miha Zajc
    Endri Cekici

    Zanimljivi lijevi bekovi sa istekom ugovora
    Daley Sinkgraven
    Jerome Roussilon
    Ruben Duarte
    Leart Paqarada

    Zanimljivi vezni sa istekom ugovora
    Branco Van den Boomen
    Matias Rojas
    Ole Selnaes

    Zanimljivi ofenzivci sa istekom ugovora
    Michael Olunga
    Zymer Bytygi
    Bilal Boutobba

    Evo par zanimljivih i bar na prvo oko dostupnih igrača sa istekom ugovora.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Kakav Brekalo, pa njegov ugovor je Torino želio otkupiti u više navrata za 11 milijuna eura ljetos. Gledao sam ga dosta u Italiji i igrao je zaista jako dobro. Mi ovdje govorimo o igraču koji je nedavno napunio 24 godine.
    Veći problem je igra Kovača tj. Wolfsburga, imaju rezultatsku krizu i puno toga se miksa. Meni je Franjić sjajan igrač, pa je tamo dosta pogubljen. A za njega mislim da bude imao sjajnu karijeru.
    Fanboy

    A gle, Brekalo je vjerojatno već uzeo lijep novac, a ako je pametan, a ne vidim zašto ne bi bio vidio je da nema kapacitet za najviši nivo. Ovako je kod kuće, igra Europu, a i u Dinamu se trenutno može jako dobro zaraditi.

    Ako bira Torino i borbu za trinaesto ili Wolfsburg i borbu za deveto mjesto ispred Dinama eto mu.
  • Zagi
    5.2k
    Iz HNLa jedino kaj je potencijal za naš nivo su Kačavenda i Perković. Uzeo bi obojicu odmah i ostavio ih u klubovima do kraja sezone.
  • BBB Sibenik
    4k
    Moha mi je jednostavno previše nestabilan a mislim da nema baš puno prostora za napredak.vjeko1701

    Slažem se sa tobom, meni je osobno drag. Al budimo realni igra jer je igrač od Mamica mlađeg u tom je stvar!
  • Krizy
    36.7k
    Kakav je Miha Zajc? @SAS1987 @Viola
  • SAS1987
    13.5k
    ja sam zaboravio da on uopće postoji niti neznam kakav je tip igraća jer ne pratim baš reprezentativni nogomet.
  • Patak
    2.2k
    Nikad čuo za tog malog Perkovića, a vidim ujutro da je hit na više tema ovdje. Može, malo više informacija, ima tek 18g. Kak ste tak sigurni da bi odmah mogao zamijeniti Šutala sljedeće godine?
  • Krizy
    36.7k
    Tako je to kada se ode u tursku ligu :grin:
    Isto naši u Rusiji npr., nikada minute nisam pogledao nekoga.
  • deda
    28.1k
    Mali Perković je top, ono što sam ja vidio. Ako ga ne uzmemo sad prošo vlak.
  • deda
    28.1k
    Mali Lukanić potpisao profesionalni ugovor.

    7681203F-4ACE-446D-A1C3-DF7099A6475B_5810b764-712b-447b-8ff4-e45a05a5e183_650.jpeg
  • Eduardo
    17.6k
    baš gledam na TM... ima upisane samo tri minute ove sezone i to baš kontra Dinama. Sumnjam da mu je Tomek netko tko može biti opcija za trenutačno rješenje problema.
  • Zagi
    5.2k
    Tomek je imao težu ozljedu na početku sezone. Vratio se taman na tekmi protiv nas.
    Vodio ga je Krle prošlu sezonu, zna kaj dobija.
    Onaj janez kaj tu komentira Viola je rekao da im treba kreativni DMC. Tomek je upravo to.
    Po meni je Tomek jako dobar.
  • Fanboy
    2.2k
    Iz HNLa jedino kaj je potencijal za naš nivo su Kačavenda i PerkovićZagi

    Dodao bih svakako i Belju, bude on jako dobar, samo Osijek će ga prodati van možda i na kraju godine.

    Dva igrača bi svakako popratio iz u21 reprezentacije.

    Pašalića koji igra mislim 3.Bundesligu i Matanovića, njega je isto nešto kratko ozljeda mučila...Pašalić je dosta izostao sa travnjaka, no mene je oduševio na u21 nastupu. Ima sjajan udarac.

    I da, kao velik potencijal se spominjao iz Austrije Franjo Ivanović. Ne znam kakva je situacija sad sa njime.
    Kažem, to su dečki koji imaju velik potencijal. Po onome što sam vidio Pašalić bi odmah mogao uskočiti. Ostali na posudbu.
    Dinamo kao klub sigurno sad ima veliku reputaciju, pitanje je koliko bi se njima željelo igrati HNL.
    Vjerojatno uz Salzburg smo klub koji je izbacio najviše talenta i dao im prilike, a uz to postigao rezultate, igra dobar nogomet i zaradio lijepe novce.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.