• Beowulf112
    301
    Jel ima novih šuškanja?volio bi da nam sleti jedan kapitalac..vidim da se chelsea pojacava..ocito nas se pribojava..dok smo mi tihi na trzistu
  • marcio amoroso
    33.4k
    Bjorkan ni na klupi Herthe protiv Dortmunda.
    Sinkgraven na klupi Leverkusena protiv Gladbacha.
  • Orc123
    5.7k

    Nadamo se da je On taj
  • Beowulf112
    301
    Zanimljivo da nasa velika zelja danilo doekhi rastura u union berlinu koji su zasada otkrice sezone..danas je serviro asist
  • SAS1987
    13.8k
    ocito nas se pribojavaBeowulf112

    I mi bi se ih pribojavali da su pobijedili sve naše gradske rivale.
  • marcio amoroso
    33.4k
    Zanimljivo da nasa velika zelja danilo doekhi rastura u union berlinu koji su zasada otkrice sezone..danas je serviro asistBeowulf112

    Nije baš da rastura. Prve tri utakmice nije bio ni u kadru. Ovo mu je danas prvi nastup. Asistirao je tako što je loptu poslije kornera glavom vratio u gužvu.
  • Robredo276
    265
    vidim da se chelsea pojacava..ocito nas se pribojava.Beowulf112

    To je najvjerojatnije. Pa odmah je Tuchel nakon ždrijeba rekao da je jasno da je Dinamo favorit, a njima preostaje da daju 110% od sebe i da nikad ne znaš s okruglom loptom.
  • Franz
    1
    Izgleda da ništa od potvrde glasina za Bjorkana, ali ni oživljavanja priče o Ojedi. Nizozemski mediji javljaju da je Bjorkan viđen u subotu na utakmici Feyenoorda protiv Emmena, dok je Ojedin suigrač Bullaude koji igra na sličnoj poziciji u Godoyu bio s njim u društvu, tako da su njihovi transferi vrlo izgledni.
  • Beowulf112
    301
    Pa ako struka oce desno krilo nek bace oko na Mvuku.Vjerojatno je jeftinijija opcija od ojede.Ima 19 godina.Strasno je brz i tesko ga je za cuvat.Namucio nas je u obje utakmice.Mene je impresionirao lakocom kojom dribla i prolazi.
  • Majki2111
    2.7k
    Al završnica mu šteka. Glimtov forum poludio kaj je sve promašivao...
  • Olmic
    2.9k
    Još 3 dana traje prijelazni rok

    Očito Bjorkan ništa
    Fan onog drugog nisam zbog ozlijeda
    Nadam se da imaju nekog u planu


    Ostale pozicije ja ne bi tražio pojačanja
  • marcio amoroso
    33.4k

    Leverkusen kao želi Marcela, a već imaju Bakkera i Hincapiea koji tu poziciju također pokriva.
    Sinkgraven im je sigurno višak. Pitanje je samo želi li on u Zagreb.
  • Olmic
    2.9k


    Ma nakon povijesti ozljeda nemamo šta pričat o njemu


    Nadam se nekom drugom izboru
  • Orc123
    5.7k
    Sve mi vise ovo smrdi sve na proslu godinu i povezivanje sa svima i svacim da na kraju ne bi dosao nitko....mah..svake godine ista pjesma....nemremo dovest igraca koji nije hrvat
  • Franz
    1
    Ako su ova dva LB zaista ostala u najužoj kombinaciji, onda Nizozemac iz Bayera nije nemoguće da je ostao u kombinaciji, jer je on bio Feyenoordov prvi pick, a Bayer očito nema ništa protiv da ode, dodatno želi pojačati ovu poziciju i aktivan je na tržištu (ponuda Marcelu).
    Bjorkana je izgleda nudio njegov stari koji je sport. direktor Boda (Norwich je s njim vodio pregovore nekoliko dana ranije), ali ovaj teško da bi odmah bio spreman za igrat, jer uopće nije bio s Herthom u treningu, nema utakmice, upitno je koliko je spreman za odmah igrati...
    Bayer za Sinkgr traži navodno oko 3 milijuna eura, plaća mu je oko 1,5, znači trebao bi se malo 'prilagodit' prošao je pripreme, igrao prijateljske, tako da je čak realnija opcija za potpis, ako su info ok i ako je 'taj' za LB.
    Mvuka po meni nije realna opcija jer za njega Bodo planira rekordni izlazni transfer nakon Europa Lige, bez obzira na njegovu sadašnju mizernu vrijednost na Transfermarktu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions